İçeriğe geç

İstanbul, Avcılar hurdacı olarak buradayız. Günlük Avcılar hurda fiyatları ile alım satım yapıyoruz. Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Saray Metal firmamızla hizmet veriyoruz. İstanbul avrupa yakası Avcılar hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Avrupa yakasındaki hurdacı firmalar içindeyiz.

Avcılar’da sanayinin gelişmesiyle eskiden yapılan balıkçılık, bağcılık ve tarım gibi sektörler tarih olmuştur. Bunların yerine yeni geçim kaynakları ortaya çıkmıştır. İlçe halkı geçimini ağır sanayi ve rekreasyon tesisleriyle sağlamaktadır. Yeni açılan fabrikalar ilçedeki işsizlik sorununu kısmen çözse de ne yazık ki bu durum nüfusun tamamı için geçerli değildir. Söğütlüçeşme’den Beylikdüzü’ne devam eden metrobüs sayesinde ulaşım oldukça kolaylaşmıştır.

Hali hazırda E-5 (D-100) karayolu ve TEM (E-80) otoyolu Avcılar sınırları içinden geçmektedir. Yeni raylı sistemin M7 hattının Avcılar’dan geçerek Tahtakale mahallesi civarında bir durak oluşturulması planlanmaktadır. Proje tamamlandığında Avcılar’ın ulaşımı çok daha kolaylaşacaktır.

İlçede bilinen iki radyo istasyonu yayın yapmaktadır. Avcılar’da çıkarılan dergiler hariç bir çok da gazete mevcuttur. Bu gazetelerin 3’ü günlük çıkarılmaktadır. 2020 yılında yapılan sayımlara göre Avcılar’ın nüfusu 436.897 kişidir. 2021 yılı için henüz sayım gerçekleşmediğinden tam rakam bilinmemektedir. Ancak ilçe nüfusunun hızla arttığı bilinen bir gerçektir.

Avcılar Hurdacısı

Giderek nüfusu artan ve sanayileşerek gelişen Avcılar’daki hurdacılar arasındayız. Avcılar’ın her yerinden hurda alımı yapıyor, hurdanızın değerini nakit ödüyoruz. Avantajlı fiyatlarımızla daha fazla kazanmak için tek yapmanız gerekenin firmamızı aramak olduğunu hatırlatıryoruz. Lütfen tüm Avcılar hurdacı firmalarından teklif alarak, bizden alacağınız listeyi karşılaştırınız. Böylece diğer hurdacılarla aramızdaki fiyat farkını çok daha iyi anlayacaksınız.

Sürümden kazanarak müşteriye kazandırmaya dikkat ediyoruz. Farkımız hizmet kalitemiz ve fiyatlarımızdır. Avcılar geri dönüşüm firması olarak aracıların kârını ortadan kaldırıyoruz. Böylelikle müşterilerimize daha çok kazandırmayı amaçlıyoruz.

Avcılar Hurdacı Firma

Avcılar hurdacısı olarak İstanbul genelinde her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Sizde her türlü hurda satışı yapmak nedeniyle çağrı merkezimizi aramalısınız. Avcılar bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Avcılar hurdacı firması mı arıyordunuz? İstanbul ilinin tatlı ilçesi Avcılar gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir.

Avcılar Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Avcılar hurda alım hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içerisindedir. Şimdi arayarak güncel hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz. Bu yüzden hurda satmak üzere telefon numaramızı aramanız gereklidir. Avcılar hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir.

Avcılar Sac Hurda Alan Hurdacı Firma

Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Depolarımızda yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Müştemilat çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Avcılar İstanbul ve çevresinde hurda sac onduline, sac varil, galvaniz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, alımı amacıyla irtibata geçebilirsiniz.

Avcılar Hurda Kablo Alımı

Kablo hurdaları içerdiği bakır tel yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder. İstanbul Avcılar hurda kablo alan yerler arasındayız. Genelde koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kabloları şeklinde çeşitlendirilir. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin adlandırılır.

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Hurda kablolar alan Avcılar hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Müşterilerde hızlıca edinilen Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar,Yüzde elli bakırlı hurda kablo alırken hemen nakit para ödeme yapıyoruz.

Adresten antigron hurda kablo, enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları almaktayız. Bunun yanısıra enya kablo, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alımı esnasında en doğru fiyatları veriyoruz. İstanbul Avcılar genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar alımında öncüyüz.

Kablo hurdası alanlar başlığıyla paylaşılmış içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Tonajlı hurda kablo alımında ederinden pahalı fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik hurda alüminyum kablolar fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik iletiminde makinelerde kullanılmaya devam ediyor.

Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İstanbul Avcılar hurdacısı firma olarak genellikle antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Çünkü sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz.

Avcılar Kurşun Hurdası Alımı

Cami kubbe kurşunu, Minare kurşunu hurda , Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası alırız. Avcılar’da kurşun hurda alım satımı ile iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Kurşun kullanılmakta olan eski madenlerdendir. Cevherleri olan kurşun maviye yakın gümüş renktedir. İstanbul Avcılar’da hurda kurşun alanlar içerisinde en iyi fiyat teklifini biz veriyoruz.

Avcılar’da Hurda Alanlar

Avcılar ilçesindeki hurdacılar arasında olan Saray Metal her türlü bakır hurdası alımı yapıyor. Hurda kurşun alımı için evinize kadar geliyoruz.

Antimon zamak hurdası, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Hep birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi hedef edindik. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı hedef edindik.

Avcılar kapıdan hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alanlar arasındayız. Avcılar hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma geçiyoruz. Hemen Arayın!

İstanbul, Avcılar etrafında çinko hurdası alıyoruz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz.

Avcılar Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

Avcılar hurda bakır fiyatları için arayın. Hurda antikron granür bakır, soyma bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz.

Bakır hurdası alan Avcılar hurdacı iş yerimizi şimdi arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır boru, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alım hizmeti veriyoruz. Avcılar içinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası’nda Avcılar hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alanlar içeriğimizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Avcılar Alüminyum Hurda Alımı

Hurdasını satanların sayesinde sürekli tecrübe kazanıyoruz. Her nevi alüminyum hurda almaktayız. Avcılar ilçesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil alımı yaparken hurda tartımını gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz.

Sitemizdekihurda alüminyum alan hurdacı metne göz gezdirebilirsiniz. Güvenli bir biçimde alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası alıyoruz. İstanbul Avcılar alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Her nevi hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alan firmayız.

Konumdan hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda almak için aramanızı istiyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek Avcılar hurdacılık firmaları içindeyiz. İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Avcılar Hurda Demir Alım Satımı

Güncel anlık demir hurdası fiyatları talep etmek amacı ile fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Avcılar ilçesinin tüm mahallerinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz.

Demir hurdası, yer kabuğunda bol miktarda kullanılan metaller içerisindedir. Avcılar genelinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu için nakit ödeme yapan firmayız. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Avcılar Sarı Hurda Alan Hurdacılar

Firmamız tüm bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş ticaretinde öncü firmadır. Avcılar hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda ticareti yerinize geliyor. Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana türleri vardır. Avcılar bölgesinde sarı hurdası almaktayız.

Sarı hurdası alanlar konulu içeriğe göz atın. Bu neden ile Avcılar sarı pirinç hurda ticareti yapan firmayız. Aslını söylemek gerekir ise hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metaline yöresel olarak renginden dolayı hurda sarı denmektedir.

Avcılar Krom Hurdası Alan Firma

Yapısı itibariyle çok sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılıyor. 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz.

Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz.

Avcılar Hurda Akü Alım Satımı

Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryaya hurda akü denmektedir. Akü diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik enerjisi deposudur. Dolayısıyla şirketimiz benzeri kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi olan iş yerleri sulu ve kuru akü alım satımı yapabiliyor. Akü hurdası içerdiği kurşunlu suyu sebebi ile hurdacı firmalar için değerlidir. Otomobillerde elektrik ihtiyacı amacı ile bulunabiliyor.

Avcılar Bina Yıkımı

Aynen fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi hurda karşılığında bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen benzeri her türde hurdayı almaktayız. Yıkım esnasında lüzum görülen tedbir önlemleri Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Avcılar kentsel dönüşüm sebebiyle yıkılacak ev ve işyerlerinin uygun şekilde inşa edilmesi sebebi ile yıkım işini sağlıyoruz.

Avcılar Hurda Jeneratör Alan Hurdacı Firmalar

Jeneratör hurdası alan Avcılar hurdacıyız alım satımında yüksek fiyatı biz veriyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar arasındayız. Her voltajda iyi durumda 2.el jeneratör alımı yapıyoruz.

Avcılar 2.el Hurda Raf Alımı

Avcılar hurda raf fiyatı öğrenmek nedeniyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Genellikle resterasyon yapan şarküterilerden elde ettiğimiz ürün reyonları, çelik raf hurdası, demir raflar, hurda market rafı, mağaza raf hurdası arasından seçtiğimiz yeniden farksız duran 2. el raf hurdası satışı yaıpyoruz.

Avcılar Hurda Fiyatları

Doğru ton fiyatına erişmek için iletişime geçebilirsiniz. Avcılar hurdacı firma olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyat listeleri saat başı değişiklik göstermektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurda alımlarında oldukça daha fazla fiyat teklifleri veriyoruz. Anlık hurda fiyatları içeriğiyle yazılmış içeriği okuyun.

Piyasanın üstünde kağıt fiyatı ile bristol hurda, kuşe kağıt hurda, karton bardak, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Avcılar kağıt hurda aldığımız ilçeler arasındadır.

Avcılar kağıt hurdası alanlar içerisindeki iş yerimiz verdiği hizmetler sayesinde toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda koli satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bölgenin her yerinde hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alımında uyguladığımız extra duyarlılık sayesinde satıcılara daha fazla miktarda kazanma avantajı yöneltiyoruz.

7/24 Avcılar Hurdacı


7/24 açık Avcılar hurdacı olarak zaman farketmeden yerinize geliyoruz. Sizlerin sağladığı deneyimlerler araç parkurumuzu çoğaltarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Nerdeyse sekiz yıldır geri dönüşüm yapmaktayız.

İstanbul Avcılar yakınlarında yıkılan depo ve benzeri binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, demir kapı, pencere satıyoruz. Büyük projelerde alçı sıva makinesi, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur. Avcılar’da ikinci el inşaat malzemeleri, iskele hurdası gibi tüm malzemelerinizi değerinde alıyoruz.

Avcılar Fabrika Sökümü

İstanbul Avcılar’da fabrika sökümü yapıyoruz. Avcılar’da yıkılması istenen fabrikaları profesyonelce yıkıyoruz.

Bu sayede fabrika sökümü yapan yerler içinde başarılı olduk. İşe başlamadan önce yıkılacak iş yerinin detaylı biçimde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın hazırlanması uygun olur. Uzun yıllardır onlarca fabrika bozumu ihalesini güvenle yerine getirdik. Etrafta söylendiği gibi kolay değildir.

Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan anlaşmaya göre bina molozlarının taşınması güvenle yapılır. Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın depomuza taşınması bedelsiz yapılır. Yıkım molozu Avcılar Belediyesi tarafından planlanan alanlara dökülüyor.

Avcılar En Yakın Avcılar Hurdacı

Saray Metal hurda alım firması olarak Avcılar genelinde hurda malzeme satımı yapmaktayız. Avcılar en yakın hurdacı firması içinde çalışan çalışanlarımız ile kapıdan hurda almaya başladık. Bu haliyle sizlere en yakın hurda alan yerler Avcılar etrafında hizmetler sunmaktan gurur duyarız. En yakın Avcılar hurdacı ismi ile hurda malzeme alırken adresinize geliyoruz.

Yeniden farkı olmayan 2. el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, bozdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, ocak, mutfak aletleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası anakart hurdası fiyatları öğrenmek amacı ile işletmemizle. Kısa süre kullandığınız 2. el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki kanepe ve koltuklarınızı kapınıza gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz.

Avcılar bölgesinde sıfır gibi, 2.el oturma grupları satıyoruz. Temiz kullanılmış sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltuğu satın almak amaçlı bizi aramanız yeterlidir.

Avcılar Hurda Plastik Alımı

Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin ismidir.

En yüksek fiyatlarla hurda pet şişe, naylon poşet, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik almaktayız. İstanbul şehri Avcılar ilçesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin hurda satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Avcılar plastik hurda alımı yapanlar içerisinden ön planda olan işletmeyiz.

Avcılar Nikel Hurdası Alan Hurdacı Firma

Hurda nikel kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirlidir. Dolayısıyla nikel hurdası depolanırken elimizden geldiğince hassasiyet ile davranılmalıdır. Bu ilçede %95 nikel şablon , %99 hurda nikel şablon, anot nikel hurdası, turbo nikel alımında piyasanın üstünde fiyatlar veriyoruz. İstanbul Avcılar hurda nikel alımı yapıyoruz.

Avcılar’da hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Avcılar bölgesinde çok alınan hurda eşyalar arasında yer alır. Hurda kombi alan hurdacı firmasıyız. Avcılar çevresinde klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun.

Avcılar’da Hurda Aldığımız Yerler

Aslına bakarsanız Avcılar’ın her noktasına erişebilecek araçlara sahibiz. Bu yüzden özellikle tek noktadan değil, Avcılar’ın tamamından hurda malzeme alıyoruz. Fakat yine de saymamız gerekirse, aşağıdaki mahallelerin tamamında kapınızda kadar gelmekteyiz.

Avcılar Hurdacılar Sitesi

Daha çok güzel bir İstanbul ve daha yaşanabilir Avcılar oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarf ediyoruz. Avcılar hurdacılar sitesi içerisindeki iş yerimizin sayesinde hurda malzeme alım işlerine başladık. Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca eşyaların alımını gerçekleştirmiyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası’nın her geçen gün gelişen ilçesi Avcılar’da hurda lan yerler içerisindeyiz. Avcılar sanayi hurdacı olarak ilçenin dokuz harici mahallesi ve merkez mahallesinin tüm sokaklarından hurda alımı yapmaktayız. İstanbul’da hurda alanlar içinde en yüksek fiyat garantisi veriyoruz.

Avcılar Organize Sanayi Hurdacı

Avcılar merkez hurdacı firma olarak Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni bir depo kiraladık. Buradan Avcılar’ın tamamına hükmediyoruz. Avcılar OSB hurdacı firması ihtiyaçlarınızda firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz. En geç on beş dakika içerisinde dilediğiniz yere gelebileceğimizden emin olabilirsiniz.

34310, Avcılar, İstanbul

avcılar hurdacı
0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın