İçeriğe geç

Bursa hurdacı firmaları arasındayız. Her türlü hurda alımı yapıyoruz. Saray Metal olarak Bursa’da hurdacılık hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel Bursa hurda fiyat listesi ile her nevi hurda alımı yapıyoruz. Bursa hurdacısı olarak şehrin tüm ilçelerinde hizmet ediyoruz. Adresten hurda alımı, bina yıkımı ve fabrika sökümü işlerinizde yanı başınızdayız. Bursa’nın en büyük hurdacı firması ile çalışmanın keyfini çıkarın! Bursa’da geri dönüşüm sektörüne hizmet verebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bursa Merkez Hurdacı Firma

Bursa hurdacı firmamız ilimizin tümünde her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır. Bursa’nın tüm ilçe ve mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizde Bursa’da hurda satışı yapmak için firmamızı, telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Bursa hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Bursa’da ve şehir merkezine bağlı tüm bölgelerde benzersiz hizmetler sunmaktayız.

Bursa Hurdacı Numarası

Bursa adresten hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz şehirler arasındadır. Dolayısıyla hurda malzeme fiyat listesi istemek amacıyla operatörlerimizi aramanız yeterlidir. Hemen arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi yüksek fiyata satabilirsiniz. Bursa hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde hızlıca tıklayabileceğiniz konumdadır.

Bursa Hurda Alım Satımı

Hurda antimon zamak, hurda çelik, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Bursa hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman kadromuzla öne geçiyoruz.

Hurda demir alımı için kapınıza kadar geliyoruz. Bursa yerinden hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Bursa merkezdeki hurdacı firma olan Saray Metal her türlü kağıt hurdası alımı yapıyor.

Hurda Krom Alımı

Krom en sert metaller arasında yer alır. Yapısı itibari ile çok sert olduğundan zırhlı araç dahil çoğu alanda krom kullanılmaktadır. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Nikel metaliyle karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Bursa’da hurda krom alan yerler arasında en iyi fiyatı teklif ediyoruz.

Hurda Alüminyum Alım Satımı

Ayrıca hurda alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Her çeşit hurda alüminyum peşin alınır. Her nevi alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz.

Bize verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum jant alıyoruz. Yerinden alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefonunuzu beklemekteyiz.

Bursa’da hurda alüminyum alanlar arasındayız. Detaylı bilgiye sitemizdeki alüminyum hurdası alanlar konusunu inceleyerek ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin yardımıyla her geçen gün daha çok tecrübe elde ediyoruz. Bursa’nın her yerinde alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımı için tartımları gözünüzün önünde yapıyoruz.

Hurda Sarı Alımı

Bursa’da hurda sarı alımı yapıyoruz. Bu sebep ile Bursa sarı pirinç hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla renginden ötürü sarı hurda denilmektedir.

Sizinde bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı hurda türleri vardır. Aslında hurda sarı diye adlandırılmış bir hurda bulunmamaktadır. Piyasada sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri para eden hurdalar arasında sayılmaktadır. Bursa hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda sarı alımı için yerinize geliyoruz.

Anlık sitemizdeki sarı hurdası alanlar metne göz gezdirebilirsiniz. Saray Metal hurdacılık firması bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz hurda araiş alımında en iyi fiyat bilgisini veriyor.

Bursa Hurda Kablo Alımı

Kablo hurdaları içerdiği bakır madeni nedeniyle hurda kablo alan yerler için büyük önem taşır. Müşterilerde kolayca edinilen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo alırken değerini yerinde ödüyoruz. Bursa genelinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz.

Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Kablolar iletkenliği ile sıkça kullanılmaktadır. Bundan başka hurda alüminyum kablo, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında ederinden fazla fiyat teklifi veriyoruz. Çünkü yalnızca hurda kablo alımı ile uğraşmıyoruz.

Sayfamızdaki kablo alan hurdacı makaleyi inceleyebilirsiniz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Bursa hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz. Bursa hurdacısı Saray Metal firmamız her çeşit hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablo hurdası alıyoruz. Ancak tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablolar, enya kablo alımı yaparken piyasanın üstünde fiyat listesini veriyoruz.

Telefon kablosu hurdaları, karışık kablolar, fare yemez kablo satanlar bizi arayabilir. Bursa’nın tamamında kablo hurdası almaktayız. Kullanılış biçimlerine göre hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdası almaktayız.

Hurda Çinko Alım Satımı

Çinko levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Bursa ve çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Hurda çinko alımı için belirttiğiniz yere kadar geliyoruz. Telegram grubumuza üye olarak hurda çinko fiyatlarının cebinize otomatik gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Hurda Sac Hurda Alımı

Depomuzda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac vardır. Depo tavanı kapatmak amacıyla kullanabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Bursa çevresinde hurda sac onduline, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih ederek kazanabilirsiniz.

Hurda Demir Alımı

Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı için nakit ödeme yapıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde en çok çıkarılan madenler arasındadır.

Bursa çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Güncel anlık demir hurdası fiyatı istemek nedeniyle zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Saray Metal, Bursa bölgesinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor.

Bursa Kurşun Hurda Alımı

Bursa hurda kurşun alım satımı hizmeti sunduğumuz şehirlerdendir. Metal kurşun hala kullanılan madendir. Doğada cevher olarak elde edilen metal kurşun maviye yakın gümüş renklidir. Cami kurşun hurdası, Minare kurşunu , Hurda kurşun levha, Hurda kurşun oluk için iyi fiyatlar sunuyoruz.

Hurda Bakır Alan Hurdacı

Bursa genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bursa hurda bakır fiyatları için şirket hattımızı arayınız. Bursa’da hurda bakır alan yerler arasındayız. Kırkambar bakır hurda, bakır boru hurdası, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alanlar içerisindeyiz. Bakır alan hurdacı sayfamızda geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan hurdacı firmamızı acilen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır.

Hurda Akü Alım Satımı

Taşıtlarda enerji ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bulunur. Akü diğer ismiyle biriktireç büyük pil gibi enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda aküler içindeki kurşunlu sıvılar ayrılabildiğinden değerlidir. Dolayısı ile iş yerimiz vb. şirket içerisinde geri dönüştürme atölyesi olan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alan fabrikalar içindedir. Zamanla şarj tutmaz bataryalara hurda akü denmektedir.

Bursa’da Hurda Araç Alanlar

Bazen Bursa etrafında araç hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Bursa hizmet ediyoruz. Evrak işi olmayan kazalı araç hurdası, römork, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, hurda çeki demiri, hurda motor alımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize araba hurdası alımı konusunda yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda araba vergiden muafiyet alma evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz.

Bursa 2.el Ev Eşyası Satanlar

Kısa bir zaman kullanılmış olan 2el piyasasında değerlendirilebilecek biçimdeki koltuk, kanepenizi adresinize gelerek almaktayız. Her türlü 2. El derin dondurucular, buzdolabı, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyası, dizüstü bilgisayar, ekran kartı anakart hurdası hakkında bilgi almak amacıyla bize ait mobil telefon numaralarıyla iletişimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Bursa içerisinde yeni gibi, 2. el yatak odası takımları satıyoruz. Az kullanılmış personel koltuğu, öğrenci masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler bulunmaktadır.

Bursa’da Hurda Cam Alanlar

Genelde şeffaf ve renkli kola şişesi, oto camları vs. hurda cam çeşitleri bulunmaktadır. Cam saydam veya yarısaydam çoğunlukla kırılgan yapıdaki su muhafaza eden inorganik amorf katı bir maddedir.

Bursa Jeneratör Hurda Alımı

2.el jeneratör satan yerler içerisinde en doğru firmayız. Sanayi tipi yeni ürün gibi 2. el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan hurdacılar içindeyiz.

Hurda Klima Alan Hurdacı Firma

Bursa merkezinde ve ilçelerinin tamamında ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Bursa bölgesinde çok alımı yapılan hurda eşyalar arasındadır. 2. El Kombi alan hurdacılar arasındayız. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır.

Bursa Hurda ve Moloz Nakliyesi

Bursa hurdacı tarafından satın alınacak her türlü hurdaların depomuza yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozu Bursa Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önceden planan yere nakledilir. Yıkımdan sonra sözleşmeye göre molozların nakliyesi titizlikle yapılır.

Hurda Nikel Alımı

Nikel hurda muhteviyatında kükürt ile arsenik bulunduğundan zehirlidir. Bursa hurda nikel alıyoruz. Bu bölgede hurda turbo nikel, anot hurda nikel, %95 ve %99 şablon nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller taşınırken çok dikkat ile davranmalıyız.

Bursa 2.el Raf Satanlar

Hurda depolama rafları alıyoruz. Bursa hurda fiyatları için whatsapp destek hattımızla görüşebilirsiniz. Özellikle kapatılan şarküterilerden elde ettiğimiz hurda çelik raf, market rafı hurdası, ürün reyonları, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2. el hurda raf satıyoruz. Bursa 2.el hurda raf alımı için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

En Yakın Bursa Hurdacı Telefon Numarası

Bursa hurdacı firması firmamızla kapınızdan hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Bu haliyle müşterilere en yakın hurda alan yerler Bursa etrafında hizmetler veriyoruz. Saray Metal olarak Bursa genelinde hurda alımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Bursa hurdacı hizmetlerimizle her nevi hurda malzeme alırken ayağınıza gelmekteyiz.

Bursa Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Profesyonel bir biçimde fabrika ve tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Fabrika sökümü yapanların bahsettiği gibi kolay bir işlem sayılmaz.Böylelikle fabrika sökümü yapan yerler arasında başarılı konumdayız. Sektöre girdiğimizden bu yana onlarca fabrika sökümü ihaleleri tamamladık. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan fabrikanın detaylı biçimde incelenmesi gerekir. Bursa’da fabrika söküm işi konusunda deneyimliyiz.

Bursa Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Bursa’da bina yıkan firma arıyorsanız doğru syafadasınız. Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, sökülen kapılar, sökülen laminant parkeler vb. her cinsten hurda eşyayı satın alıyoruz. Yıkımda bilinen tüm tedbirler Bir üstteki fabrika yıkımında olduğu gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yıkılacak binaların yenilenerek inşa edilmesi için yıkımlarını yapıyoruz.

Bursa 2.El İnşaat Malzemesi


Birde ne yazık ki iflas eden nalburlardan satın aldığımız Şantiyelerde yük asansörleri, boya makinesi, harç makinesi, alçı makinesi az kullanılmış portatif, plywood hurda alıyoruz. Bursa bölgesinde yıkılmış fabrika binalarından ayrılan kullanılabilir durumda 2. el pencereler, mutfak dolapları, demir kapı alımı yapıyoruz.

Hurda Plastik Alan Hurdacı

En güncel fiyatlarla şeffaf naylon hurdası, kırmızı, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurdası alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Bursa hurda plastik alanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Bursa hurdacı firmasıyız. Bursa merkez ve bağlı bulunan tüm ilçelerin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren, hurda jelatin satışı yapmak sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır.

Hurda Karton Alan Yerler Bursa

Bursa hurda karton alımı yaptığımız alanlar arasında yer almaktadır. Bursa hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki şirketimiz ile çalışarak toplama hurda kağıt, hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası kilo fiyatı öğrenebilirsiniz. Ederinden fazla fiyatlarla bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, hurda kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası alanlar içerisindeyiz. İlçede 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, defter, kitap, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyet ile hurda satıcılarına daha çok kazanç elde etme olanağı yöneltiyoruz.

7/24 Bursa Hurdacı

Okuduğunuz gibi yirmi beş seneden bu yana hurda hurda alım satımı yapıyoruz. Yılların kazandırdığı profesyonellikler vasıtasıyla alet parkurumuzu çoğaltarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Bursa hurdacı firmamız yardımı ile zamana takılmadan işimizin başındayız.

Bursa Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları hakkında yazılmış metine göz atın Güncel hurda ton fiyatına ulaşabilmek amacıyla bizimle iletişim kurmanız gereklidir. Bursa hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan kilo fiyatları hurda piyasasında hızlı bir biçimde değişkenlik gösteriyor. Şunu dile getirmekte fayda görüyoruz ki, tonajlı hurda alım satımı yaparken daha yüksek fiyat teklifi ödüyoruz.

Bursa Hurdacılar Sitesi

Hurda malzeme alımında ayrım yapmıyoruz. Bursa Organize Sanayi Sitesi hurdacı firmamızla avantajlı fiyatlar uyguluyoruz. Sadece bu tarz hurda eşyaların alım satımını yapıyor değiliz. Olması gerektiği gibi güzel, ve eskiden olduğu gibi Yeşil bir Bursa yaratmak için yirmi dört saat çaba sarf ediyoruz.

0 (534) 247 06 10
Whatsapp İle Yazın