İçeriğe geç

Yüreğir Hurdacı Telefon Numarası

Anlık Yüreğir hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Yüreğir hurdacı depoları arasındayız.

Saray Metal olarak hizmet veriyoruz. Her türlü hurda alıyoruz.

Adana, Yüreğir hurdacı firmasıyız. Adana hurdacı firması olarak Yüreğir ilçesinde hurdacılık yapıyoruz.

Yüreğir Hurdacısı

Yüreğir hurdacı olarak Adana genelinde her nevi hurda malzeme alımı yapıyoruz. Yüreğir bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi atık hurdası satmak için numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Yüreğir hurdacısı mı arıyordunuz? Adana merkezinin sempatik ilçesi Yüreğir daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir.

Yüreğir Hurdacı Numarası

Yüreğir hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Bu sebeple hurda satmak amacıyla mobil hattımızı aramanız gereklidir. Boş yere zaman geçirmeden numaramızı tuşlayarak güncel hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satabilirsiniz. Yüreğir hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında kolayca çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

Yüreğir Krom Hurdası Alan Firma

Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz. Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurda kullanılıyor.

Yüreğir Alüminyum Hurda Alan En Yakın Yerler

Adresten alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı almak için aramanızı diliyoruz. Adana Yüreğir alüminyum hurda alanlar arasında öncüyüz. Her türden alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alınır. Bize hurda satanların destekleriyle durmadan tecrübeli hale geliyoruz. . Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum jant ticareti yapan firmayız. Bunun ile birlikte alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör alıyoruz. Yüreğir ilçesinin her yerinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel alırken hurda tartımını dilediğiniz yerde yapmaktayız. Şirketimize güvendiğiniz için saygılar sunarız.

Yüreğir Sarı Pirinç Hurda Alımı

Saray Metal bu hurdaların ticaretinde radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurdası, bronz hurda almaktadır. Yüreğir ilçesinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz.

Haliyle Yüreğir sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Herkesin bilgi sahibi olduğu gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Yüreğir hurdacı işletmemiz her nevi hurda ticareti yapmaktadır. Ayrıca kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, hurda sarı musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor.

Pirinç metallerin hurdalarına yöresel olarak rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denilmektedir. Hurda sarı pirinç başlığıyla yazılmış yazıya göz gezdirebilirsiniz. Gerçeği söylemek lazımsa sarı hurdası diye adlandırılmış hurda cinsi varolmamıştır.

Yüreğir Kablo Hurdası Alımı

Adana Yüreğir genelinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektronik eşyalarda kullanılmaktadır. Ayrıca hurda alüminyum kablo fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz.

İçerisindeki telin türüne göre ve birde kaplamadaki malzemenin isim alır. Kullanıldığı alanlara göre çelik sargılı kablolar, hava kabloları, yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Karışık kablo hurdaları, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdaları satmayı dileyenler bizi arayabilir. Bunların yanı sıra tek damar kablo, çok damarlı kablolar, hurda enya kablo alımında en güncel fiyat teklifini teklif ediyoruz. Çünkü Saray Metal adıyla yalnızca hurda alımında iştikal etmiyoruz.

Müşterilerde bolca toplanan 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alışverişinde hemen nakit ödeme yapıyoruz. Bloğumuzda önceden paylaşılmış kablo hurdası alanlar yazıyı okuyabilirsiniz. Kablo hurdası içerdiği bakır teller yüzünden hurdacılar için çok kıymetlidir. Tonajlı hurda kablo alımında hurda kablo borsasından fazla teklifler gerçekleştiriyoruz. Adana Yüreğir hurdacı firması olarak her türlü hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları, antigron kablo alımı yapmaktayız.

Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yüreğir hurdacı firmayız. . Yerinden antigron hurda kablo, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Adana Yüreğir kablo hurdası alan yerler içindeyiz.

Yüreğir Hurda Çinko Alan Firma

Adana, Yüreğir ve çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Yüreğir Sac Hurda Alanlar

Kiler çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurda alımı yapıyoruz. Yüreğir Adana ve çevresinde sac hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvaniz sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, fiyatı istemek sebebiyle. Elimizde sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac hurda var.

Yüreğir Demir Hurdası Alanlar

Yüreğir ilçesinin tüm mahallerinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Anlık güncel hurda demir fiyatı edinmek nedeniyle fazla aman geçmeden arayabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere her çeşit demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı için peşin para ödeme yapan firmayız. Hurda demir, Yüreğir genelinde en çok alınıp satılan metaller içindedir. Saray Metal Adana Yüreğir bölgesinde hurda demir alımı ile uğraşıyor.

Yüreğir Hurda Alanlar

Hurda zamak, kalay hurda, çelik hurdası almaktayız. Hep birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Yüreğir geri dönüşüm firması Saray Metal hurdacılık her tür ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Hurda bakır almak için kapınıza kadar geliyoruz.

Yüreğir kapıdan hurda alımı yaptığımız ilçeler içindedir. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Yüreğir hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimzle ön plana geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı hedef edindik.

Yüreğir Kurşun Hurda Alan Hurdacı

Kurşun metali hala kullanılan madenlerdendir. Adana Yüreğir kurşun hurda aldığımız bölgelerdendir. Doğada cevher olarak elde edilen metal kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Minare kurşunu
, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alıyoruz.

Yüreğir Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Yüreğir genelinde hurda bakır almaktayız. Bakır hurdası alan Yüreğir hurdacı telefonunu ivedi bir biçimde arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Adana Yüreğir bakır hurda alan yerler içindeyiz. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurda, bakır yanık hurda, bakır kırkambar hurdası alanlar içerisindeyiz. Hurda antikron granür bakır, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, hurda bakır levha, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil için nakit ödeme yapıyoruz. Yüreğir hurda bakır fiyatları için arayın. Hurda bakır alan yerler sayfamızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yüreğir Hurda Cam Kırığı Alımı

Cam saydam ya da yarısaydam genellikle sert bir yapıya sahip suları tutabilen amorf sert bir malzemedir. Çağımızda renkli meyve suyu şişesi, araç camları vs. cam hurda çeşitleri oldukça fazla satılıp alınıyor.

Yüreğir Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunmaktadır. Uzun müddet sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü diyoruz. Dolayısı ile Yüreğir hurdacı depomuz vb. kendisine ait geri dönüştürme kazanları bulunanlar kuru akü ve sulu akü alan yerler içindedir. Akü başka deyişle batarya bir nevi enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Akü içinde bulunan kurşun içeren sıvılar nedeniyle oldukça kıymetlidir.

Yüreğir İkinci El Ev Eşyası

Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, öğrenci koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, patron masaları alımı amacıyla bedelini değerinde ödüyoruz. Piyasasından fiyata yeni gibi ve ikinci el ev mobilyaları satıyoruz. Çok az kullanıldığı belli olan 2. el olarak satılabilecek temizlikte bulunan koltuklarınız konumunuzdan yüksek fiyatlarla alıyoruz. Her türlü 2. el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası hurda anakart hakkında bilgi edinmek maksadıyla bizimle.

Yüreğir Klima Hurdası Alım Satımı

2.el Klima Yüreğir bölgesinde çok alımı yapılan hurdalar içindedir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Yüreğir bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Yüreğir Hurda ve Moloz Nakliyesi

Bina yıkımından sonra müşteriyle sözleşmeye göre bina molozunun taşınması itinayla yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın bize ait alana nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Yüreğir Belediyesi tarafından planlanan alanlara taşınır.

Yüreğir Nikel Hurda Alımı

Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerir. Özellikle %99 şablon nikel – %95 şablon nikel, nikel turbo hurda, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Yüreğir nikel hurdaları alıyoruz. Bu nedenle nikel hurdalar alım satımında gayet özenli hareket etmeliyiz.

Yüreğir İkinci El Hurda Raf

Yüreğir ikinci el raf hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebiyle dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla raflarını yenileyen işyerlerinden satın aldığımız hurda market rafı, çelik raflar, demir raf hurdaları, teşhir reyonları, mağaza raf hurdası içlerinden seçtiğimiz yeniden farksız 2.el raf satışı yaıpyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Yüreğir Jeneratör Hurdası Alan Yerler

Endüstriyel yüksek kw 2.el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satanlar içerisinde en yakın firmayız. Hurda jeneratör alanlar arasındayız.

Yüreğir Hurda Araba Alan Yerler

Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. İmkan buldukça Yüreğir çevresinde hurda otomobil alım hizmeti vermekteyiz. Lakin hurda otomobil vergiden düşürme evrakları zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize hurda araba alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek kazalı hurda otomobil, hurda yük vagonu, patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası
, hurda motor alıyoruz.

Yüreğir En Yakın Hurdacı Telefon Numarası

Yüreğir hurdacı bünyesinde çalışan ekiplerimizle yerinizden hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Bu hizmet ile atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Yüreğir ilçesinde servisler sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Saray Metal firmamızla Yüreğir ileçesinin etrafında hurda malzeme alımı işleri yapmaktayız. Yüreğir en yakın hurdacı firması adıyla hurda eşya alım satımında arzu ettiğiniz yere geliyoruz.

Yüreğir Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Genellikle bahsedildiği gibi kolay olmamıştır. Güvenlice fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Uzun yıllardır bol miktarda fabrika söküm ihalesini tamamladık. Yüreğir fabrika sökümü işi yapıyoruz. Öncelikle sökümü teklif edilen fabrikanın titizlikle gezilmesi gerekiyor.

Yüreğir Hurda Plastik Alımı

En avantajlı fiyatlarla hurda mavi kapak, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin adıdır. Yüreğir hurda plastik alan yerler içerisinden öne çıkan firmayız. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Adana şehri Yüreğir bölgesinin tamamından abs plastik hurda, polipropilen moblen, hurda jelatin, polistren kristal hurda satmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Yüreğir Karton Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Yüreğir karton hurdası alım satımı yaptığımız alanlar içerisindedir. Değerinden yüksek fiyata hurda bristol kağıt, karton bardak, kuşe kağıt, hurda peçete, hurda gazete alan yerler arasındayız. Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlik sayesinde size çok daha yüksek miktarda kâr elde etme imkanı yöneltiyoruz. Yüreğir Adana kağıt hurda alan yerler içerisindeki firmamız ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, hurda karton koli satımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yüreğir İkinci El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte kapanan depolardan edindiğimiz Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi ikinci el iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılmış depo vb. binalardan satın alınan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolapları, pencere alıyoruz.

7/24 Yüreğir Hurdacı

Sektörün sağladığı deneyimler süreci ile sürekli gelişen tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Yüreğir hurdacı iş yerimiz vasıtası ile zaman farketmeden adresinize geliyoruz. İki bin beşden buyana geri dönüşümde hemşehrilerimize hizmetimizi sunuyoruz.

Yüreğir Bina Yıkımı

Yıkımlarda belirtilen tüm tedbirler Üst taraftaki bölümde bahsettiğimiz fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkım işleri ücretsiz yapıyoruz. Yüreğir kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılacak iş yerlerinin yeniden yapılması sebebiyle yıkılmasını yapıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, sökülmüş çelik kapı hurdaları, çıkma laminant parkeler benzeri her türlü hurda malzemeyi ücreti karşılığında alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Yüreğir Güncel Hurda Fiyatları

Yüreğir hurdacı hurdacılık işleri yaparken uygulanılan ton fiyatı günlük değişkenlik göstermektedir. En doğru hurda fiyatına ulaşmak nedeni ile bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken piyasadan yüksek ton fiyatı veriyoruz.

Yüreğir Hurdacılar Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bunları ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Yüreğir hurdacılar sitesi 8. bloktaki dükkânımızın vasıtası ile geri dönüşümde sektöre hizmet veriyoruz. Yarınlara iyi bir Yüreğir bırakmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz.

0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın