İçeriğe geç

Her çeşit hurda satmak amacıyla arayabilirsiniz. Gürsu hurdacı firması olarak hurda alımı yapıyoruz. Bursa, Gürsu hurdacı olarak buradayız. Güncel Bursa Gürsu hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapıyoruz.

Saray Metal ismiyle hizmetimize devam ediyoruz. Bursa hurdacı olarak Gürsu ilçesinin her mahallesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Gürsu Hurdacı Firma

Gürsu hurdacı mı arıyorsunuz? Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda satmak amacıyla hatlarımızı arayabilirsiniz. Bursa ilinin sempatik ilçesi Gürsu daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Gürsu hurdacısı olarak Bursa ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Gürsu mahallelerinde faaliyet gösteriyoruz.

Gürsu Hurdacı Numarası

Gürsu hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler arasındadır. Bu nedenle hurda satmak sebebi ile numaralarımızı aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayıp günlük hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Bursa Gürsu hurdacı numarası sayfamızın içinde bir tıklamayla tuşyalabileceğiniz konumdadır.

Gürsu Hurda Alan Yerler

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Hurda kağıt almak üzere biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Gürsu kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler arasındadır.

Gürsu geri dönüşüm firması Saray Metal her tür hurda raf alım satımı yapıyor. Zamak hurda, hurda kalay, çelik hurdası alan Gürsu hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kârlı hurda ticareti gerçekleştirerek daha uzun süre kazançlar edinmeyi istiyoruz. Kumaş fire hurdası alan yerler arasındayız. Gürsu hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimzle öne çıkmaktayız.

Gürsu Krom Hurdası Alım Satımı

Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Yapısı itibari ile sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası alıyoruz.

Gürsu Kablo Hurda Alımı

Çünkü firmamız yalnızca hurda alım satımında iştikal etmiyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası, karışık hurda kablo satmayı dileyenler bize ulaşın. Bursa Gürsu ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan yerler arasındayız. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Kullanım yerleri itibariyle hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Kablo iletken olarak sıkça kullanılıyor. Ayrıyeten hurda fare yemez kablo, alüminyum kablo hurdaları fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz. Bursa Gürsu hurdacısı olarak her türlü antigron hurda kablo, iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu alım satımı yapmaktayız. Kablo hurdası tellerindeki bakır madeni yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için önem taşır.

Piyasada kolayca edinilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken peşin para ödeme yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından fazla teklifler sunuyoruz. Kesin bilgiye sahip olmak amacıyla kablo alan hurdacılar içeriği inceleyebilirsiniz. Bursa Gürsu hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar alıyoruz. Bunların yanı sıra enya kablolar, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası için en doğru fiyat teklifini öneriyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Gürsu hurdacı arayanlar için buradayız.

Gürsu Kurşun Hurda Alan Firma

Metal kurşunun hala kullanılan madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Hurda kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşun hurda alırız. Bursa Gürsu kurşun hurda alım satımı ile uğraştığımız ilçelerdendir. Kurşun cevheri gümüş-mavi renkli haliyle bilinir.

Gürsu Hurda Alüminyum Alımı

Ayrıca alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu yapmaya özen gösteriyoruz. Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Her türde hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası alıyoruz. Bize verdiğiniz destek sebebi ile sonsuz teşekkürler.

Hurda satanların sayesinde her gün büyüyoruz. Gürsu ilçesinin her yerinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda alımı yaparken tartımı güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Bursa Gürsu hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum jant ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Alüminyum alan hurdacılar hakkındaki metini inceleyin.

Gürsu Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır boru hurda, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin alan firmayız. Gürsu hurda bakır fiyat listesi için iletişim numaramızı arayın. Soyma bakır hurdası, Hurda antikron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Hurda kızıl talaş, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Bakır hurdası alanlar alanında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bursa Gürsu hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Gürsu içinde bakır hurda alıyoruz. Bakır hurdası alan Gürsu hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Gürsu Hurda Demir Alanlar

Anlık hurda demir fiyatları öğrenmek nedeniyle fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası, Gürsu genelinde çokça alım satımı yapılan madenler arasındadır. Gürsu ve çevresinde tufal hurda demir, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alıyoruz. Gürsu genelinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor.

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı için bize ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz gibi her türden demir trabzan, pencere demiri, demir kapı alımı yapılır.

Gürsu Çinko Hurdası Alanlar

Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası satımı için arayabilirsiniz. Gürsu çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Gürsu Sarı Hurda Alanlar

Bursa Gürsu hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı yapmaktadır. Daha güncel sitemizdeki pirinç sarı alan hurdacılar makaleyi okuyabilirsiniz. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri hurda sarı çeşitleri vardır. Bu yüzden Gürsu sarı pirinç hurda alım hizmeti hurdacı firmasıyız.

Aslına bakarsanız sarı hurda diye bir hurda yoktur. Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri kıymetlidir.

Gürsu ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Saray Metal bahsettiğimiz hurda sarıların yanında sarı radyatör hurdası, sarı hurda hurda fosfor, bronz hurda ticaretinde liderdir. Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğu için sarı pirinç hurdası denmektedir.

Gürsu Sac Hurdası Alımı

Kış bahçesi tavanı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Elimizde kullanılmamış 2. el trapez sac hurda var. Hurda sac alıyoruz. Gürsu Bursa bölgesinde sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek amacıyla arayabilirsiniz.

Gürsu Anlık Hurda Fiyatları

Sayfamızdakianlık akü hurdası fiyatları metini okuyabilirsiniz Gürsu hurdacı firmalar tarafından hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatı an be an değişiklik gösteriyor. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdaların alımında öteki Gürsu hurdacı firmalarından özel ton fiyatları sunuyoruz. Güncel hurda kilo fiyatına ulaşabilmek nedeniyle irtibata geçebilirsiniz.

Gürsu Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Gürsu hurdacılar sitesi içerisindeki hurdacı tesisimizin sayesinde hurdacılık yapıyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanabilir bir Bursa ve şimdiki halinden yaşanılır Gürsu için yılmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bunları almıyoruz.

Gürsu Cam Hurda Alanlar

Cam yarı saydam yada tam saydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıya sahip suları tutan amorf katı maddedir. Bu dönemde şeffaf ve renkli süt şişesi, oto camları biçiminde hurda cam türleri yüksek miktarda satılıyor.

Gürsu Akü Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Akümülatör başka bir deyişle biriktireç büyük pil gibi enerji depolanan enerji kaynağıdır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçları amacıyla bulunur.

Akü içerdiği kurşun içeren suları nedeniyle oldukça değerlidir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü deniliyor. Dolayısı ile bizim ve benzeri kendi bünyesinde geri dönüştürme atölyesi olan fabrikalar sulu ve kuru akü alım satımı yapmaktadır.

Gürsu 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış ev benzeri binalardan kenara ayrılan yeni gibi 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pencere alıyoruz. Dolayısı ile ne yazık ki işi bırakan nalburlardan satın aldığımız İnşatlarda inşaat vinçleri, harç pompası, alçı mikseri, boya tabancası az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood mevcuttur.

Gürsu Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurdalar karşılığı ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yukarıdaki fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Gürsu kentsel dönüşüm içerisinde yenilenecek ev ve işyerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması için yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, çıkma kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri her türde hurdaları alıyoruz. Bina yıkımında bilinen tedbir önlemleri

Gürsu Hurda Plastik Alımı

Güncel fiyatla beyaz naylon hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurdası almaktayız. Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Gürsu plastik hurda alan yerler içerisinde lider konumda olan firmayız. Bursa şehri Gürsu ilçesinin tamamından jelatin, abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Gürsu 2. El Jeneratör Alım Satımı

Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. Endüstriyel az kullanılmış 2. el jeneratör satıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içinde en doğru işletmeyiz.

7/24 Gürsu Hurdacı

Tam beş senedir hurda alım yapmaktayız. Sektörde uzun yıllar geçirmenin kazandırdığı kurumsallaşmalarla araç gereç parkurumuzu geliştirerek çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 Gürsu hurdacı dükkânımız yardımı ile 7/24 hurdacılık sektöründe hizmet veriyoruz.

Gürsu Kağıt Hurda Alanlar

İlçede okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan özen sayesinde sizlere daha çok kazanç etme avantajı iletiyoruz. Avantajlı ton fiyatları ile bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt, karton bardak, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alan yerler arasındayız. Gürsu Bursa hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki firmamız verdiği hizmetler ile kırpıntı kağıt, koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı fiyatı isteyebilirsiniz. Gürsu hurda kağıt alımı yaptığımız ilçeler arasında yer alıyor.

Gürsu İkinci El Hurda Raf

Hurda depolama rafları işleri öncülük ettiğimiz alanlardandır. Hurda raf Gürsu fiyatı talep etmek nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Genellikle iflas eden pastanelerden satın aldığımız ürün reyonları, çelik raflar, market rafı hurdaları, hurda demir raflar, mağaza rafları içlerinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran ikinci el market rafları satışı yaıpyoruz.

Gürsu Fabrika Bozumu

Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan taşınmazın titizlikle dolaşılması gerekir. Uzun süredir sayısız fabrika yıkım ihalesi tamamladık. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Bursa Gürsu fabrika söküm işleri yapıyoruz. Yıkım yapanların bahsettiği biçimde kolay bir iş sayılmaz.

Gürsu Klima Hurdası Alan Hurdacı Firma

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Gürsu etrafında ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. Hurda klima Gürsu ilçesinde çok satılan hurda malzemeler içerisindedir. Hurda kombi alan hurdacı firmalar arasındayız. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Gürsu Hurda ve Moloz Nakliyesi

Gürsu hurdacı Saray Metal firmamız tarafından alınan tüm hurdaların depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Yıkımdan sonra anlasmamıza göre yıkım molozlarının taşıma işleri itina ile ekiplerimizle yapılıyor. Molozlar Gürsu Belediyesi’nce daha önce belirlenen arazilere dökülür.

Gürsu En Yakın Hurdacı Telefonu

Gürsu hurdacı şirketi arasındaki personelimiz ile yerinizden hurda malzeme almaya başladık. Bu hizmetle müşterilere en yakın hurdacı Gürsu genelinde servis ediyoruz. Gürsu en yakın hurdacı deposu ismiyle her türlü hurda metal alımında yerinize gelmekteyiz. Saray Metal olarak Gürsu etrafında hurda malzeme alımı gerçekleştiriyoruz.

Gürsu 2.El Eşya

Piyasasından uygun fiyatlara temiz kullanılan, 2.el mobilyalar satabilirsiniz. Kullanılmış büro mobilyası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masaları için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Her türlü 2.el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makinesi, bozdolapları, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı anakart fiyatları sormak nedeni ile firmamız aitetkileşim kurabilirsiniz. Kısa süre kullanılmış olan 2.el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı adresten satın alıyoruz.

Gürsu Araba Hurdası Alanlar

Geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Çok yoğun olmadığımızda Gürsu etrafında otomobil hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz. Tabiki de sizlere otomobil hurdası alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda otomobil trafikten düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen parçalanmış araba hurdası, hurda zirai aletler, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası , römork, hurda motor alımı yapıyoruz.

Gürsu Nikel Hurdası Alımı

Dolayısıyla hurda nikel alım satımında gayet hassas çalıŞmalıyız. Bursa Gürsu ilçesinde anot nikel, %95 şablon nikel ve %99 şablon nikel, nikel turbo hurda alımında en iyi fiyatı sunuyoruz. Bursa Gürsu nikel hurda alıyoruz. Nikel hurdaları muhteviyatında arsenik bulunduğundan zehirli madenler arasındadır.

0 (534) 247 06 10
Whatsapp İle Yazın