İçeriğe geç

Saray Metal firmamız ile Adana’da hurdacılık hizmetimizi sürdürüyoruz. Her nevi hurda satışı sebebiyle arayın. Adana hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Anlık Adana hurda fiyat listesi ile alım satım yapmaktayız. Adana hurdacı firması olarak hurda alıyoruz. Adana merkez hurdacı firmalar içerisindeyiz. Adana 13.844 km² yüz ölçümüne sahiptir. Son sayımlara göre Adana’nın nüfusu 2.237.940 kişidir.

Adana Merkez Hurdacı Firma

Adana hurdacısı olarak şehir genelinde hurdacılık yapıyoruz. Sizlerde her tür hurda malzeme satmak nedeniyle çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Adana genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Adana hurdacı mı arıyordunuz? Adana merkezinin hızla değişen ilçesi Adana öncelikli hizmet verdiğimiz şehirler arasındadır.

Adana Hurdacı Telefon Numarası

Adana adresten hurda alımı hurda alımı faaliyetleri verdiğimiz alanlar içinde yer alıyor. Bu sebeple hurda malzeme satmak üzere cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Adana hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde sadece tıklayarak tuşyalabileceğiniz konumdadır. Boşa süre harcamadan arayarak yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz.

Adana Kablo Hurda Alımı

Fakat tek damar hurda kablo, enya kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat listesini gönderiyoruz. Adana merkezinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası alım satımında uzmanız. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Adana ilçesinin her yerinde hurda kablo alıyoruz. Çünkü sadece hurda alımında uğraşmıyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdası satmayı dileyenler şimdi arayın. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Kablo hurdası alanlar konulu makaleye bir göz atabilirsiniz.

Adana merkez hurdacısı olarak her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu alımı yapmaktayız. Tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Adana hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet veriyoruz.

Etrafta çoğunlukla satılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar ticaretinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Kablo iletkenliği nedeniyle sıkça kullanılıyor. Bundan başka hurda çok damarlı kablolar fiyat listesi almak amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Hurda kablo telindeki bakır nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. İçindeki iletkenin türüne göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır.

Adana Çinko Hurdası Alanlar

Adana bölgesinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha satımı için arayabilirsiniz.

Adana Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Adana hurdacı firmamız her türlü hurda alım satımı için adresinize geliyor. Bununla beraber hurda sarı pirinç kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri vardır. Pirinç metal hurdası bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurda denilmektedir. İtiraf etmek lazımsa sarı hurdası olarak geçen hurda türü yoktur. Adana ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz.

Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Geniş sitemizdeki sarı pirinç alan hurdacılar makaleye bir göz atın.

Dolayısıyla Adana sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Firmamız tüm bu hurda sarıların alımına ek olarak radyatör hurdası, hurda sarı hurda fosfor, bronz hurda alımında piyasaya hakimdir.

Adana Hurda Krom Alım Satımı

310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın. Krom paslanmaz hurda alım satımı yapıyoruz. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur.

Adana Hurda Sac Alan Hurdacı Firmalar

Şu anda sıfırdan farksız 2. el trapez sac vardır. Adana Merkezinde sac levha, sac varil hurdası, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, galvanizli boru, bizi tercih etmelisiniz. Hurda sac alımı yapıyoruz. Şantiye tavanı kapatmak amacıyla kullanılabilir.

Adana Hurda Alan Yerler

Antimon zamak hurdası, hurda kalay, çelik hurdası almaktayız. Hep beraber kazançlı çıkarak sürekli hizmetler sunmayı istiyoruz. Adana hurdacıları arasında olan Saray Metal her tür hurda alımı gerçekleştiriyor. Hurda raf alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz.

Adana kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler arasındadır. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Adana hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öne çıkıyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Adana Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda antikron granür bakır, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır konumuzda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Adana bakır hurda fiyatları için arayın. Adana merkezde hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır hurdası alan Adana hurdacı firmamızı şimdi arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Adana genelinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

Adana Kurşun Hurdası Alanlar

Cami minaresi kurşun hurda , Kurşun levha hurda, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası alırız. Kurşun cevheri mavimsi gümüş renkli şekliyle öne çıkar. Adana Merkez kurşun hurda aldığımız yerlerdendir. Kurşunun en eski madenler içinde olduğu bilinmektedir.

Adana Alüminyum Hurda Alan Fabrikalar

Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda alan hurdacı firmasıyız. Güvenilir bir şekilde alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda yapıyoruz. Hurdasını satanların desteğiyle daha hızlı profesyonelleşiyoruz. Sitemizde çok daha önce yazılan hurda alüminyum içeriği okuyabilirsiniz. Her çeşit alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alan firmayız. Bize gösterdiğiniz özen sebebiyle sonsuz teşekkürler. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş almak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Adana’da alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Her tür alüminyum hurdası alıyoruz. Adana ilçesinde alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için tartımları teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz.

Adana Demir Hurdası Alanlar

Adana ve çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Güncel hurda demir fiyat listesi için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz.

Demir, dünya genelinde bol miktarda kullanılan metaller içindedir. Hatırlamanızı isteriz ki her cins demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni için peşin ödeme yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Adana ilçesinde hurda demir alımı yapmaktadır.

7/24 Adana Hurdacı

7/24 Adana hurdacı olarak yirmi dört saat sektörde çalışıyoruz. Sektörün verdiği özgüven vasıtasıyla makine sayımızı geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse 1999’dan beri hurdacılık ile hizmete devam ediyoruz.

Adana Nikel Hurda Alanlar

Adana merkez mahallesinde %95 nikel şablon – %99 şablon nikel hurda, nikel turbo, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu yüzden nikel hurdaları alınıp, satılırken oldukça dikkatle davranılmalıdır. Nikel hurdaları zehirlidir. Adana’da hurda nikel alımı yapıyoruz.

Adana En Yakın Hurdacı Telefonu

Saray Metal hurdacı sitesi olarak Adana bölgesinde her türde hurda eşya alırız. Adana hurdacısı firmamızla yerinden her cins hurda malzeme alımına devam ediyoruz. En yakın Adana hurdacı hizmetiyle her cins hurda almak sebebiyle adresinize gelmekteyiz. Bu hizmet ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Adana etrafında hizmetler vermekten gurur duyuyoruz.

Adana İkinci El İnşaat Malzemesi

Birde kapanan esnaflardan edindiğimiz İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, yük asansörleri, alçı sıva makinesi, harç pompası 2.el iskele, plywoon hurda satılıktır. Yıkılmış öğrenci yurdu vb binalardan kenara ayrılan hala kullanılabilir 2.el pimapenler, mutfak dolapları, demir kapı alımı yapıyoruz.

Adana Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz tonajlı hurda alım satımında borsasından fazla fiyatlarla alımlar gerçekleştiriyoruz. Adana hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatları hurda borsasında saatlik olarak değişkenlik göstermektedir. Geniş sayfamızdaki anlık hurda krom fiyatları metni okuyun En doğru fiyatlara ulaşabilmek amacı ile irtibata geçebilirsiniz.

Adana Hurda Araç Alan Yerler

Tabiki de size hurda otomobil alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ara sıra Adana çevresinde araba hurdası alımı yapıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak vagon hurdası, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş araba hurdası, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri, motor hurdası için arayabilirsiniz. Fakat hurda araç vergiden düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

Adana Bina Yıkımı

Bina yıkımında istenen tüm önlemler Yukarıda fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Adana kentsel dönüşüm içinde yıkılacak binaların tekrar yapılması amacıyla yıkımını yapıyoruz. Bina yıkımından sonra sökülen laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası gibi her türde hurdanızı değerinde almaktayız.

Adana Plastik Hurdası Alanlar

Adana’nın tamamından polipropilen moblen hurdası, abs plastik, hurda polistren kristal, jelatin alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır.

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Adana plastik hurdası alan firmalar içerisinde lider konumda olan hurdacı firmasıyız. En yüksek fiyata mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe, kırkambar plastik alım satımı için yerinize gelmekteyiz.

Adana Klima Hurda Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. 2.el Klima Adana çevresinde çok satılan hurda eşyalar içindedir. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Adana bölgesinde 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçin.

Adana Hurda ve Moloz Nakliyesi

Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak ortaya çıkan molozun nakliyesi güvenle firmamız tarafından yapılıyor. Firmamız tarafından alınacak tüm hurda eşyanızın şirketimize ait tesise yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozu Adana Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından daha önce bildirilen yere taşınır.

Adana 2.el Raf Satanlar

Çoğunlukla kapanan fabrikalardan temin ettiğimiz teşhir reyonları, market rafları, hurda çelik raf, mağaza rafları, demir raf hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan 2.el raf satışı yaıpyoruz. Adana hurda raf fiyatları edinmek nedeni ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı tecrübeli olduğumuz işlerdendir.

Adana Akü Hurda Alımı

Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Yoğun kullanımdan sonra atıl hale gelen bataryaya akü hurdası denir.

Dolayısı ile hurdacı firmamız vb. kendisine ait geri dönüşüm kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçlarında bulunmaktadır. Akü hurdası içinde bulunan kurşun içeren sıvı geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir.

Adana Hurdacılar Sitesi

Milletimize daha yaşanabilir ve çok daha güzel bir Adana bırakmak için sürekli çalışıyoruz. Hurdacılıkta ayrım yapmadan alıyoruz. Adana hurdacılar sitesindeki iş yerimizle hurda malzeme geri dönüşüm işleriyle sektöre öncülük ediyoruz. Yalnızca hurdalarınızın alım satımını gerçekleştirmiyoruz.

Adana Hurda Cam Alımı

Cam tam yada yarısaydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıda olan sıvı maddeyi koruyan organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir. Genelde rengarenk sökülmüş oto camları, soda ve gazoz şişesi cinslerde hurda cam bulunabilmekte.

Adana Kağıt Hurdası Alım Satımı

Adana’da hurda kağıt alan firmalar arasındaki firmamız Saray Metal sayesinde iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli satabilirsiniz. Adana hurda kağıt aldığımız bölgeler içerisindedir. İlçenin tamamında beyaz kağıt, renkli kağıt hurdası, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz fazladan titizlikle sizlere daha çok oranda kazanma imkanı yöneltiyoruz. Piyasadan fazla kağıt fiyatları ile hurda peçete, kullanılmış gazete, kuşe kağıt, bristol hurda, karton bardak alanlar arasındayız.

Adana Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Adana fabrika sökümü işleri yapımında tecrübeliyiz. Sökümden önce yıkımı yapılacak fabrika binasının detaylıca incelenmesi gerekiyor. Fabrika işiyle uğraşanların söylediği şekilde kolay bir işlem sayılmaz.

Böylelikle fabrika sökümü yapanlar arasında başarılı olduk. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana onlarca fabrika yıkımı ihalesini aldık.

Adana İkinci El Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satanlar içindeyiz. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz. Sanayi tipi sıfır gibi 2.el jeneratör bulunur.

Adana İkinci El Ev Eşyası

Kısa bir süre kullanıldığı belli olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi attığınız konuma gelerek almaktayız. Yeni gibi 2.el LCD tv, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeniyle bize ait numaraları tuşlayarak iletişimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Temiz kullanılmış ofis büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları adetli bulunur. Adana etrafında yeni gibi, 2.el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz.

0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın