İçeriğe geç

Kulp hurdacı depoları içinde liderlik ediyoruz. Diyarbakır hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Her türlü hurda satışı nedeniyle arayabilirsiniz.

Diyarbakır, Kulp hurdacı firmalar içerisindeyiz. Saray Hurda Metal firmamızla hurda alımı için adresinize geliyoruz. Günlük Diyarbakır Kulp hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapmaktayız.

Diyarbakır Kulp Hurdacısı

Kulp hurdacısı olarak Diyarbakır ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Kulp mahallelerinde hurda alım satımı hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı için telefon numaralarımızı telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Kulp hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Diyarbakır merkezinin en yaşanılası ilçesi Kulp sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir.

Kulp Hurdacı Telefonu

Kulp hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Hemen arayarak en yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Bu nedenle hurda atık fiyat listesi istemek amacı ile bizi aramanız yeterlidir. Kulp hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içinde bir tıkla arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Kulp Sac Hurdası Alanlar

Hali hazırda yeni gibi 2.el trapez sac vardır. Kulp çevresinde hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler için ucuz olacaktır.

Kulp Krom Hurdası Alımı

Oldukça yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz.

Hurda krom paslanmaz alım satımı yapıyoruz. Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur.

Kulp Çinko Hurda Alımı

Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı için arayın. Diyarbakır, Kulp ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Kulp Hurda Alım Satımı

Diyarbakır Kulp ilçesindeki hurdacılar arasında olan Saray Hurda Metal her çeşit hurda malzeme alımı yapıyor. Kulp adresten hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Hurda sarı almak için yerinize kadar gelmekteyiz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı ilke edindik.

Antimon zamak hurda, çelik hurdası, kalay hurda alan Kulp hurdacı firmasıyız. Hep birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar arasındayız. Kulp hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Kulp Alüminyum Hurdası Alımı

Bize hurda satanların sayesinde sürekli profesyonelleşiyoruz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası almaktayız. Ayrıca alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Diyarbakır Kulp alüminyum hurdası alan yerler arasındayız.

Her türlü alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Daha doğru sayfamızda önceden paylaşılmış alüminyum alan hurdacılar metini okuyabilirsiniz.

Kulp ilçesinin tümünde alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alırken hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapıyoruz. Alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası alım satımı yapıyoruz. Yerinden alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alabilmek için telefonlaronızı beklemekteyiz. Şirketimize verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz.

Kulp Hurda Bakır Alımı

TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alırken peşin ödeme yapıyoruz. Hurda bakır bobin, hurda yanık bakır, kırkambar hurda bakır, bakır boru hurda alan hurdacıyız. Diyarbakır Kulp bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Kulp bölgesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan hurdacılar yazımızda daha detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda bakır alan Kulp hurdacı numarasını zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Kulp bakır hurda fiyat listesi için iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

Kulp Hurda Kablo Alım Satımı

Diyarbakır Kulp hurdacı firma olarak TTR kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Kulp hurdacısı olarak özellikle hurda iç tesisat kabloları, antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası ticareti yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar satarak daha çok kazanmayı isteyenler şimdi arayın. Diyarbakır Kulp ilçesinin tamamında kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıyeten hurda alüminyum kablolar için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Çünkü Saray Hurda Metal şirketimizle sadece hurda alımıyla iştikal etmiyoruz.

İçindeki telin madenine bağımlı olarak ve birde dış yüzeyindeki malzemenin isim alır. Müşterilerde bolca ticareti yapılan 30% bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini nakitle ödüyoruz. Daha doğru bilgi amacıyla hurda kablo alanlar konuyu inceleyebilirsiniz. Her yerden antigron kablo hurdası, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz.

Tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden yüksek fiyatlar veriyoruz. Lakin hurda enya kablo, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatı gönderiyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Kulp hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Genel olarak çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Kablo hurdası içerisindeki bakır madeni nedeniyle hurda kablo alan yerler için büyük önem taşır.

Kulp Sarı Hurdası Alım Satımı

Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Bu yüzden Kulp sarı pirinç hurda alan firmalar içerisindeyiz. Kulp hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alımı yapmaktadır. Sitemizdeki hurda pirinç sarı alan hurdacı konuya bir göz atabilirsiniz. Pirinç hurdaya mahalle arasında renginden dolayı sarı hurda ismiyle bilinmektedir.

Aslında hurda sarı diye hurda çeşidi bulunmamaktadır. Firmamız tüm bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş alım satımında piyasaya hakimdir. Etrafta hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı musluk, vana türleri bulunmaktadır. Kulp ilçesinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz.

Kulp Kurşun Hurda Alım Satımı

Dünyada cevher şeklinde çıkarılan kurşun gümüşe yakın mavi renklidir. Kulp kurşun hurdası alım satımıyla hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Hurda kurşun levha, Cami sökümü hurda kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurda için yüksek fiyat garantisi uyguluyoruz.

Kulp Hurda Demir Alanlar

Hurdacı firmamız Kulp bölgesinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Demir, dünyada en çok alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Anlık hurda demir fiyatları edinmek için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Sizlerinde bildiği üzere her nevi demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz. Kulp etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alımı yapıyoruz.

Kulp Akü Hurdası Alım Satımı

Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçlarını karşılamak sebebiyle bulunur. Bu nedenle depomuz benzeri işletme içinde geri dönüştürme kazanları olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapabiliyor. Akü diğer adıyla biriktireç şarjlı pil benzeri enerji depolayan cihazdır. Akü hurdası içindeki kurşunlu suyu ayrılabildiğinden kıymetlidir. Zamanla şarj olmaz bataryaya hurda akü denilmektedir.

Kulp Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökülmeden önce yıkıma hazırlanan mülkün titizlikle dolaşılması gerekmektedir. Genellikle bahsedildiği gibi kolay olmamıştır. Daha önce bol miktarda fabrika söküm ihalesi tamamladık. Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında meşhur olduk. Güvenli şekilde tesislerin sökümlerini yapıyoruz. Kulp fabrika söküm işi deneyime sahibiz.

Kulp Klima Hurda Alım Satımı

İkinci el klima Kulp ilçesinde çok alınıp satılan hurdalar içindedir. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Kulp etrafında hurda klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Hurda kombi alan hurdacı fimayız.

Kulp Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Kulp Belediyesi’nce daha önce bildirilen yere naklediliyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan sözleşmemize göre bina molozlarının taşınması güvenlikle firmamızca yapılıyor. Saray Hurda Metal tarafından alınacak tüm hurdanın iş yerimize yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

Kulp İkinci El Jeneratör Satanlar

2.el jeneratör satan yerler içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi sıfırdan farksız ikinci el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alan işletmeyiz alım satımında en yüksek fiyatı biz sunuyoruz.

Kulp Hurda Araç Alanlar

Pek tabi müşterilerimize araç hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Kulp yakınlarında hurda araç alım satımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli hurda araba, römork, hurda zirai aletler, pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri, hurda motor alımı yapıyoruz. Ancak otomobil hurdası trafikten çekme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz.

Kulp 2.El İnşaat Malzemesi

Kulp etrafında yıkılmış yurt benzeri binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapenler alımı yapıyoruz. Bununla birlikte malesef işi bırakan nalburlardan satın aldığımız İnşatlarda boya tabancası, yük asansörü, alçı makinesi, harç karıştırma makinesi 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood alım satımı yapıyoruz.

Kulp Hurdacı Sitesi

Olduğundan yaşanır bir Diyarbakır ve daha temiz Kulp yaratmak için çok çalışıyoruz. Kulp hurdacılar sitesindeki depomuz iş birliğiyle atık hurda malzeme alımı ve satımı işleriyle hurdacılık sektöründe liderlik ediyoruz. Yalnızca bu eşyaların alım satımını yapıyor değiliz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz.

Kulp 2.el Ev Eşyası

Her çeşit 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı hurda anakart satın almak sebebi ile telefonlarımızı arayabilirsiniz. 2.el bilgisayar masası, büro ofis mobilyaları, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop bulunmaktadır. Kulp içerisinde titizlikle kullanıldığı her halinden belli olan ve 2.el mobilyalar satabilirsiniz. Kısa süre kullanılmış olan 2el olarak satışa sunulabilecek biçimdeki koltuk, kanepenizi attığınız konuma gelerek almaktayız.

Kulp Plastik Hurdası Alımı

Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri çeşitleri vardır. En iyi fiyatlarla kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası alıyoruz.

Kulp hurda plastik alımı yapanlar arasında lider konumda olan firmayız. Diyarbakır şehri Kulp ilçesinin tümünden hurda abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

Kulp Nikel Hurda Alımı

Nikel hurdaları zehirlidir. Bu bölgede %95 – %99 şablon nikel hurda, nikel turbo, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Bu neden ile nikel hurdalar alınıp, satılırken elden geldiğince dikkat ile davranılmalıdır. Kulp nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Kulp En Yakın Hurdacı Telefonu

Kulp hurdacı firma bünyesindeki ekiplerimizle kapıdan hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Bu şekilde hurda satanlara en yakın hurdacı firma Kulp çevresinde servis ediyoruz. Kulp en yakın hurdacı adı ile hurda alım satımında gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Saray Hurda Metal hurda alım firması olarak Kulp ilçesinde hurda alıyoruz.

7/24 Kulp Hurdacı

Neredeyse dört senedir hurda alım satım faaliyeti veriyoruz. 7/24 hizmet veren Kulp hurdacı firması dükkânımız aracılığı ile cumartesi pazar bile çalışıyoruz. Sektörün verdiği güvenle teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz.

Kulp Bina Yıkımı

Üst tarafta fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi hurdalar karşılığı bina yıkım işleri ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, hurda pimapen vebenzeri tüm hurda malzemeyi ücretle alıyoruz. Çıkacak hurdalar bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Kulp kentsel dönüşüm sebebiyle yıkılacak dükkanların yeniden inşaatının yapılması sebebiyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda bilinen tüm iş güvenliği önlemleri

Kulp Karton Hurda Alan Hurdacı

Avantajlı fiyatlarla hurda peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak alımı yapan firmalar içerisindeyiz. İlçede renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası alıp satarken uyguladığımız ekstra özenle sizlere daha çok oranda kazanç etme olanağı takdim ediyoruz. Hurda kağıt, karton alım satımıyla ilgileniyoruz. Diyarbakır Kulp kağıt hurda alıp satanlar arasındaki Saray Hurda Metal ile matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz.

Kulp 2.el Hurda Raf

Kulp 2.el hurda raf almak amacı ile mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle raflarını yenileyen pastaneler tarafından hurdaya ayrılan teşhir rafları, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, orta reyonlar, demir raf hurdaları içlerinden seçilen yeni durumdaki 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz. Hurda raf demiri alımı yapıyoruz.

Kulp Hurda Fiyatları

Sayfamızdakihurda fiyatları metni inceleyebilirsiniz Kulp hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatları hızlıca güncellenmektedir. Unutmayın ki yüksek tonajda hurda alırken borsasından daha fazla ton fiyatları uyguluyoruz. Anlık fiyatlara ulaşabilmek nedeni ile bizi arayabilirsiniz.

Kulp Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla sert bir yapıdaki sıvı madeleri geçirmeyen amorf ve organik olmayan katı bir malzemedir. Özellikle şeffaf kola meşrubat şişesi, sökülmüş araba camı çeşitlerinde hurda cam bulunuyor.

0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın