İçeriğe geç

Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Hurdacıları

Saray Metal firmamızla İstanbul Avrupa bölgesinde hizmet veriyoruz. İstanbul Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı firma olarak Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinin her ara sokağında hurda malzeme alım hizmetleri vermekteyiz. Her çeşit hurda satmak nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Arnavutköy hurdacı fimasıyız. Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı işletmeleri içinde öncü konumdayız.

İstanbul hurdacı firma olan firmamız Saray Metal hizmetinizdedir. Anlık İstanbul Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak hurda fiyat listesi ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. Mareşal Fevzi Çakmak hurdacı firması olarak hurda malzemenizi alıyoruz

Şu an Arnavutköy işletmeleri içerisindeyiz. Lakin Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. İstanbul Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinin tamamında temiz kullanılmış ev eşyaları ve hurda alımında nakit ödeme yapıyoruz Arnavutköy bölgesinde olduğu gibi hurda alımı amacıyla gönderdiğiniz konuma kadar gelmekteyiz

İçindekiler

Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak Hurdacı Firmalar

Arnavutköy hurdacı olarak Avrupa yakası genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Arnavutköy genelinde hizmet veriyoruz. Sizlerde her tür hurda satışı yapmak nedeniyle hizmet telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Mareşal Fevzi Çakmak hurdacısı mı arıyorsunuz? Avrupa yakası hurdacı olarak limitleri kaldırıyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı en yaşanılası ilçesi Arnavutköy merkezine bağlı, Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi ilk hizmet bölgelerimizdendir. İstanbul Avrupa yakasında, Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahalle genelinde tecrübeli bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Mareşal Fevzi Çakmak Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın altında bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Boş yere süre harcamadan telefon numaramızı tuşlayarak güncel hurda fiyat listesi ile hurdanızı satabilirsiniz. İstanbul Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi hurda alım satımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar arasındadır. Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı iletişim numarasını bir fihristinize yazın Bu sebeple hurda atık fiyatları öğrenmek nedeni ile mobil hattımızı aramalısınız.

Mareşal Fevzi Çakmak Krom Hurda Alım Satımı

Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Arnavutköy Hurda krom alımı bağlantısına tıklayın. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde krom hurdası alan hurdacı arıyor iseniz firmamızı şimdi arayın

316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz. Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Mareşal Fevzi Çakmak Hurda Alüminyum Alanlar

Güvenilir bir biçimde alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurda ticareti amacıyla arayın. Hurda satanların destekleriyle her gün tecrübe elde ediyoruz. Firmamıza gösterdiğiniz özen sebebi ile saygılar sunarız. Arnavutköy Hurda alüminyum alanlar başlığıyla yazılmış konuyu inceleyebilirsiniz.

Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapılır. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alımı yapmak için irtibat kurmanızı diliyoruz. İstanbul Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Her çeşit hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız.

Alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Arnavutköy ilçesinin her yerinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımında tartımı güvenilir bir biçimde yapmaktayız.

Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi Sarı Hurdası Alımı

Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi genelinde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Bu nedenle Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi sarı hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Saray Metal bu hurda sarıların yanında hurda sarı hurda bronz araiş ticaretinde en yüksek fiyat listesini veriyor. İstanbul Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Müşterilerde sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri kıymetlidir. İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurda adıyla hurda cinsi varolmamıştır. Herkesin bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Kesin bilgiye sahip olmak için hurda sarı pirinç alan hurdacı metni okuyun. Pirinç metali bazı yörelerde rengi sarı olduğu için sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir.

Mareşal Fevzi Çakmak Hurda Kablo Alan Hurdacılar

İstanbul Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi ilçesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kablo hurdaları tellerindeki bakır yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için çok kıymetlidir.

Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, fare yemez kablo satmak isteyenler bizi arayabilir. Genelde yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. İstanbul Hurda kablo içeriğiyle yazılmış metini okuyun. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçerisindeki telin türüne göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır.

Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi hurdacısı Saray Metal firmamız her türlü elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kabloları, antikron hurda kablo ticareti için buradayız. Ayrıca hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Çünkü Saray Metal firmamızla sırf hurda alımında iştigal etmiyoruz. Ek olarak tek damar kablolar, enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında ederinin üzerinde sunuyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasasından fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Avrupa Yakası Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak genelinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo alıyoruz. Yerinden hurda antikron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Müşterilerde kolayca toplanan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini kapınızda ödüyoruz.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Çinko Hurdası Alım Satımı

Mareşal Fevzi Çakmak etrafında çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası alan yerler sayfasının linkine tıklayın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alıyoruz.

Mareşal Fevzi Çakmak Sac Hurdası Alımı

Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Şu anda kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası vardır. Mareşal Fevzi Çakmak çevresinde hurda sac levha, sac varil, oluklu sac galvanizli sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, fiyatı istemek nedeniyle. Ek bina çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Demir Hurdası Alım Satımı

Mareşal Fevzi Çakmak etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı makalemizi gezmek konusunda bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatı talep etmek amacı ile hemen arayabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere her türden pencere demiri, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni için peşin ödeme yapan firmayız. Demir, Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi çevresinde bol miktarda bulunan metaller içindedir. Firmamız Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi yakınlarında demir hurdası alımı ile ilgileniyor.

Mareşal Fevzi Çakmak Hurda Alım Satımı

Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda antimon zamak, hurda kalay, çelik hurdası alan Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi ilke edindik. Hurda demir alımı için yerinize gelmekteyiz.

Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı firma olan aynı anda İstanbul’da hurda alanlar arasındaki Saray Metal her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Kumaş fire hurdası alan hurdacı fimayız. Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmet ve uzman personelimiz ile öncü konuma çıkıyoruz. Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler arasındadır.

Mareşal Fevzi Çakmak Kurşun Hurda Alanlar

Cevherleri olan kurşun metali mavi-gümüş rengiyle göze çarpar. Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Hurda kurşun oluk alım satımı yapıyoruz. Metal kurşun hala kullanılan en eski madendir. Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde kurşun hurda aldığımız bölgelerdendir.

Mareşal Fevzi Çakmak Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda alımı yapıyoruz. Soyma bakır hurda, Hurda antikron granür bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alım satımı yapıyoruz. İstanbul Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak hurdacı şirketimizi ivedi bir biçimde arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

Arnavutköy Bakır hurdası alanlar bölümünde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Mareşal Fevzi Çakmak bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Kırık Cam Hurda Alımı

Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde cam hurda alanlar içinde bulunmaktayız. Cam tam veya yarısaydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeyi tutan inorganik amorf yumuşak olmayan maddedir. Genellikle şeffaf çıkma oto camları, kola şişesi cinslerde cam hurdası çok miktarda satılıp alınıyor.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Akü Hurdası Alanlar

Akü hurdası içinde bulunan kurşun içeren sıvılar sebebiyle geri dönüşüm tesileri için oldukça değerlidir. Dolayısı ile Saray Metal vb. işletme içinde geri dönüştürme ve eritme kazanları olan firmalar sulu akü ve kuru akü alanlar içerisindedir. Aküler başka deyişle batarya bir nevi enerji depolayan cihazdır. Otomobillerde enerji ihtiyaçları nedeniyle bulunabiliyor. Zamanla enerji depolamaz aküye hurda akü deniliyor. Akü hurda alan hurdacı firmalar makalemize bir göz atabilirsiniz.

Mareşal Fevzi Çakmak İkinci El Ev Eşyası

Temiz ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu alım satımlarında yüksek fiyatla ödeme yapıyoruz. Kısa bir zaman ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi adresinizden alıyoruz. Yeni gibi ikinci el derin dondurucu, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli ev eşyaları, bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek amacıyla burdaki numara ile iletişim kurabilirsiniz. Ekonomik fiyata yeni ve 2. el kanepeler satıyoruz.

Mareşal Fevzi Çakmak Klima Hurda Alım Satımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi yakınlarında hurda klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. İkinci el kombi alan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Hurda klima Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi çevresinde en fazla alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içinde yer almaktadır.

Mareşal Fevzi Çakmak Moloz Nakliyesi

Saray Metal tarafından alınan tüm hurdanın tesisimize taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Arnavutköy Belediyesi’nce alınan kararlarla bildirilen yerlere boşaltılır. Bina yıkımından sonra müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması itina ile yapılır.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde Nikel Hurdası Alım Satımı

Özellikle %95 – %99 şablon nikel hurda, nikel turbo, anot nikel alımı yapıyoruz. Bu yüzden hurda nikel alınıp satılırken gayet hassas davranılmalıdır. Hurda nikel kükürt ve arsenik içermektedir. İstanbul ile Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde nikel hurdaları alıyoruz.

Mareşal Fevzi Çakmak 2.el Raf Fiyatları

Genellikle raflarını yenileyen dükkânlar tarafından satışa sunulan hurda market rafı, reyonlar, çelik raf hurdası, demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından seçtiğimiz kullanılabilir 2. el market rafları satıyoruz. Hurda depo rafı alım satımı yapıyoruz. Arnavutköy Hurda raf alımı sayfamıza bir göz atmalısınız. Raf hurdası Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde satın almak amacıyla aşağıdaki telefona ulaşabilirsiniz.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde Hurda Jeneratör Satanlar

Bozuk jeneratör hurdası alan firmayız alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. 2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör alınır, satılır.

Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak Otomobil Hurdası Alanlar

Tabiki de müşterilerimize hurda otomobil alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Bazı dönemlerde Mareşal Fevzi Çakmak çevresinde hurda araba alım hizmeti vermekteyiz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı araç hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz hurdası, çeki demiri
, hurda vagon, motor hurdası vebenzeri hurdanıza fiyat sormak için arayabilirsiniz. Ancak hurda araç trafikten düşürme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesine En Yakın Hurdacı Firması

Saray Metal hurdacı sitesi olarak Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde hurda malzeme alırız. Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak hurdacısı bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile arzuladığınız sokaktan hurda almaya başladık. En yakın Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi hurdacı firması hizmetiyle her cinsten hurda eşya alıp satarken ayağınıza ekip yolluyoruz. Bu neden ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi mahallesinin her yerinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Mareşal Fevzi Çakmak Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenilir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapanlar içinde başarılı olduk. Genelde anlatıldığı gibi kolay sayılmaz. Evvela yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylıca dolaşılması gerekmektedir. Daha önce yüzlerce fabrika yıkımı ihaleleri tamamladık. Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi fabrika sökümü yapıyoruz.

Mareşal Fevzi Çakmak Plastik Hurdası Alan Yerler

En avantajlı fiyatlarla şeffaf beyaz naylon hurda, hurda mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen hurdası almaktayız. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

Mareşal Fevzi Çakmak hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinden ön planda olan Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi hurda deposuyuz. İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinin her yerinden jelatin hurda, abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde Karton Hurda Alım Satımı

Piyasadan fazla ton fiyatı ile bristol hurda, hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, hurda peçete, gazete hurdası alıyoruz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alımında göstermiş olduğumuz extra duyarlılıkla sizlere çok daha yüksek kazanç etme şansı sunuyoruz. Hurda karton alım satımı için geliyoruz. İstanbul Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak hurda kağıt alan hurdacılar içindeki iş yerimiz sayesinde hurda iplik bobin kağıdı, toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli satabilirsiniz.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile işi bırakan esnaflardan satın aldığımız Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak etrafında yıkılan fabrika binalarından alınan hala kullanılabilir 2.el pencere, demir kapı, mutfak dolabı satıyoruz. İnşatlarda inşaat vinçleri, boya tabancası, harç mikseri, alçı sıva mikseri 2.el vidalı iskele, ikinci el plywood mevcuttur.

7/24 Mareşal Fevzi Çakmak Hurdacı

Neredeyse bin dokuz yüz doksan dokuz yılından bugünlere kadar geri dönüşümde hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Mareşal Fevzi Çakmak mahallesinde hurdacı olarak yirmi dört saat iş yerimizdeyiz. Geçen senelerin kazandırdığı profesyonellikle makine sayımızı geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz.

Mareşal Fevzi Çakmak Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Kentsel dönüşüm sebebi ile yeniden inşa edilecek evlerin yeniden inşa edilmesi amacı ile yıkım işlerini yapıyoruz. Bina yıkımı bittiğinde çıkma laminant parkeler, sökülmüş çelik kapı hurdaları, çıkma pimapen benzeri tüm hurdanızı alıyoruz. Üstte ifade ettiğimiz fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Bina yıkımında istenen tüm önlemler

Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Güncel Hurda Fiyatları

En doğru ton fiyatına erişmek amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızda bulunanhurda fiyatları metni ziyaret edin Bir kez daha söylemekte yarar görüyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alımında borsadan fazla fiyata hurda alımı yapıyoruz. Mareşal Fevzi Çakmak hurdacı firma hurdacılık yaparken kullanılan fiyat listesi hızlı bir şekilde güncelleniyor.

Mareşal Fevzi Çakmak Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sadece bu türden hurda eşyanızı alıyor değiliz. Hepsi için bize ulaşın. Siz dostlarımıza şimdiden daha yaşanabilir bir İstanbul ve daha yaşanılır Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak mahallesi yaratmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Arnavutköy Mareşal Fevzi Çakmak hurdacılar sitesi 9. blokta bulunan dükkânımızın aracılığı ile geri dönüşüm işi yapıyoruz.

0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın