İçeriğe geç

Bahçeşehir 2. Kısım Hurdacı

Başakşehir bölgesinin her tarafında devamlı olarak yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz Günlük İstanbul Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım hurda fiyatlandırmayla alım hizmeti veriyoruz. İstanbul Bahçeşehir 2. Kısım mahallesinin tümünde hurda ve 2.el ofis mobilyası alım satımı için peşin ödeme yapıyoruz

Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi hurdacı firmaları içinde öncü şirketiyiz. Bahçeşehir 2. Kısım hurdacı firması olarak hurda malzemenizi alıyoruz Her nevi hurda alıyoruz.

İstanbul Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım hurdacı firması olarak Bahçeşehir 2. Kısım mahallesinin çevresinde her çeşit hurda alıyoruz. İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız Saray Metal profesyonel devam ediyor. Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi hurdacı fimasıyız. Normalde Başakşehir firmasıyız. Bununla birlikte Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Saray Metal firmamız ile İstanbul Başakşehir ilçesinde hizmet veriyoruz.

İçindekiler

Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Hurdacısı

Başakşehir genelinde faaliyet gösteriyoruz. Sizde her çeşit hurda demir satmak için bizi arayabilirsiniz. İstanbul Başakşehir hurdacı firması olarak Avrupa yakasının tümünde hurda alım satımı yapmaktayız. Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi hurdacı firması mı arıyordunuz? Avrupa yakası hurdacısı olarak sınırları zorluyoruz. İstanbul merkezinin sempatik ilçesi Başakşehir merkeze bağlı, Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Avrupa yakası Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım mahallesinde deneyimli bir firma olarak hurda alım hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Bahçeşehir 2. Kısım Hurdacı Telefonu

İstanbul Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi hurda alım satımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Avrupa Yakasındaki Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım hurdacı irtibat numaralarını unutmayın Hemen arayın en iyi hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi nakit paraya döndürebilirsiniz. Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi hurdacı telefonu bu sayfanın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Bu yüzden hurda fiyat listesi öğrenmek için operatörlerimizi aramanız yeterlidir.

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesinde Sac Hurdası Alanlar

Elimizde hiç kullanılmamış 2.el trapez sac bulunmaktadır. Sac hurdası alanlar arasındayız. Bahçeşehir 2. Kısım çevresinde sac hurda levha, hurda sac varil, oluklu sac galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru hurda, iş yerimizi tercih ederek daha fazla kazanabilirsiniz. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır.

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesinde Krom Hurdası Alan Yerler

310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın. Krom paslanmaz hurda için iyi fiyat veriyoruz. Bahçeşehir 2. Kısım mahallesinde hurda krom alan hurdacılar arıyorsanız hemen arayabilirsiniz Oldukça sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılmaktadır. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Başakşehir Krom hurda fiyatları paylaşımına göz atmalısınız.

Bahçeşehir 2. Kısım Çinko Hurda Alım Satımı

Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi etrafında hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alan yerler paylaşımımızı okumak öğrenmenizi sağlar. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

Bahçeşehir 2. Kısım Hurda Alım Satımı

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Kumaş fire hurdası alan yerler içindeyiz. Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım mahallesinde hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öne geçiyoruz. İstanbul Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi geri dönüşüm firması Saray Metal her tür krom hurdası alım satımı yapıyor. Bahçeşehir 2. Kısım mahallesinde kapıdan hurda alımı yaptığımız mahalleler içindedir. Hurda antimon zamak, çelik hurdası, kalay hurda alan Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi hurdacı firmasıyız. Birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek sürekli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda karton almak için kapınıza gelmekteyiz.

Bahçeşehir 2. Kısım Alüminyum Hurda Alım Satımı

İstanbul Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Her tür alüminyum hurdası alımı yapılır. Ayrıyeten alüminyum petek hurda, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda satışı yapmak amacıyla arayın. Bize verdiğiniz önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Alüminyum alan hurdacı başlıklı metni okuyabilirsiniz. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası almaktayız. Hurdacı firmamıza güvenenlerin destekleriyle durmadan tecrübe elde ediyoruz. Başakşehir ilçesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alırken tartımları profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı yapmak için telefonunuzu istiyoruz.

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesinde Bakır Hurdası Alım Satımı

İstanbul Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır kırkambar hurdası, hurda yanık bakır, hurda bakır boru, bakır bobin hurda alım satımı yapıyoruz. Bahçeşehir 2. Kısım içinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bahçeşehir 2. Kısım bakır hurda kilo fiyatı için iletişim numaramızı arayınız. Bakır alan Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım hurdacı numarasını hızlıca arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Hurda bakır bölümünde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Soyma bakır hurda, antikron kırma (Granür) bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapılır.

Bahçeşehir 2. Kısım Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

Müşterilerde bolca ticareti yapılan %40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alımında değerini nakit ödüyoruz. Tonajlı hurda kablo alırken piyasasından fazla fiyat listesi sunuyoruz. Genel olarak alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Kapıdan enya kablo hurdaları, hurda antikron kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Ayrıca hurda alüminyum kablolar fiyatı öğrenmek amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. İçerisindeki tellerin cinsine göre ve dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir.

Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi hurdacısı Saray Metal firmamız genellikle elektrik kablosu hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, antikron kablo alımı için adresinize geliyoruz. Avrupa Yakası Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi hurdacı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar alım satımında uzmanız. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Sayfamızda bulunan İstanbul kablo alan hurdacı yazıya göz atın. Kablo hurdası içerdiği bakır teller nedeni ile hurdacılık yapanlar için kıymetlidir.

Bahçeşehir 2. Kısım mahallesinin her yerinde kablo hurdası alan firmayız. Bununla birlikte hurda enya kablolar, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı esnasında ederinin üstünde fiyat teklifini biz veriyoruz. Karışık hurda kablo, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Çünkü sırf hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz.

Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacılar

Aslında sarı hurdası diye bir hurda varolmamıştır. Sitemizdeki sarı pirinç alan hurdacı içeriğe bir göz atabilirsiniz. Bu nedenle Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz. Sizlerinde öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Bahçeşehir 2. Kısım mahallesinin tamamında sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz.

Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım mahallesindeki hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alımıyla iştigal ediyor.

Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri bulunabiliyor. İstanbul Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım hurdacı depomuz her çeşit hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Bahçeşehir 2. Kısım Hurda Kurşun Alım Satımı

Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşunu hurda
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu için özel fiyatlar sunuyoruz. Cevher halindeki metal kurşun mavimsi renklidir. Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım kurşun hurdası aldığımız bölgelerdendir. Kurşun metalinin kullanılmakta olan eski madenler içinde olduğu düşünülüyor.

Bahçeşehir 2. Kısım Demir Hurda Alan Firmalar

Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi ve çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Güncel anlık hurda demir fiyatı talep etmek sebebiyle bize ulaşın. Saray Metal Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım bölgesinin tamamında hurda demir alımı yapmaya devam ediyor. Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda kullanılan metaller içindedir. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Başakşehir Demir hurdası kilo fiyatı bölümümüzü gezmelisiniz. Bildiğiniz üzere her tür demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alırız.

Bahçeşehir 2. Kısım Hurda Akü Alımı

Kullanımdan sonra şarj olmaz akülere hurda akü denmektedir. Akü hurdası alan yerler paylaşımına göz atın. Hurda akü barındırdığı kurşun içeren suyu ayrıştırıldığından kıymetlidir. Bu neden ile firmamız vb. kendine ait geri dönüştürme tesisi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapabilir. Otomobillerde elektrik ihtiyaçları nedeniyle bulunur. Akü diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerji depolanan enerji deposudur.

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonel biçimde fabrika ve tesislerin söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Evvela sökülecek mülkün titizlikle incelenmesi gerekir. Yıkımla ilgilenlerin dediği gibi kolay bir iş sayılmaz. Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım mahallesinde fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde ünlü olduk. Sektörde bol miktarda fabrika sökümü ihalesi güvenle yerine getirdik.

Bahçeşehir 2. Kısım Hurda Klima Alımı

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi etrafında ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Hurda klima Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım çevresinde çok alınıp satılan hurdalar içindedir.

Bahçeşehir 2. Kısım Hurda ve Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan antlaşmaya göre ortaya çıkacak molozun taşınma işleri güvenlikle yapılır. Yıkım molozları Başakşehir Belediyesi tarafından bildirilen moloz döküm arazilerine nakliyesi yapılıyor. Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım hurdacı Saray Metal tarafından satın alınan her türlü hurda malzemelerin bize ait depolama alanına yükleme ve taşınması ücretsiz yapılmaktadır.

Bahçeşehir 2. Kısım Jeneratör Hurdası Alan Hurdacı

2.el jeneratör satan firmalar içinde en doğru firmayız. Hurda jeneratör alan firmalar arasındayız. Sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör satıyoruz.

Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım Hurda Araba Alanlar

Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım hizmetimize devam etmekte kararlıyız. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım çevresinde hurda otomobil alım satım hizmetleri vermekteyiz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası alımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan hasarlı hurda otomobil, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, hurda vagon, motor hurdası .

Bahçeşehir 2. Kısım İkinci El İnşaat Malzemesi

Ayrıca ne yazık ki iflas eden şirketlerden aldığımız Müteahhitlerce kullanılan boya tabancası, inşaat vinçleri, alçı sıva mikseri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz. Yıkılmış ev ve benzeri binalardan sökülen kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, mutfak dolabı, pimapen pecere alımı yapıyoruz.

Bahçeşehir 2. Kısım Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Daha çok temiz bir İstanbul ve daha yaşanır Bahçeşehir 2. Kısım için haddinden fazla çalışıyoruz. Sadece bu hurdaları almıyoruz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bizimle iletişim kurun. Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi hurdacılar sitesi içerisindeki dükkanımız sayesinde hurda malzeme alım satımı gerçekleştiriyoruz.

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi İkinci El Eşya

Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro mobilyaları, çalışma masaları devamlı bulunur. Kısa süre kullandığınız ikinci el olarak satışa sunulabilecek temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi adresinize gelerek satın alıyoruz. Her çeşit 2. el derin dondurucular, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektrikli eşyalar, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hurdası satın almak sebebiyle telefon numaralarımıtuşlayabilirsiniz. Değerinden fiyata titiz şekilde kullanıldığı hızlıca anlaşılan, 2.el kanepe satın alabilirsiniz.

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesinde Plastik Hurda Alanlar

İstanbul ve Avrupa Yakası Bahçeşehir 2. Kısım mahallesinde jelatin hurda, abs plastik hurda, polipropilen moblen, polistren kristal hurda satışı yapmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. İyi fiyatla pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, market poşeti, pimapen, şeffaf beyaz naylon hurda almaktayız.

Bahçeşehir 2. Kısım plastik hurda alım satımı yapanlar içinde bulunan işletmeyiz. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Bahçeşehir 2. Kısım Nikel Hurdası Alan En Yakın Yerler

Nikel hurdaları muhteviyatında arsenik olduğundan zehirleyebilir. Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi çevresinde %95 – %99 şablon nikel hurdası, nikel turbo, anot nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alınırken gayet hassas davranmalıyız. Bahçeşehir 2. Kısım mahallesinde nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz.

En Yakın Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Hurdacı

Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım hurdacı sitesi istihdamındaki personelimiz ile yerinden hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Saray Metal hurdacılık olarak Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım genelinde her türde hurda alımı yapmaktayız. Böylelikle sizlere en yakın hurdacı firma Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi çevresinde hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz. En yakın Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım hurdacı firma ismiyle hurda malzeme alırken arzu ettiğiniz yere geliyoruz.

7/24 Hurda Alan Bahçeşehir 2. Kısım Hurdacı

Yılların kazandırdığı deneyimlerler alet parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Bahçeşehir 2. Kısım mahallesinde hurdacı firması dükkanımız yardımıyla zaman kavramı olmadan hurda eşya alımı yapıyoruz. Tam otuz yedi yıldır hurdacılık hizmetleri sunmaktayız.

Bahçeşehir 2. Kısım Bina Yıkımı

Yıkım esnasında gerekli tüm önlemler Hurda bina yıkım işleri yapıyoruz. Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi kentsel dönüşümü nedeni ile eskimiş evlerin yenilenerek inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işini sağlıyoruz. Yıkım bitiminde hurda pimapen, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz. Üst tarafta fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Bahçeşehir 2. Kısım Karton Hurdası Alım Satımı

Avantajlı kilo fiyatı ile hurda bristol kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt, kağıt peçete, hurda gazete alıyoruz. Karton, kağıt hurda alımı için adresinize geliyoruz. İstanbul Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım mahallesinde kağıt hurda alıp satanlar içindeki firmamız Saray Metal yardımıyla iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, karton koli satabilirsiniz. İlçede beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılık ile satıcılara daha fazla miktarda kazanma şansı iletiyoruz.

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesinde 2.el Hurda Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alıyoruz. İstanbul Raf hurdası alımı makalesini ziyaret ederseniz iyi bir iş yaparsınız. Özellikle iflas eden mağazalardan satın aldığımız ürün teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, hurda çelik raflar, market rafları, hurda demir raflar içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el market rafları satışı yapıyoruz. Raf hurdası Başakşehir Bahçeşehir 2. Kısım almak sebebi ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

Anlık Bahçeşehir 2. Kısım Hurda Fiyatları

Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatları Bahçeşehir 2. Kısım pazarında saat başı değişmektedir. Güncel Hurda fiyatları hakkındaki metni okuyun Doğru bilgiye ulaşabilmek sebebi ile bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurda alırken borsasından fazla kilo fiyatı teklif ediyoruz.

Bahçeşehir 2. Kısım Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Bahçeşehir 2. Kısım mahallesinde cam hurda alan hurdacılar arasında bulunuyoruz. Son zamanlarda şeffaf cam şişe, araba camları türde hurda cam bulunabiliyor. Cam yarı saydam yada tam saydam çoğunlukla sert bir yapıya sahip sıvı maddeyi muhafaza eden inorganik katı malzemelerdir.

0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın