İçeriğe geç

Sur Hurdacı Telefon Numarası

Sur hurdacı işletmeleri içerisinde öncü firmayız. Saray Hurda Metal firmamız ile hurda alımı yapıyoruz. Her nevi hurda satışı amacıyla arayın.

Güncel Sur hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapmaktayız. Diyarbakır, Sur hurdacı firmalar içerisindeyiz. Diyarbakır hurdacı olarak Sur ilçesinde hizmet veriyoruz.

Diyarbakır Sur Hurdacı Firmalar

Sur bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Sizde her nevi hurda satışı yapmak için destek numaralarımızı tuşlamalısınız. Sur hurdacısı olarak Diyarbakır ilinin tümünde hurdacılık yapıyoruz. Sur hurdacısı mı arıyorsunuz? Diyarbakır merkezinin gözde ilçesi Sur sürekli hizmet bölgelerimizdendir.

Sur Hurdacı Telefonu

Diyarbakır Sur yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler içinde yer alıyor. Bu sebeple hurda atık fiyatları istemek amacıyla bizleri aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Diyarbakır Sur hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde bir tıkla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

Sur Sac Hurdası Alanlar

Sur bölgesinde hurda sac levha, sac hurda varil, hurda sac galvaniz, trapez sac, galvanizli boru hurda, alımı nedeni ile arayabilirsiniz. Elimizde sıfırdan farkı fiyatı olan 2.el trapez sac hurda mevcuttur. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır. Sac hurdası alım satımı yapanlar içindeyiz.

Sur Kablo Hurda Alımı

Özellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Hurda kablolar alan Sur hurdacı firmayız. Aynı anda hurdadan hammadde yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde değerinden daha yüksek teklifler veriyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo, hurda fare yemez kablolar satmak isteyenler bizi arayabilir.

Konumdan hurda antigron kablo, hurda enya kablolar, tek damar kablo hurdası almaktayız. Piyasada bolca satılan 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası alımında değerini oracıkta ödüyoruz. Hurda kablo içindeki telin madeni nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için büyük önem taşır. Diyarbakır Sur kablo hurdası alan firmayız.

Sur hurdacısı olarak %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kablo alan hurdacı içerikli metni okuyabilirsiniz. Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dışındaki malzemenin çeşitlendirilir.

Ayrıca enya kablo, tek damar kablo, çok damarlı kablo alım satımı esnasında değerinin üzerinde fiyat listesini vermekteyiz. Sur hurdacısı olarak özellikle elektrik kablosu hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, antigron hurda kablolar için buradayız. Çünkü yalnızca hurda alımında iştikal etmiyoruz. Ayrıca hurda fare yemez kablolar fiyatı öğrenmek amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli araçlarda kullanılıyor.

Sur Kurşun Hurdası Alımı

Sur kurşun hurda alımı için yüksek fiyat listesini sunduğumuz yerlerdendir. Cami çatı söküm kurşunu, Minare kurşunu , Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk sökümü yapıyoruz. Cevher şeklindeki kurşun mavimsi gümüş rengiyle öne çıkıyor. Kurşun metalinin kullanılan eski madenlerden biri olduğu düşünülüyor.

Sur Hurda Alan Firmalar

Kumaş kırpıntı hurda alan yerler içerisindeyiz. Sur hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuzla ön plana çıkmaktayız. Sur kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Sur hurdacı firması olan Saray Hurda Metal her nevi sarı hurdası alım hizmeti veriyor. Hurda raf almak üzere evinize geliyoruz. Antimon zamak hurdası, hurda kalay, çelik hurda almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi prensip edindik. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaç edindik.

Sur Hurda Çinko Alımı

Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı için iletişim hatlarımızla irtibata geçin. Sur, Diyarbakır ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Sur Hurda Bakır Alımı

Diyarbakır Sur bakır hurda alan yerler arasındayız. Sur bakır hurda fiyat listesi için arayın. Sur içerisinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz.

Bakır alan hurdacı makalemizde daha detaylı bilgi var. Bakır kırkambar hurdası, hurda yanık bakır, bakır boru hurda, hurda bakır bobin alanlar içerisindeyiz. Soyma bakır hurdası, antikron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda bakır talaş, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil için peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır alan Sur hurdacı telefonunu hemen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

Sur Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Ayrıyeten alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda satışı yapmak amacıyla arayın. Sur ilçesinde alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yaparken hurda tartımını müşterinin gözünün önünde gerçekleştiriyoruz. Her çeşit hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası ticareti yapıyoruz. Her tür alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Diyarbakır Sur alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Sizin destekleriyle daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Hurda alüminyum alan yerler konulu metine göz atabilirsiniz. Alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda alımı yapan hurdacıyız. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle saygılar sunarız. Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alabilmek için iletişim kurmanızı istiyoruz.

Sur Hurda Demir Alanlar

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası, dünya genelinde en çok çıkarılan madenler içindedir. Anlık güncel demir hurda fiyatları talep etmek amacıyla bize ulaşın.

Sur çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Hurdacı firmamız Sur ilçesinin tümünde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor. Sizlerinde bildiği üzere her türden demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alımı yapılır.

Sur Sarı Hurdası Alımı

Saray Hurda Metal firmamız bahsettiğimiz hurdaların ticaretinde sarı pirinç hurda hurda bronz araiş alımı yapıyor. Sur genelinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz.

Bu sebep ile Sur sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Sizinde öğrendiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı hurda türleri vardır. Diyarbakır Sur hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alım satımı yapmaktadır. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri vardır.

Pirinç metal hurdası halk dilinde renginden ötürü sarı hurda olarak anılmaktadır. Hurda sarı pirinç alanlar konulu konuya göz atın. İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi yoktur.

Sur Krom Hurdası Alımı

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Paslanmaz krom hurdası alım hizmeti veriyoruz. Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz oluşur. 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Sur Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Akü başka bir deyişle biriktireç büyük piller gibi enerji depolayan enerji kaynağıdır. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyaçları nedeniyle kullanılabiliyor. Dolayısıyla firmamız benzeri kendisine ait geri dönüşüm tesisi olan fabrikalar kuru ve sulu akü alım satımı yapabiliyor.

Uzun müddet sonra atıl duruma gelen bataryaya hurda akü denilmektedir. Hurda aküler içindeki kurşun bulunduran suları nedeniyle kıymetlidir.

Sur Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın kısmen yıkılmış dükkanların uygun şekilde yapılması nedeniyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Çok önce fabrika yıkımında yaptığımız üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Yıkımda istenen tüm güvenlik önlemleri Yıkım bitiminde pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler vs. her cinsten hurdanızı satın almaktayız.

Sur Jeneratör Hurda Alan Yerler

Endüstriyel yeni ürün gibi 2.el jeneratör alınır, satılır. Çalışmayan jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın hurdacıyız.

Sur 2.el Raf Fiyatları

Hurda raf demiri alıyoruz. Sur 2. el raf hurdası satışı yapmak için işletmemize ulaşabilirsiniz. Genellikle resterasyon yapan kasaplar tarafından satışa sunulan ürün teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, demir raflar, hurda mağaza rafları içinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf hurdası satıyoruz.

Güncel Sur Hurda Fiyatları

Sur hurdacı firma hurda alırken uygulanılan fiyat listeleri hızlıca güncelleniyor. Kesin fiyat listesine erişmek amacıyla bizimle irtibat kurmanız zorunludur. Bir defa daha söylemekte fayda görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken borsadan yüksek ton fiyatları öneriyoruz.

Sur Karton Hurdası Alım Satımı

Ederinden fazla fiyata hurda kağıt peçete, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, hurda karton bardak, hurda gazete alım satımı yapanlar içindeyiz. Hurda karton alımı yapıyoruz. İlçenin her yerinde okul kitabı hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz ekstra müşkülpesent ile satıcılara daha çok kazanma şansı yöneltiyoruz. Sur kağıt hurda alan hurdacılar içerisindeki firmamız Saray Hurda Metal hizmetleri ile ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli kilo fiyatı talep edebilirsiniz.

Sur Araç Hurdası Alanlar

Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Çok sıkışık olmadığımızda Sur bölgesinde araç hurdası alıyoruz. Tabiki de sizlere hurda araç hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Ancak araç hurdası trafikten çekme işleri çok zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hurda yük vagonu, hasarlı araç hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, hurda çeki demiri gibi hurda zirai aletler, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

7/24 Sur Hurdacı

7/24 hizmet veren Sur hurdacı olan şirketimizle yirmi dört saat geri dönüşüm sektöründe hizmet etmekteyiz. Farkına vardığınız gibi iki bin on altı yıllarından buyana hurdacılıkla hemşerilerimize hizmet veriyoruz. Sizlerin sağladığı profesyonelliklerle makine sayımızı arttırarak faaliyetimize devam etmekteyiz.

Sur İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte ne yazık ki işi bırakan iş yerlerinden satın almış olduğumuz Müteahhitler tarafından kullanılan inşaat vinçleri, harç pompası, alçı sıva mikseri, boya makinesi ikinci el seyyar iskele, hurda plywood bulunur. Yıkılmış lokanta binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, demir kapı, pimapenler alıyoruz.

Sur Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Sur Diyarbakır fabrika söküm işleri profesyonelleşmenin tecrübesine sahibiz. Sektörde onlarca fabrika yıkımı ihalesi aldık.

Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştirenler içerisinde nam saldık. Fabrika sökümünde önce sökülecek fabrikanın titizlikle gezilmesi gerekmektedir. Güvenilir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Genellikle söylendiği gibi kolay sayılmaz.

Sur 2.El Eşya

Sıfır gibi 2.el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, bozdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, ocak, mutfak gereçleri, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek maksadıyla telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Kullanılmış sekreter masası, ofis mobilyası, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, gardrop mevcuttur. Temiz kullanılan 2el piyasasında alıcı bulabilecek durumdaki kanepe ve koltuklarınızı adresten almaktayız. Değerinden ekonomik fiyatlara sıfır gibi, ikinci el kanepeler satabilirsiniz.

Sur Cam Hurdası Alan Hurdacı Firma

Cam yarısaydam ya da saydam oldukça kırılgan bir yapıdaki sıvı koruyan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan maddedir. Genelde rengarenk kola meşrubat şişesi, kırılmış araba camları cinslerde hurda cam tonajlı alınıp satılıyor.

Sur Hurda Plastik Alım Satımı

Sur plastik hurdası alan firmalar içinden öne geçmeyi başaran Sur hurda deposuyuz. Diyarbakır şehri Sur bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin alımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. İyi fiyatla hurda şeffaf naylon, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda pimapen alımı ile ilgileniyoruz.

Sur Hurda Nikel Alan Yerler

Bu yüzden hurda nikeller depolanırken elden geldiğince dikkatle çalıŞmalıyız. Diyarbakır Sur nikel hurdası alım satımı yapıyoruz. İlçe genelinde anot hurda nikel, %95 hurda nikel şablon ile %99 hurda nikel şablon, hurda turbo nikel alıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir.

Sur Klima Hurda Alımı

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Sur bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Sur etrafında hurda klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir.

Sur Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Sur Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından belirlenen alana dökülür. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak molozların nakliyesi itinayla yapılmaktadır. Sur hurdacı Saray Hurda Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın depomuza nakliyesi bedelsiz yapılıyor.

Sur En Yakın Hurdacı Telefon Numarası

Sur hurdacı firması firmamız ile dilediğiniz mekandan hurda almaya başladık. Saray Hurda Metal hurdacılık olarak Sur ilçesinin her yerinde hurda malzeme almaktayız. Sur en yakın hurdacı firma hizmeti ile her türden hurda eşya ticareti yapmak için adresinize gelmekteyiz. Bu haliyle sizlere en yakın hurda alan yer Sur etrafında hizmetler ediyoruz.

Sur Hurdacılar Sitesi

Olduğundan güzel bir şehir oluşturmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Sadece bu tür eşyaları alıyor değiliz. Sur hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda dükkanımız vasıtası ile hurda malzeme alım satımı servisi ediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

0 (534) 247 06 10
Whatsapp İle Yazın