İçeriğe geç

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacı firmaları arasında öncüyüz. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinin her sokağında ikinci el eşyalar ve hurda alımında eşyanızın ederini yüksek fiyattan ödemekteyiz İstanbul etrafında yaptığımız gibi hurda alım satımı için Pürtelaş Hasan Efendi mahallesindeki her sokağa ekip gönderiyoruz Beyoğlu hurdacı firma olarak Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinin etrafında hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul hurdacısı olan Saray Metal hizmetinizdedir.

Günlük Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi hurda fiyatlandırmayla hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Şu an Beyoğlu firmasıyız. Fakat Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde de hizmet veriyoruz. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde hurda metal dönüşümü yapan tesise sahibiz.

Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde hurdacısı olarak her çeşit hurda malzemenizi adresten almaktayız Saray Metal şirketimizle İstanbul Avrupa yakasındaki bütün ilçelerde hizmetimize devam ediyoruz. Her çeşit hurda satmak amacıyla aramanız yeterlidir.

İçindekiler

Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi Hurdacı Firmalar

İstanbul Beyoğlu hurdacısı olarak Avrupa yakasının tamamında hurda alımı yapıyoruz. Sizlerde her tür alüminyum hurdası satışı yapmak sebebiyle hatlarımızı arayabilirsiniz. Beyoğlu bölgesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacı firma mı arıyorsunuz? İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Saray Metal hizmette sınırları kaldırıyor! İstanbul merkezinin değişen ilçesi Beyoğlu merkezine bağlı, Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi öncelikli hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. İstanbul, Avrupa Yakası Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde firma olarak hurda alım hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Pürtelaş Hasan Efendi Hurdacı Telefonu

Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Şimdi arayarak anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satın. İstanbul Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurda alım faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasında yer alır. İstanbul Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacı Saray Metal telefonlarını bir fihristinize yazın Bu nedenle hurda fiyatları sormak üzere çağrı merkezimizi aramalısınız.

Pürtelaş Hasan Efendi Krom Hurdası Alanlar

Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde krom hurdası alan hurdacı firma arıyor iseniz hemen arayabilirsiniz Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Beyoğlu Krom hurda alan yerler gönderimize göz bakarsanız pişman olmazsınız.

Sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için iletişime geçin.

Pürtelaş Hasan Efendi Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, alüminyum tel hurdası ticareti yapan hurdacıyız. Beyoğlu ilçesinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel alımında tartımı sizinle birlikte yapıyoruz. . Ayrıyeten alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör alıyoruz. Bize duyduğunuz güven sebebiyle teşekkür ederiz.

Her tür hurda alüminyum peşin alınır. Her türde hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası almaktayız.

İstanbul Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Hurda satanların yardımıyla durmadan büyüyoruz.

Pürtelaş Hasan Efendi Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Aslında hurda sarı adında hurda türü bulunmamaktadır. Haliyle Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız.

Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç parça gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır. Pirinç metal hurdası mahalle arasında rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda ismiyle bilinir.

Bununla birlikte kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati çeşitleri olduğu biliniyor. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz.

Saray Metal şirketi bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, hurda sarı sarı fosfor hurdası, hurda bronz alım satımında piyasaya hakim konumdadır. İstanbul Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi hurdacı depomuz her türlü hurda ticareti yerinize geliyor. Güncel bilgi için pirinç sarı alan hurdacılar yazıyı okuyabilirsiniz.

Pürtelaş Hasan Efendi Kablo Hurda Alan Hurdacılar

Karışık kablo, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdaları satmayı isteyenler hemen arayın. Sayfamızda bulunan hurda kablo alan yerler yazıya bir göz atın.

Adresten hurda enya kablolar, antikron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası almaktayız. İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdaları alım satımında en iyi fiyatı vermekteyiz. Çünkü Saray Metal firmamızla sırf hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz.

Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Her tür kablo alan alan Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi hurdacı arayanlar için buradayız. Satıcılarda kolayca ticareti yapılan %50 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı hurda kablolar alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz. İstanbul Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi genelinde TTR kablo hurdaları, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz.

Genel olarak hava kablosu, yer altı kabloları, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Hurda kablo telindeki bakır oranı yüzünden kablo hurdası alan yerler için kıymetlidir.

Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacısı Saray Metal her nevi antikron kablolar, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken değerinden yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde mahallesinin tamamında hurda kablo alımı yapıyoruz. Üstelik alüminyum kablo hurdası ticareti amacıyla arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıklıkla kullanılıyor.

Pürtelaş Hasan Efendi Hurda Çinko Alanlar

Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz. İstanbul, Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alımı konusunun olduğu bağlantıya tıklayınız.

Pürtelaş Hasan Efendi Hurda Sac Alanlar

Hali hazırda her türde ikinci el trapez sac bulunuyor. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alanlar arasındayız. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi etrafında hurda sac onduline, hurda sac varil, oluklu sac hurdası galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, satışı yapmak nedeni ile iletişim kurabilirsiniz.

Pürtelaş Hasan Efendi Demir Hurdası Alan Yerler

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları paylaşımımızı okursanız şahane bir iş yapacaksınız. Demir, yer yüzünde en çok bulunabilen metaller arasında bulunmaktadır.

Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alım satım işi yapıyoruz. Firmamız Pürtelaş Hasan Efendi genelinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor. Anlık güncel hurda demir fiyatları için fazla aman geçmeden arayın. Sizinde bildiği gibi her türlü demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz.

Pürtelaş Hasan Efendi Hurda Alım Satımı

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Zamak hurdası, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi prensip edindik. Hurda kablo almak için bulunduğu yere kadar geliyoruz.

Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi geri dönüşüm firması aynı anda İstanbul hurdacı firması olarak işe başlayan Saray Metal her çeşit ikinci el eşya alıyor. Fire hurda kumaş alan yerler arasındayız. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde hurda alanlar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimiz ile öne çıkmaktayız. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz mahalleler arasındadır.

Pürtelaş Hasan Efendi Hurda Kurşun Alanlar

Cevher şeklindeki kurşun metali gümüş-mavi renkli biçimiyle göze çarpar. Beyoğlu Kurşun hurda alan hurdacı firma konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz.. Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha hurda, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu için iyi fiyatlar veriyoruz. Kurşun metalinin kullanılan en eski madenler içinde olduğu biliniyor. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde hurda kurşun alımı için yüksek fiyat listesini verdiğimiz ilçelerdendir.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Bakır Hurdası Alanlar

Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde bakır hurda alıyoruz. Pürtelaş Hasan Efendi hurda bakır fiyat listesi için şirket hattımızı arayınız. Soyma bakır hurdası, Hurda antikron granür bakır, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil için peşin ödeme yapıyoruz.

İstanbul Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alanında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır boru hurdası, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi hurdacı iş yerimizi acilen arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

Pürtelaş Hasan Efendi Kırık Cam Hurda Alan Hurdacılar

Günümüzde şeffaf kırık araç camları, kola şişesi şeklinde cam hurdaları oldukça fazla alınıp satılıyor. Cam yarı saydam ya da tam saydam genellikle sert ve kırılgan yapıya sahibi sıvı maddeleri muhafaza eden inorganik amorf yumuşak olmayan malzemeye verilen isimdir. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde cam hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Pürtelaş Hasan Efendi Hurda Akü Alımı

Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryaya hurda akü denir. Akü hurda alanlar gönderimize bir göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Akümülatör diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda akü içinde bulunan kurşun bulunduran akü suyu sebebiyle geri dönüşüm tesileri için oldukça değerlidir. Dolayısıyla Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacısı vb. kendisine ait geri dönüştürme kazanları bulunan depolar kuru ve sulu akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı kullanılmaktadır.

Pürtelaş Hasan Efendi 2.el Ev Eşyası

Titizlikle kullanılmış olan 2. el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı nakit ücret ile alıyoruz. İyi durumda 2. El buzdolapları, derin dondurucular, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli ev aletleri, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak maksadıyla telefonlarımızıarayabilirsiniz. İkinci el ofis büro mobilyaları, personel koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası almak amaçlı dükkanımıza ait telefonları aramanız yeterlidir. Ederinden ucuz fiyata titiz şekilde kullanılan ve 2. el mobilyalar alabilirsiniz.

Pürtelaş Hasan Efendi Klima Hurda Alanlar

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi çevresinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Hurda klima Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi çevresinde oldukça fazla alınıp satılan hurda malzemeler içinde yer alır. Kombi hurdası alan hurdacı fimayız.

Pürtelaş Hasan Efendi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi hurdacı Saray Metal tarafından satın alınacak tüm hurdaların tesisimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Yıkım molozu Beyoğlu Belediyesi’nce imzalanan karar ile planan araziye naklediliyor. Yıkımda anlaşmaya göre molozların taşınması güvenlikle yapılır.

Pürtelaş Hasan Efendi Nikel Hurdası Alımı

Nikel hurdaları zehirli olabilir. İl genelinde %95 şablon nikel hurda – %99 nikel şablon, anot hurda nikel, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz. Bu sebep ile nikel hurdaları toplanırken elden geldiğince dikkatle çalışılmalıdır. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi nikel hurda alımı yapıyoruz.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi 2.el Raf Satanlar

Özellikle iflas eden şarküteriler tarafından hurdaya ayrılan teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, demir raflar, hurda mağaza rafları içinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el raf satanlar içindeyiz. Raf hurdası Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır. Hurda raf alım satımı makalemizi okusanız güzel olacaktır.

Pürtelaş Hasan Efendi Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Her voltajda az kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alan firmalar içerisindeyiz. 2.el jeneratör satan yerler içerisinde en yakın hurdacı firmayız.

Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi Araba Hurdası Alan Yerler

Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde hurda araba alıyoruz. Fakat hurda araç evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Pek tabi size hurda araba alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Resmi belge işi olmayan römork, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri vb hurda zirai aletler
, vergiden düşmüş otomobil hurdası, hurda motor satmak için hemen arayın.

En Yakın Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Hurdacı Firma

Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi hurdacıları içinde bünyesinde çalışan çalışanlarımızla yerinizden hurda malzeme alım hizmetleri vermekteyiz. Saray Metal hurdacı sitesi olarak Pürtelaş Hasan Efendi çevresinde hurda malzeme satımı yapmaktayız. Bu yöntemle sizlere en yakın hurdacı firma Pürtelaş Hasan Efendi çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. En yakın Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi hurdacı firma hizmetiyle hurda eşya ticareti sebebi ile adresinize gelmekteyiz.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Fabrika Sökümü

Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan mülkün detaylıca incelenmesi gerekir. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi fabrika sökümü yapımında deneyimliyiz. Fabrika sökenlerin söylediği gibi kolay bir iş sayılmaz. Bu nedenler fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde öncü yerdeyiz. Sektörde binlerce fabrika sökümü ihaleleri gerçekleştirdik.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesinde Hurda Plastik Alanlar

Avantajlı fiyatlarla kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası alım satımı yapıyoruz. Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri çeşitleri vardır. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde plastik hurdası alanlar arasında olan firmayız. İstanbul ve Avrupa Yakası Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin hurda fiyatı sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesinde Kağıt Hurda Alımı

Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi kağıt hurda ticareti yaptığımız alanlar içindedir. Ederinden fazla hurda kağıt fiyatıyla hurda kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası alım satımı yapanlar içindeyiz. Pürtelaş Hasan Efendi kağıt hurda alanlar içindeki firmamız ile ticaret yaparak kırpıntı kağıt hurda, koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı ton fiyatı öğrenebilirsiniz. Bölgenin tamamında renkli hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alıp satarken göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesentle sizlere çok daha yüksek kazanma imkanı veriyoruz.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte batmış satıcılardan almış olduğumuz Yıkılan ev vs. binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, kapı, pimapen pecere alım satımı yapıyoruz. İnşaat alanlarında alçı mikseri, yük asansörü, harç karıştırma makinesi, boya tabancası ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

7/24 Açık Pürtelaş Hasan Efendi Hurdacı

Geçen yılların sağladığı tecrübeyle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. 7/24 Pürtelaş Hasan Efendi mahallesinde hurdacı şirketimiz vasıtasıyla zaman farketmeden hurda alım satımı yapıyoruz. Neredeyse 12 senedir geri dönüşüm yapmaktayız.

Pürtelaş Hasan Efendi Bina Yıkımı

Yıkımlarda lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Yıkım bitiminde hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vs. her cinste hurdanızı ücreti karşılığında alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi kentsel dönüşüm içerisinde yıkılması gereken ev ve işyerlerinin en baştan inşaatının yapılması amacı ile yıkılmasını yapıyoruz. Tıpkı fabrika yıkım işinde yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz.

Anlık Güncel Pürtelaş Hasan Efendi Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatlarına ulaşmak amacı ile bizi arayın. Unutmayın ki yüksek miktarlı hurda alımlarında borsadan fazla fiyatlara hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Pürtelaş Hasan Efendi mahallesi hurdacı firmalar tarafından hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listeleri her saat değişiklik göstermektedir.

Pürtelaş Hasan Efendi Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi hurdacılar sitesi 3. blokta bulunan hurda tesisimizin aracığıyla geri dönüşüm işi yapıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Hepsini öğrenmek için bize ulaşın. Olduğundan yaşanılır bir İstanbul ve şimdikinden daha temiz Pürtelaş Hasan Efendi için haftanın yedi günü çalışıyoruz.

0 (534) 247 06 10
Whatsapp İle Yazın