İçeriğe geç

Serik Hurdacı Telefon Numarası

Antalya, Serik hurdacı firmasıyız. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Antalya hurdacısı firmalar arasındayız.

Anlık Serik hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapmaktayız. Serik hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Saray Metal şirketimizle hizmet veriyoruz.

Antalya Serik Hurdacıları

Serik hurdacı firma mı arıyordunuz? Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda kablo satmak sebebiyle telefonlarımızı arayabilirsiniz. Antalya şehir merkezine bağlı büyüyen ilçesi Serik 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Serik hurdacısı olarak Antalya bölgesinde hurda alımı yapmaktayız. Serik genelinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz.

Serik Hurdacı Telefon Numarası

Serik adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içerisindedir. Bu nedenle hurda satmak nedeni ile hizmet numaramızı aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden telefonumuzu tuşlayarak anlık hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Antalya Serik hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Serik Sac Hurdası Alanlar

Müştemilat çatısı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Serik etrafında hurda sac onduline, sac varil, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Elimizde her türde 2.el trapez sac var. Sac hurda alım satımı yapanlar içindeyiz.

Serik Bakır Hurda Alımı

Hurda bakır alan Serik hurdacı numarasını zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alım faaliyetleri veriyoruz. Antalya Serik bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan hurdacı içeriğimizde geniş bilgi var. Hurda antikron granür bakır, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Serik içinde bakır hurdası almaktayız. Serik bakır hurda fiyat listesi için arayın.

Serik Kurşun Hurdası Alımı

Metal kurşunun kullanılan eski madenlerden biri olduğu söyleniyor. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Minare kurşun hurda , Cami kurşunu fiyat listesi öğrenmek sebebi ile telefonlarımızı tuşlayarak firmamıza ulaşabilirsiniz. Cevher şeklindeki kurşun metali mavi-gümüş renktedir. Serik kurşun hurdası alımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir.

Serik Hurda Alan Firmalar

Hurda zamak, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kârlı ticaret gerçekleştirerek daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Serik hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne geçiyoruz.

Hurda karton almak için evinize kadar geliyoruz. Serik yerinden hurda alımı yapılan yerler arasındadır. Serik hurdacı firması olan Saray Metal hurdacılık her türlü hurda atık alımı gerçekleştiriyor.

Serik Hurda Çinko Alımı

Serik ilçesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda fiyat listesi talep etmek için iletişim hatlarımızla irtibat kurun.

Serik Krom Hurda Alan Hurdacı Firma

Sert yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Nikel metaliyle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımıyla ilgileniyoruz.

Serik Hurda Sarı Alanlar

Saray Metal şirketimiz bu çeşitlerin alımına ek olarak hurda sarı hurda bronz araiş alım satımında öncü firmadır. Serik ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Bu nedenle Serik sarı pirinç hurda alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Antalya Serik hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor.

Sarı pirinç hurdası alanlar konulu metine bir göz atın. Doğruyu söylemek gerekir ise sarı hurda ismiyle anılan bir hurda bulunmamaktadır.

Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, hurda sarı musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Pirinç hurdaya yöresel olarak sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda denilmektedir. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı parça isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri vardır.

Serik Alüminyum Hurda Alanlar

Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek almaktayız. Antalya Serik alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Hurdalarını bize satanların yardımıyla her geçen gün büyüyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek sebebi ile teşekkür ederiz. . Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Her türlü alüminyum hurdası nakit alınır. Serik ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası alımı için tartımları teknolojik aletlerle yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak alan hurdacıyız.

Serik Demir Hurda Alan Firmalar

Güncel hurda demir fiyatları için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Serik ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz.

Demir, dünya genelinde en fazla kullanılan metaller arasındadır. Saray Metal Serik ilçesinde hurda demir alımı ile ilgileniyor. Bildiğiniz gibi her türde demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alırız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Serik Kablo Hurdası Alım Satımı

Bunların yanısıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablolar alım satımında ederinin üstünde fiyat teklifini veriyoruz. Çünkü Saray Metal firmamızla sadece hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz. Konumdan tek damar kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Antalya Serik ilçesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alımında liderlik yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Serik ilçesinin her yerinde hurda kablo alanlar arasındayız. Kullanılış biçimlerine göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir.

Karışık kablo, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası satmayı dileyenler hemen arayın. Müşterilerde kolayca bulunan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları alırken değerini kapınızda ödüyoruz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden oldukça yüksek fiyat veriyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablo alan Serik hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz.

Kablo hurdası alanlar konulu yazıya bir göz atın. Serik hurdacısı Saray Metal her çeşit elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapmaktayız. İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bir de fare yemez kablo hurdası fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Kablo hurdaları içindeki telin madeni nedeniyle hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır.

Serik Hurda Plastik Alanlar

Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemenin ismidir. Avantajlı fiyatlarla mavi kapak, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda almaktayız.

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren gibi plastik çeşitleri vardır. Antalya il Serik ilçesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin fiyatları edinmek sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Serik plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran Serik hurda deposuyuz.

Serik Kağıt Hurdası Alanlar

Kağıt, karton hurda alım satımı yapıyoruz. İlçede beyaz kağıt, renkli hurda kağıt, kitap defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında uyguladığımız extra hassasiyetle satıcıya ederinden yüksek kazanma avantajı sunuyoruz. Serik kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki firmamız hizmetleriyle iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda koli fiyatları talep edebilirsiniz. Ederinden fazla fiyatlarla kağıt peçete hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, hurda gazete alanlar içerisinde en hızlı fiyatı teklif ediyoruz.

Serik Akü Hurda Alanlar

Otomotiv sektöründe elektrik kaynağı bulunmaktadır. Bu sebeple Saray Metal gibi kendine ait geri dönüşüm imalathanesi olan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapar. Zamanla atık duruma düşen akülere hurda akü denilmektedir. Akü hurdası içindeki kurşun bulunduran suyu sebebiyle kıymetlidir. Akümülatör başka deyişle biriktireç şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur.

Serik Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Bina yıkımı bittiğinde çıkma pimapen, sökülen hurda çelik kapı, sökülen laminant parkeler vb. her türde hurda malzemeyi piyasa fiyatına almaktayız. Bina yıkımında gerekli tüm tedbirler Kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılacak apartmanların yeniden inşaatının yapılması amacı ile yıkım işlerini yapıyoruz. Aynı fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere hurdalar karşılığında bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Serik Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Serik fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Fabrika sökümünden önce yıkımı yapılacak üretim yerinin titizlikle gezilmesi gerekir.

Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde nam saldık. Daha önce on binlerce fabrika bozumu ihalesi aldık. Güvenli biçimde fabrika ve tesislerin söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Hurdacıların dediği şekilde kolay bir işlem sayılmaz.

Serik 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan market binalarından satın alınan sıfır ayarında 2.el çelik kapı, mutfak dolabı, pencereler alım satımı yapıyoruz. Şantiyelerde boya tabancası, yük asansörleri, alçı karıştırma mikseri, harç pompası 2.el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood satılıktır. Birde malesef iflas eden iş yerlerinden satın aldığımız

Serik Kırık Cam Hurda Alımı

Cam saydam ya da yarısaydam oldukça sert bir yapıdaki sıvı madeleri muhafaza eden amorf sert malzemelerdir. Genellikle rengarenk süt şişesi, otomobil camları şekillerinde hurda cam çeşitleri yüklü miktarda alınıp satılıyor.

Serik Hurda Nikel Alanlar

Nikel hurdası arsenik içerir. Bu yüzden nikel hurdası toplanırken gayet hassasiyetle hareket edilmelidir. Özellikle turbo nikel, anot nikel, %95 – %99 şablon nikel alıyoruz. Serik hurda nikel alıyoruz.

Serik Hurdacılar Sitesi

Serik hurdacılar sitesi içerisindeki dükkanımızın vasıtası ile hizmetler veriyoruz. Daha fazla güzel bir Serik için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Sadece bu hurdalarınızın ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Serik Hurda Raf Alan Yerler

Hurda raf demiri alım satımı yapıyoruz. Serik 2. el hurda raf alımı sebebiyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapatılan dükkânlardan satın aldığımız hurda mağaza rafları, orta reyonlar, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, market rafı hurdaları arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan ikinci el raf satışı yaıpyoruz.

Serik Klima Hurda Alımı

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Serik ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Serik bölgesinde çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer alıyor. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı fimayız.

Serik Moloz Nakliyesi

Serik hurdacı tarafından satın alınan tüm hurdanın iş yerimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılır. Molozlar Serik Belediyesi’nce bildirilen alana boşaltılıyor. Bina yıkımından sonra antlaşmamıza göre molozların taşınması itina ile ekiplerimizle yapılıyor.

Serik En Yakın Hurdacı Telefon Numarası

Saray Metal şirketimizle Serik ilçesinde hurda malzeme alırız. Serik en yakın hurdacı firması hizmeti ile her cins hurda metal tartımı yapmak nedeniyle adresinize araç yolluyoruz. Serik hurdacıları içerisinde bünyesindeki ekiplerimizle adresten hurda malzeme almaya başladık. Bu hizmetimizle atıl eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Serik ilçesinde hizmet veriyoruz.

7/24 Serik Hurdacı

Geçen yılların sağladığı deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Okuduğunuz gibi otuz bir senedir geri dönüşüm yapıyoruz. 7/24 hurda alan Serik hurdacı firması olan firmamızla gece gündüz açığız.

Serik 2. El Jeneratör Satanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alım satımı için arayın. Jeneratör hurdası alan hurdacılar içindeyiz. İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en doğru hurdacıyız.

Serik İkinci El Eşya

Sıfırdan farksız 2.el masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı anakart hurdası satın almak maksadı ile buradakiulaşabilirsiniz. Değerinden fiyata titiz bir şekilde kullanılmış olan, ikinci el ev mobilyaları alabilirsiniz. Çok az kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip kanepe, koltuklarınızı konumunuza gelerek değerinde alıyoruz. Temiz kullanılmış ofis büro mobilyası, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masaları bulunmaktadır.

Güncel Anlık Serik Hurda Fiyatları

Doğru fiyat listesine erişmek sebebiyle iletişim kurabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajlı hurdalar alırken öteki Serik hurdacı firmalarından özel fiyatlarla alımlar gerçekleştiriyoruz. Detaylı sayfamızdaki hurda fiyatları metne göz atın Serik hurdacı firma olarak hurdacılık ve geri dönüşümde uygulanılan kilo fiyatı hızlıca değişkenlik gösteriyor.

Serik Hurda Araç Alan Hurdacı

Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Serik hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Serik etrafında araba hurdası alıyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen çekme belgeli araba hurdası, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri , yük vagonu, hurda motor gibi hurdaların fiyat bilgisini öğrenmek için arayabilirsiniz. Ancak araç hurdası vergiden düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

0 (534) 247 06 10
Whatsapp İle Yazın