İçeriğe geç

Saray Metal adıyla hurda çeşitleri alıyoruz. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Günlük Antalya hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız. Antalya hurdacı depoları arasındayız. Antalya merkez hurdacı firmasıyız. Antalya’nın 19 ilçe ve 914 mahallesinde hurdanızı yerinden alıyoruz.

Antalya Merkez Hurdacısı

Antalya hurdacısı mı arıyorsunuz? Antalya genelinde faaliyet veriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda kablo satışı amacıyla bizi aramalısınız. Antalya hurdacı firması olarak on dokuz ilçenin tümünde hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız.

Antalya Hurdacı Telefonu

Antalya hurda alımı hurda alım faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar arasındadır. Dolayısıyla hurda fiyatları istemek sebebiyle cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayın güncel hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerlendirebilirsiniz. Antalya merkez hurdacı numarası sitemizin içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Antalya Bakır Hurda Alan Hurdacı

Antalya bakır hurda alan yerler arasındayız. Antalya bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Antalya bölgesinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Hurda antikron granür bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alan Antalya hurdacı telefon numarasını acilen arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Antalya Hurda Demir Alan Hurdacı Firmalar

Unutmayın ki her nevi demir ev kapısı, demir trabzan, pencere demiri alıyoruz. Antalya etrafında DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası ticareti yapıyoruz. Demir hurdası, yer kabuğunda en fazla alım satımı yapılan metaller içerisindedir. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Güncel demir hurda ton fiyatı öğrenmek nedeniyle firmamıza ulaşın. Saray Metal Antalya şehrinin tümünde demir hurdası alım satımı ile ilgileniyor.

Antalya Hurda Kablo Alım Satımı

Antalya merkezde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alımında uzmanız. Kablo hurdası içindeki bakır tel sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önemlidir. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken ederinden fazla teklifler veriyoruz.

Çünkü sadece hurda ticaretinde ilgilenmiyoruz. Kullanıldığı alanlara göre yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri bulunur.

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Antalya hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. . İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz.

Ek olarak enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası için en güzel fiyat listesini gönderiyoruz. Ayrıyeten fare yemez kablo hurdası fiyatı öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor.

Antalya kablo hurdası alan yerler arasında piyasanın üstünde kilo fiyatını vermekteyiz. Merkez Antalya çevresinde kolayca edinilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı hurda kablo alırken hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Karışık kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir.

kablo hurda alanlar içerikli konuyu okuyabilirsiniz. Adresten hurda enya kablolar, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Antalya hurdacı firma olarak genellikle antigron kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablosu alımı için buradayız.

Antalya Sac Hurda Alımı

Antalya merkezinde sac hurda levha, sac hurda varil, galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, şirketimizi tercih ederek çok kârlı çıkabilirsiniz. Ek bina çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Firmamızda deliksiz ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır.

Antalya Hurda Alım Satımı

Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Antalya hurda alanlar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimiz ile ön plana çıkıyoruz. Antalya kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Antalya’daki hurdacılar arasında olan Saray Metal her tür ikinci el eşya alıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Hurda paslanmaz almak için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Antimon zamak hurda, çelik hurdası, hurda kalay alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

Antalya Çinko Hurdası Alımı

Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz. Antalya çevresinin her yerinden hurda çinko alıyoruz. Her çeşit çinko hurdası satmak için şimdi arayın!

Antalya Krom Hurda Alan Hurdacı Firma

Yapısı itibariyle oldukça sert olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Nikel metal ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Antalya Kurşun Hurda Alım Satımı

Metal kurşunun kullanılan en eski bir maden olduğu söyleniyor. Cevher halindeki metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Kurşun levha, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare söküm kurşunu alımı yaparız. Antalya’da hurda kurşun için en iyi fiyat listesini uyguladığımız bölgeler içerisindedir.

Antalya Alüminyum Hurda Alımı

Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Antalya ilçesinin tümünde hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımları güvenilir bir biçimde gerçekleştiriyoruz.

Antalya alüminyum hurda alan yerler arasında öncüyüz. Bize hurda satanların desteğiyle daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz.

Alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası için nakit ödeme veriyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası gerçekleştiriyoruz.

Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası almak için aramanızı diliyoruz. Firmamıza gösterdiğiniz özen sebebiyle sonsuz teşekkürler.

Antalya Hurda Sarı Alanlar

Saray Metal bu hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz hurda araiş alım satımında liderlik etmektedir. Aslında hurda sarı adında hurda cinsi yoktur. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri hurda sarı cinsleri vardır. Daha doğru sayfamızda bulunan hurda sarı pirinç alanlar makaleyi okuyabilirsiniz.

Antalya ilçesinin her yerinde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Bu neden ile Antalya sarı pirinç hurdası alım hizmeti veriyoruz. Benzer şekilde sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç metaline halk ağzıyla rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Antalya hurdacı firması olarak piyasaki her türde hurda alım satımı için adresinize geliyor.

Antalya Hurda Cam Kırığı Alanlar

Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle sert ve kırılgan yapıda bulunan su tutan amorf katı bir malzemedir. Özellikle şeffaf sökülmüş araba camı, içecek şişesi türlerde cam hurda türleri bulunabilmektedir.

Antalya Klima Hurdası Alan Hurdacılar

Antalya bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. İkinci el klima Antalya ilçesinde oldukça fazla alınan hurdalar içindedir. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Antalya Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımda sözleşmeye göre yıkım molozunun nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır. Saray Metal tarafından satın alınacak her türlü hurdaların depomuza taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozu Antalya Belediyesi’nce bildirilen moloz dökme yerlerine nakledilir.

Antalya İkinci El Raf Fiyatları

Antalya raf hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı öncülük ettiğimiz alanlardandır. Özellikle ekipmanını yenileyen aktarlardan satın aldığımız orta reyonlar, market rafları, çelik raflar, mağaza rafları, demir raf hurdaları içinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2. el market rafları satıyoruz.

Antalya Hurda Nikel Alımı

Bu bölgede turbo nikel hurda, anot hurda nikel, %99 şablon nikel – %95 şablo nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satılırken çok özenli davranmalıyız. Antalya nikel hurda alıyoruz. Nikel hurda kükürt ve arsenik içerir.

Antalya İkinci El Ev Eşyası

Temiz kullanıldığı belli olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir biçimdeki yemek takımlarınızı kapınızdan değerinde alıyoruz. Her türlü 2.el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyaları, bilgisayar, 2.el ekran kartı anakart hurdası satın almak sebebiyle telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz.

Az kullanılmış personel masası, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltuğu depomuzda devamlı bulunmaktadır. Ekonomik fiyatlarla kullanılmış ve 2. el oturma odası tk. satıyoruz.

Antalya Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Endüstriyel iyi durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz.

Antalya Bina Yıkımı

Bina yıkımı bittiğinde çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler gibi tüm hurdaları satın almaktayız. Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma parkeler gibi tüm hurdaları satın almaktayız.

Aynı fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm olsun olmasın kısmen yıkılmış apartmanların tekrar imar edilmesi nedeniyle yıkımlarını yapıyoruz. Hurda karşılığı yıkım gerçekleştirilirken lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri

Antalya İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte kapatılan şirketlerden aldığımız Yıkılmış ev binalarından ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencereler satıyoruz. Şantiyelerde yük asansörleri, alçı sıva mikseri, boya tabancası, harç pompası ikinci el demir iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

Antalya Kağıt Hurdası Alan Hurdacılar

Kağıt, karton hurdası alıyoruz. Antalya kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki Saray Metal yardımıyla toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satımı yapabilirsiniz.

Antalya’nın tümünde beyaz hurda kağıt, renkli kağıt, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız ekstra titizlik sayesinde satıcıya çok daha yüksek kazanma imkanı takdim ediyoruz. Daha fazla fiyatlarla kuşe kağıt hurdası, kağıt bardak, bristol hurda, kağıt peçete, gazete hurdası alan yerler içindeyiz.

Antalya Plastik Hurda Alanlar

Antalya plastik hurdası alan firmalar içinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Antalya merkez ve ilçelerinin tamamından plastik abs, hurda jelatin, polipropilen moblen, hurda polistren kristal satmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin ismidir. Güncel fiyata kırmızı, mavi kapak hurda, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen, pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satımı yapıyoruz.

7/24 Antalya Hurdacı

7/24 hurda alan Antalya hurdacı iş yerimiz sayesinde yirmi dört saat hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Sektörün sağladığı tecrübelerle alet parkurumuzu arttırarak yolumuza devam etmekteyiz. Tam tamına iki bin üçden bugünlere değin hurda alımında hizmete devam ediyoruz.

Antalya Araç Hurdası Alan Hurdacı

Tabiki de sizlere otomobil hurdası alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Antalya hizmet veriyoruz. Ama hurda otomobil evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesi olan hurda araç, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, çeki demiri hurdası , yük vagonu, motor hurdası . Fırsat buldukça Antalya çevresinde hurda araç alımı yapıyoruz.

Antalya Akü Hurdası Alımı

Zamanla şarj olmaz akülere akü hurdası denilmektedir. Bu yüzden firmamız ve benzeri kendine ait geri dönüşüm atölyesi bulunan iş yerleri kuru ve sulu akü alımı yapan hurdacılar içerisindedir. Otomobillerde elektrik ihtiyaçları nedeniyle kullanılabiliyor. Akü hurdaları içinde bulunan kurşunlu sıvılar nedeniyle geri dönüşüm tesileri için kıymetlidir. Akü başka deyişle biriktireç büyük pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji deposudur.

Anlık Antalya Hurda Fiyatları

Antalya hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı her dakika değişmekte. Unutmayın ki tonajlı hurda alım satımı yaparken piyasa fiyatlarından fazla teklifler uyguluyoruz. Anlık bilgiye ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Antalya Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Antalya fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. Sektörde sayısız fabrika bozum ihaleleri tamamladık. İşe başlamadan önce sökülecek taşınmazın incelikle gezilmesi gerekmektedir. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapanlar arasında başarılı olduk. Genellikle bahsedildiği gibi kolay değildir. Profesyonel bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz.

Antalya En Yakın Hurdacı

Antalya en yakın hurdacı firması hizmetleri ile her türden hurda metal alımında yolladığınız konuma ekiplerimizi yolluyoruz. Antalya hurdacı firması bünyesindeki çalışanlarımız ile kapınızdan hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Saray Metal firmamızla Antalya etrafında her nevi hurda malzeme almaktayız. Bu neden ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Antalya bölgesinde hizmetler veriyoruz.

Antalya Hurdacı Sitesi

Sizlere şimdiden daha güzel bir Antalya oluşturmak için gece gündüz çaba sarf ediyoruz. Hurdacılıkta ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Yalnızca malzemelerinizin ticaretini yapıyor değiliz. Antalya hurdacılar sitesi içindeki dükkânımızın iş birliğiyle hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz.

0 (534) 247 06 10
Whatsapp İle Yazın