İçeriğe geç

İstanbul, Bağcılar hurdacı firma olarak buradayız. Avrupa Yakası’nda Saray Metal hurdacılık şirketimiz ile hizmet veriyoruz. Bağcılar’da her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul’da uygulanan güncel Bağcılar hurda fiyatları ile alım satım yapıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası’nın her yerinde Bağcılar hurdacısı firma olarak yerinize geliyoruz. Bağcılar geri dönüşüm firması olarak yüksek fiyat garantisi veriyoruz.

Bağcılar 1992 yılında ilçe olmayı başarmış olsada her geçen gün gün artan nüfusuyla İstanbul’un büyüyen ilçelerindendir. Eskiden “Yeşilbağ” ismiyle anılan semt, İstanbul’da bağların, bahçelerin bolca yer aldığı yem yeşil bir yerleşim alanıymış. 1970’lerde başlayan şehirleşmeyle bölgedeki bağlar hızla yokolmuş, ancak bağcılık yapanlar ikamet etmeye devam etmiştir. E-5 ile TEM Otoyolu arasında kalan ve sürekli göç alan bir ilçedir.

Metro inşaatının 2013 yılında tamamlanmasının ardından ilçenin ulaşım sorunu büyük oranda azalmıştır. T1 tramvay hattı, M3 Kirazlı – Bakırköy, M9 Ataköy – İkitelli Sanayi ve Hızray hatları Bağcılar’dan geçmektedir. Günümüzde ilçeye ulaşım oldukça kolaylaşmıştır. Bugün itibariyle 22 mahallesi bulunmaktadır. Bağcılar’daki hurdacılar içinde bulunduğumuzdan söz konusu yirmi iki mahallenin tamamında hurda ve 2.el eşya alıyoruz.

Bağcılar Hurdacısı

İstanbul genelinde her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Bağcılar’da hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satmak sebebi ile telefon numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Bağcılar hurdacı firması mı arıyorsunuz? İstanbul şehir merkezine bağlı hızla değişen ilçesi Bağcılar 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler içerisindedir.

Bağcılar sanayi hurdacı firmasıyız. İstanbul, Avrupa Yakası Bağcılar Organize sanayi hurdacısı arayanlara hizmet etmekten onur duyuyoruz. Bağcılar OSB hurdacı firma aramakla zaman kaybetmeyin. Telefon numaramızı arayarak hem zamandan kazanın, hem de avantajlarla dolu hizmetlerimizin mutluluğunu yaşayın.

Bağcılar Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Bağcılar hurdacı numarası sitemizin içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumdadır. Bağcılar adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Hemen hurdacı telefon numaramızı arayarak anlık hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık fiyatı sormak amacıyla hizmet numaramızı aramanız yeterlidir.

Bağcılar Sac Hurdası Alan Yerler

Elimizde yeni gibi 2. el trapez sac hurda bulunmaktadır. Hurda sac alım satımı yapanlar arasındayız. Ek bina çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Bağcılar İstanbul bölgesinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, ton fiyatı hakkında bilgi almak sebebi ile.

Bağcılar’da Hurda Kablo Alanlar

TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. İstanbul Bağcılar hurdacısı Saray Metal özellikle hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümde yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık kablo hurdaları satanlar hemen bizi arayabilir. Bağcılar ilçesinin tamamında hurda kablo alan firmayız. Kablo elektriğin iletilmesinde elektronik eşyalarda kullanılıyor. Bunlardan başka hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdaları ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Çünkü Saray Metal adıyla yalnızca hurda alım satımında iştigal etmiyoruz.

İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. İstanbul Bağcılar bölgesinde hızlıca edinilebilen Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları ticaretinde değerini kapınızda ödüyoruz. Kablo alan hurdacılar başlıklı makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Konumdan hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından oldukça yüksek fiyat veriyoruz. Ek olarak enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatları teklif ediyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Bağcılar’da hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Kullanılış biçimlerine göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebiyle hurda kablo alan yerler için önem teşkil eder.

Bağcılar Hurda Kurşun Alımı

Kurşun metalinin kullanılmakta olan bir maden olduğu söyleniyor. Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşun hurdası , Kurşun levha hurda, Yağmur oluğu kurşun hurda satışı için yetkili personellerimizi tuşlamanız yeterli olacaktır. Bağcılar hurda kurşun alımı için en yüksek fiyat listesini sunduğumuz ilçelerden biridir. Cevher halindeki kurşun mavimsi gümüş renktedir.

Bağcılar Hurda Alan Yerler

Antimon zamak hurda, hurda kalay, hurda çelik almaktayız. Hep birlikte kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Bağcılar hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öne çıkıyoruz.

Hurda demir alımı için adresinize kadar geliyoruz. Bağcılar yerinden hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. İstanbul Bağcılar geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Saray Metal her türlü hurda inşaat demiri alımı gerçekleştiriyor.

Bağcılar Çinko Hurdası Alım Satımı

Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Bağcılar’da çinko hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul avrupa yakası Bağcılar’daki hurdacı firmalar arasında olsak da fiyatlarımız oldukça yüksektir. Bağcılar’da geri dönüşüm yapan fabrikalar içinde yer aldığımızdan dolayı aracıların kâr oranlarını müşterilere yansıtabiliyoruz.

Bağcılar Hurda Bakır Alım Satımı

İstanbul Bağcılar hurda bakır alan yerler içindeyiz. Aşağıdaki telefon numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Bakır bobin hurdası, hurda bakır boru, hurda yanık bakır, kırkambar hurda bakır alıyoruz. Bağcılar içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar sayfamızda detaylı bilgilendirme mevcut. TTR kırma hurda bakır, Hurda antikron granür bakır, Bakır talaş hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Bağcılar hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Bağcılar Hurda Alüminyum Alanlar

Her tür alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı almak için telefonunuzu diliyoruz. Hurdalarını bize satanların yardımıyla her geçen gün deneyim kazanıyoruz.

Alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası Bağcılar firmaları arasındayız. Bağcılar ilçesinde alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş, alüminyum piston alırken hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alıyoruz.

İş yerimize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler. Sitemizdeki alüminyum alan hurdacı konuyu okuyabilirsiniz. Bunun ile birlikte hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurdası satışı yapmak amacıyla arayın. İstanbul Bağcılar alüminyum hurda alan yerler içinde öncüyüz.

Bağcılar Demir Hurda Alan Hurdacı

Bağcılar ilçesinde hurda demir alım satımı ile iştigal ediyor. Bildiğiniz üzere her cins demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı için nakit ödeme yapmaktayız. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi talep etmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir, dünyada en fazla çıkarılan madenler arasındadır. Bağcılar ilçesinin tüm mahallerinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz.

Bağcılar Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Gerçekte hurda sarı adıyla hurda cinsi yoktur. Bağcılar genelinde sarı hurda alımı yapıyoruz. Pirinç metal hurdası yöresel olarak sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda deniliyor. Pirinç sarı hurdası alanlar içeriğiyle paylaşılmış metni okuyun. İstanbul Bağcılar hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurda, bronz hurda alım satımında piyasaya hakimdir.

Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri bulunabiliyor. Herkesin öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. İstanbul Bağcılar hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı yapmaktadır. Bu nedenle Bağcılar sarı pirinç hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Bağcılar Krom Hurdası Alımı

Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz. Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Sert yapısıyla zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanılmaktadır.

Bağcılar Akü Hurdası Alımı

Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü deniliyor. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan depolardır. Dolayısı ile Saray Metal gibi kendisine ait geri dönüşüm kazanları olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapabilir. Araçlarda enerji ihtiyaçları nedeni ile bulunmaktadır. Akü hurdası içerdiği kurşunlu akü suyu ayrıştırıldığından kıymetlidir.

Bağcılar İkinci El Jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alan işletmeyiz alım satımında yüksek fiyatla ödeme yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler arasında en yakın hurdacıyız. Sanayi tipi sıfır gibi ikinci el jeneratör alınır, satılır.

Bağcılar İkinci El Raf Hurdası

Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Çoğunlukla raflarını yenileyen şarküteriler tarafından satışa çıkarılan ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, demir raflar, hurda mağaza rafları arasından seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el market rafları satıyoruz. Bağcılar 2. el hurda raf fiyatları talep etmek nedeniyle telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Güncel Anlık Bağcılar Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurda ticaretinde piyasa fiyatından daha fazla kilo fiyatları veriyoruz. Bağcılar hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatı piyasada hızlıca güncelleniyor. En doğru fiyat listesine ulaşabilmek nedeni ile bizi arayın. İstanbul’da uygulanan güncel hurda fiyatları için telefon etmeyi ihtimal etmeyin.

Bağcılar Hurda Karton Alanlar

Bölgenin her yerinde hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alıp satarken alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyet ile size piyasa değerinden daha yüksek miktarda kâr etme imkanı veriyoruz. Bağcılar hurda karton alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir.

İstanbul Bağcılar hurda kağıt alanlar içindeki firmamız Saray Metal yardımıyla kırpıntı kağıt, hurda karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası satışı yapabilirsiniz. derinden çok kağıt fiyatı ile hurda karton bardak, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası alanlar içinde en fazla fiyatları biz teklif etmekteyiz.

Bağcılar Hurda Araba Alan Firmalar

Bazı dönemlerde Bağcılar yakınlarında otomobil hurdası alıyoruz. Bağcılar hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Resmi belgelerle zaman harcatmayan hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası , vagon hurdası, vergiden düşürülmesi gerçekleşmiş hurda araba, motor hurdası için istediğiniz an arayabilirsiniz. Pek tabi sizlere hurda araç alım satımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Ama hurda araba evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

7/24 Hurda Alan Bağcılar Hurdacı

Sektörde uzun zamandır var olmanın sağladığı deneyimle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. Bahsettiğimiz üzere 37 yıldır geri dönüşüm faaliyetleri sunmaktayız. 7/24 açık dükkânımız aracılığı ile 7/24 atık hurda malzeme alımı yaparız.

Bağcılar Bina Yıkımı

Çıkacak yıkım hurdası bina yıkım işleri yapmaktayız. Çok önce fabrika sökümlerinde olduğu üzere ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında binaların yıkımını yapıyoruz. Bağcılar kentsel dönüşüm yüzünden kısmen yıkılmış apartmanların istenildiği bir şekilde imar edilmesi amacıyla yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkım esnasında gerekli tüm güvenlik önlemleri Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler ve benzeri her cinsten hurda malzemeyi almaktayız.

Bağcılar İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış yurt binalarından çıkarılan hala kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, demir kapı, pimapenler alımı yapıyoruz. Büyük projelerde yük asansörü, alçı mikseri, boya makinesi, harç pompası ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıyoruz. Bunun ile birlikte kapanan fabrikalardan almış olduğumuz

Bağcılar Fabrika Sökümü

Öncelikle sökülecek üretim yerinin detaylıca gezilmesi gerekiyor. Profesyonel biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Yıkım işi yapanların bahsettiği şekilde kolay olmamıştır. İstanbul Bağcılar fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Uzun zamandır onlarca fabrika yıkım ihalesini başarıyla gerçekleştirdik. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren firmalar arasında nam saldık.

Bağcılar Moloz Nakliyesi


Yıkım molozu Bağcılar Belediyesi tarafından planlanan yerlere taşınıyor. Yıkımda anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşınması itinalı bir biçimde firmamızca yapılıyor. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların depomuza nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır.

Bağcılar 2.el Ev Eşyası Alanlar

Az kullanılan 2el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı belirttiğiniz yere gelerek alıyoruz. Makul fiyatlara yeni gibi, ikinci el mobilya satabilirsiniz. 2.el ofis mobilyaları, personel koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masası almak için iletişim telefon numaralarımızı arayın.

Yeniden farkı bulunmayan 2. El televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev aletleri, ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı hurda anakart almak sebebiyle firmamıza ait mobil telefonlarıyla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Hurda Plastik Alımı

Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. En avantajlı fiyata hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen, hurda şeffaf naylon almaktayız.

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ve Bağcılar ilçesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alımı yapıyoruz. Bağcılar plastik hurda alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Bağcılar hurdacısıyız.

Bağcılar Hurda Nikel Alımı

Hurda nikel kükürt ile arsenik içermektedir. Bu ilçede nikel turbo hurda, anot nikel, hurda %95 ile %99 nikel şablon alımında en doğru fiyatları veriyoruz. Bağcılar nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu sebeple hurda nikeller alınırken çok hassasiyetle hareket etmeliyiz.

Bağcılar Hurda Klima Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bağcılar etrafında 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Bağcılar çevresinde en fazla alımı yapılan hurdalar içinde yer alıyor.

Bağcılar En Yakın Hurdacı Telefonu

Bağcılar hurdacı firma firmamız ile adresinizden hurda malzeme alımı yapıyoruz. En yakın hurdacı deposu servisiyle hurda alırken yerinize gelmekteyiz. Saray Metal olarak Bağcılar çevresinde her cins hurda malzeme almaktayız. Bu biçimde hurda satanlara en yakın hurdacı Bağcılar bölgesinde hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.

Bağcılar Hurdacılar Sitesi

Bağcılar hurdacılar sitesi içindeki hurda tesisimizin iş birliği ile hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Sırf hurdaların alım satımını yapıyor değiliz. Çok daha temiz bir İstanbul Bağcılar için durmadan çalışıyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz.

bağcılar hurdacı
0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın