İçeriğe geç

Posof hurdacı firması olarak hurda alımı nedeniyle bulunduğunuz yere geliyoruz. Her türlü hurda satmak nedeniyle bizi arayabilirsiniz. Ardahan, Posof hurdacı şirketiyiz.

Saray Metal firmamız ile hizmetimize devam ediyoruz. Ardahan hurdacı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Anlık Ardahan Posof hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Posof Hurdacı Firma

Posof hurdacı firma mı arıyorsunuz? Sizlerde her tür karton hurdası satışı nedeniyle firmamızı kaydedebilirsiniz. Ardahan ilinin sempatik ilçesi Posof sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Posof hurdacısı olarak Ardahan bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Posof mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz.

Posof Hurdacı Numarası

Posof hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içerisindedir. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu nedenle hurda atık satmak amacı ile hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Ardahan Posof hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz konumdadır.

Posof Hurda Kablo Alan Hurdacı Firma

Hurda kablo alan hurdacı başlıklı metne bir göz gezdirebilirsiniz. Posof hurdacısı olarak her çeşit antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kullanılış biçimlerine göre hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde isimlendirilir.

Yerinden hurda tek damar kablo alıyoruz. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır. Bununla birlikte tek damar hurda kablo, hurda enya kablolar, çok damarlı kablo alım satımı esnasında piyasanın üstünde fiyatı vermekteyiz. İçerisindeki iletkenin madenine bağımlı olarak ve de dış yüzeydeki malzemenin isim alır.

Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan yüksek fiyatlar veriyoruz. Ardahan Posof ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Posof etrafında kolayca bulunan %50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini yerinde ödüyoruz.

Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Posof hurdacı firmayız. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo, karışık kablo hurdası elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Çünkü Saray Metal olarak yalnızca hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz.

Ardahan Posof ilçesinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alıyoruz. Kablo iletkenliğiyle elektrikli araçlarda kullanılıyor. Ayrıyeten çok damarlı hurda kablo için telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

Posof Krom Hurda Alan Hurdacı

Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Hurda nikelle işlenerek krom paslanmaz oluşur. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz.

Posof Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Sayfamızda bulunanalüminyum hurdası alanlar içeriğe göz atın. Ek olarak hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası alıyoruz. Posof ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston, alüminyum profil alımı için tartımları teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alabilmek için telefonunuzu istiyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alınır. Ardahan Posof hurda alüminyum alanlar içinde lideriz. İş yerimize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Sizlerin sayesinde durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum jant ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız.

Posof Hurda Demir Alanlar

Demir, dünya genelinde en çok alınıp satılan metaller içerisinde yer alır. Posof çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alım satımı yapıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için Posof hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz.

Sizlerinde bildiği üzere her türde demir ev kapısı, demir trabzan, pencere demiri alım satımı yapılır. Saray Metal Posof ilçe genelinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz.

Posof Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

Aslında sarı hurdası olarak geçen bir hurda varolmamıştır. Hurdacı firmamız bu hurdaların piyasasına uygun olarak hurda radyatör, sarı hurda fosfor hurda, hurda bronz alımında anlık fiyat bilgisini veriyor. Posof hurdacı firma olarak her çeşit hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğu için hurda sarı ismiyle bilinir. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Satıcılarda kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda musluk, hurda sarı vana, su saati türleri bulunabiliyor. Hurda sarı pirinç alanlar konulu metni ziyaret edin.

Bu nedenle Posof sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Posof ilçesinin tamamında sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz.

Posof Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

Ardahan Posof hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan yerler konumuzda daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Posof genelinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Posof hurda bakır fiyat listesi için telefonlarımızı arayınız. TTR kırma bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, Hurda antikron granür bakır, lama bakır hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin alanlar içindeyiz. Bakır alan Posof hurdacı firmamızı hemen arayın profesyonel hizmetin tadına varın.

Posof Hurda Kurşun Alım Satımı

Posof Ardahan kurşun hurda alımı ile hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Kurşun metali kullanılan eski madenlerdendir. Cevher halindeki metal kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Minare kurşunu hurda , Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami sökümü hurda kurşun fiyatıfiyatları edinmek nedeni ile hurdacı firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Posof Hurda Alımı

Hurda kablo alımı için adresinize kadar geliyoruz. Posof kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Hurda zamak, çelik hurda, kalay hurda almaktayız. Birlikte kazançlı ticaret yaparak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Ardahan Posof geri dönüşüm firması Saray Metal her türlü hurda malzeme alım satım hizmeti veriyor. Fire hurda kumaş alan hurdacı fimayız. Posof hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız.

Posof Çinko Hurda Alım Satımı

Ardahan, Posof etrafında çinko hurdası alıyoruz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Posof Sac Hurdası Alım Satımı

Depolarımızda tek bir deliği bulunmayan ikinci el trapez sac hurda var. Ardahan Posof çevresinin tümünde sac levha, sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, satışı amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

Posof Fabrika Sökümü

Profesyonel biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Öncelikle yıkılması arzu edilen fabrikanın incelikle incelenerek gerekli araç ve gereçlerin hazırlanması çok daha doğru bir çalışma olacaktır. Ardahan Posof fabrika söküm işleri gerekli ekipmana sahip olmanın tecrübesine sahibiz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir iş değildir. Bu sayede fabrika sökümü yapan firmalar arasında nam saldık. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika bozum ihalelerini gerçekleştirdik.

Posof Hurda Araba Alan Firmalar

Elbette size araç hurdası alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Posof yakınlarında hurda araç alım hizmeti veriyoruz. Evrak işi olmayan yük vagonu, çeki demiri patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları , ağır hasarlı araba hurdası, hurda motor satışı için arayabilirsiniz. Fakat otomobil hurdası vergiden muafiyet alma evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Posof İkinci El Eşya

2.el etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyası, bilgisayar masası, çalışma koltuğu alımlarında değerinde ücretler yapıyoruz. Her çeşit 2.el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli ev eşyaları, hurda ekran kartı anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile bizi arayabilirsiniz. Posof etrafında yeni gibi ve 2.el mobilya ve aksesuarlar satıyoruz. Titizlikle kullanılmış olan 2el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki kanepe, koltuklarınızı belirttiğiniz yerden almaktayız.

Posof İkinci El İnşaat Malzemesi

Posof çevresinde yıkılmış apartman vb binalardan temin edilmiş yeni gibi ikinci el kapı, pencere, mutfak dolapları alan yerler içerisindeyiz. Bunun ile birlikte malesef iflas eden satıcılardan aldığımız Şantiyelerde yük asansörleri, boya tabancası, alçı karıştırma makinesi, harç karıştırma mikseri ikinci el vidalı iskele, ikinci el plywood bulunur.

Posof Akü Hurdası Alım Satımı

Aküler diğer ismiyle batarya büyük pil gibi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Otomobillerde elektrik ihtiyaçları sebebiyle bulunur. Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara akü hurdası denilmektedir.

Dolayısıyla firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunan işletmeler sulu akü ve kuru akü alım satımı yapabilir. Akü hurdaları içerisindeki kurşun bulunduran suyu sebebi ile kıymetlidir.

Posof Hurdacılar Sitesi

Posof hurdacılar sitesi içerisindeki dükkânımızın sayesinde hurdacılık işi yapıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdaları alıyor değiliz. Yarınlara temiz bir Ardahan Posof yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz.

Posof Klima Hurda Alımı

Hurda klima Posof bölgesinde çok alınan elektronik hurdaları arasında yer alır. Posof bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı fimayız.

Posof Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak bina molozunun taşınması titizlik ile personellerimizce yapılıyor. Firmamız tarafından alınacak tüm hurda malzemelerin işyerimizi yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozları Posof Belediyesi’nce daha önce planan arazilere dökülür.

Posof En Yakın Hurdacı

Saray Metal firmamızla Posof çevresinde hurda alımı yapıyoruz. Posof hurdacıları arasında olarak adresten hurda alımına devam ediyoruz. Böylelikle müşterilere en yakın hurdacı Posof ilçesinin tamamında servis sunmaktan kıvanç duyuyoruz. En yakın Posof hurdacı servisiyle hurda malzeme ticareti yapmak için yerinize geliyoruz.

Posof Karton Hurda Alımı

Posof hurda kağıt alan yerler içindeki işletmemiz ile karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kırpıntı kağıt satabilirsiniz. Hurda kağıt, karton alımıyla ilgileniyoruz. Bölgenin her yerinde renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılık sayesinde sizlere daha fazla miktarda kâr etme imkanı sunuyoruz. Daha fazla kağıt fiyatı ile kağıt bardak, kuşe kağıt, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alıyoruz.

Posof Bina Yıkımı

Posof kentsel dönüşüm dahilinde kısmen yıkılmış binaların tekrar yapılması sebebi ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Üstteki fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkım işleri başarıyla yapıyoruz. Yıkımda önem verilen güvenlik önlemleri Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdaları, sökülmüş kapılar, çıkma parkeler benzeri tüm hurdaları ücretle almaktayız.

Posof Kırık Cam Hurda Alımı

Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça kırılgan ve sert yapıdaki suları geçirmeyen amorf ve organik olmayan sert malzemelerdir. Bu dönemde renkli ve şeffaf soda şişesi, kırılmış araba camı ve benzeri hurda cam bulunabilmektedir.

Posof Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Ardahan ve Posof nikel hurda alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alınıp, satılırken elimizden geldiğince hassasiyetle çalışılmalıdır. Bu ilçede %95 şablon nikel hurdalar – %99 şablo nikel hurdası, nikel turbo hurda, anot nikel alım satımında en iyi fiyatları veriyoruz.

Posof Plastik Hurda Alım Satımı

Posof plastik hurdası alan firmalar içinde lider konumdaki Posof hurda deposuyuz. Ardahan il Posof ilçesinin her yerinden abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurda satışı yapmak sebebi ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. En güncel fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen, şeffaf naylon hurdası almaktayız.

7/24 Posof Hurdacı

7/24 hizmet veren Posof hurdacı firması dükkanımız vasıtası ile günün her saatinde açığız. Bin dokuz yüz doksan bir senelerinden bugüne hurdacılığa sizlere hizmet veriyoruz. Yılların kazandırdığı profesyonellik ile tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Posof Anlık Hurda Fiyatları

Şundan fayda görüyoruz tonajlı hurdalar alırken pazar fiyatlarından daha fazla fiyat teklifi uyguluyoruz. Posof hurdacı firmalar tarafından hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı hurda piyasasında çabucak değişmektedir. Anlık fiyatlara ulaşabilmek nedeni ile bizi arayabilirsiniz.

Posof 2.el Raf Hurdası

Çoğunlukla raflarını yenileyen butikler tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdası, demir raflar, teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, market rafları içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan ikinci el hurda raf satıyoruz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz. Hurda raf Posof satışı yapmak için dükkanımıza ulaşabilirsiniz.

Posof Hurda Jeneratör Alanlar

Jeneratör hurdası alıyoruz. Endüstriyel yüksek kw 2. el jeneratör bulunur. 2. el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın firmayız.

0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın