İçeriğe geç

Saray Metal şirketimiz ile hizmetimizi sürdürüyoruz. Güncel Edirne hurda fiyat listesiyle alım yapmaya devam ediyoruz. Edirne hurdacı olarak Edirne merkezinde hurdacılık yapmaktayız. Her türlü hurda malzeme alıyoruz. Edirne merkez hurdacısıyız. Edirne hurdacı şirketleri içinde liderlik yapıyoruz. Edirne’de ve 9 ilçesinin tamamında adresinize geliyoruz. Edirne’nin doksan beş mahallesinin tümünden arayabilirsiniz.

Edirne Merkez Hurdacı

Edirne hurdacı olarak merkez ve tüm ilçelerde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Sizlerde her tür hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Edirne bölgesinde faaliyet veriyoruz. Edirne hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Edirne gece gündüz yirmi dört saat aralıksız çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir.

Edirne Hurdacı Telefonu

Edirne yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Şimdi arayın en yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı satabilirsiniz. Edirne hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Bu nedenle hurda atık fiyatı talep etmek amacı ile firmamızı arayabilirsiniz.

Edirne Hurda Sac Alımı

Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Edirne’nin tamamında sac levha, sac hurda varil, hurda galvaniz, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı öğrenmek sebebi ile. Şu anda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Edirne Kablo Hurda Alım Satımı

Her yerden hurda tek damar kablosu, antikron hurda kablo, hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Hurda kablo içindeki bakır tel sebebi ile hurdacılık yapanlar için önem arzeder. Müşterilerde hızlıca ele geçen 30% bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alımında hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Kablolar iletkenliği ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor. Bir de fare yemez hurda kablo alımı amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kullanıldığı biçimlere göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kabloları çeşitleri vardır. Edirne hurdacı firması olarak TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo alım satımında liderlik ediyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda alımıyla uğraşmıyoruz.

Edirne hurdacısı Saray Metal firmamız her çeşit hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar, iç tesisat kabloları alımı yapıyoruz. Edirne ilçesinin her yerinde hurda kablo alanlar içinde değerinde fiyatı veriyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası ticaretinde değerinden yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Hurda kablo alanlar içeriğiyle yazılmış içeriğe göz atabilirsiniz.

Ek olarak tek damar hurda kablo, enya kablolar, çok damarlı hurda kablolar alım satımı esnasında en iyi fiyat teklifini öneriyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Edirne hurdacı firmayız. . Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo, karışık kablo hurdası satanlar bizi arayabilir. İçerisindeki telin cinsine bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isimlendirilir.

Edirne Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firmalar

Kurşun kullanılan en eski madendir. Cevher halindeki metal kurşun mavimsi gümüş renklidir. Edirne kurşun hurdası aldığımız ilçelerden biridir. Minare kurşun hurdası , Kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası için özel fiyat sunuyoruz.

Edirne Hurda Alım Satımı

Hurda kablo almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Edirne yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zamak hurda, hurda kalay, çelik hurda alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Edirne ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Saray Metal her çeşit hurda atık alım satımı yapıyor. Hurda Kumaş alan firmalar arasındayız. Edirne hurda alan yerler içinde profesyonel hizmet ve uzman personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız.

Edirne Çinko Hurda Alanlar

Edirne’de çinko hurdası alıyoruz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü satımı için çağrı merkezimize iletişim kurabilirsiniz.

Edirne Bakır Hurda Alım Satımı

Soyma bakır hurdası, bakır levha hurda, Hurda antikron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı bölümünde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz.

Edirne bakır hurda fiyat listesi için bizi arayın. Bakır kırkambar hurdası, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurda alan firmayız. Edirne genelinde hurda bakır alıyoruz. Edirne’de bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan Edirne hurdacı firmamızı ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın.

Edirne Alüminyum Hurda Alım Satımı

Edirne bölgesinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımı istediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda alüminyum alanlar içeriğiyle paylaşılmış metini ziyaret edin. Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Bize hurda satanların sayesinde durmadan tecrübe kazanıyoruz.

Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefonunuzu beklemekteyiz. Edirne alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Ayrıca alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu yapmaktayız.

Her nevi alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak alıyoruz. Bize verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler.

Edirne Hurda Demir Alan Yerler

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası, yer kabuğunda çokça bulunabilen madenler içindedir. Güncel demir hurdası kilo fiyatı için Edirne hurdacı firmamıza ulaşın.

Edirne çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. Firmamız Edirne ilçesinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Sizlerinde bildiği üzere her nevi pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir ev kapısı alımı yapılır.

Edirne Hurda Sarı Alan Yerler

Edirne ilçesinin tamamında sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Saray Metal tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda sarı pirinç bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor. Pirinç hurdaya mahalle arasında rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle bilinmektedir. Bu sebeple Edirne sarı pirinç hurda alımı yapanlardanız.

Edirne hurdacı depomuz her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır. Sayfamızda bulunan hurda sarı alanlar yazıyı inceleyebilirsiniz. Ek olarak hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı vana, su saati çeşitleri bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı hurda cinsleri vardır. Gerçekte hurda sarı diye hurda türü bulunmamaktadır.

Edirne Krom Hurda Alan Hurdacı Firma

Gayet sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom, nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz.

Edirne Akü Hurda Alanlar

Akü başka bir deyişle batarya şarjlı piller benzeri enerji depolamaya yarayan cihazdır. Bu sebep ile depomuz ve benzeri kendine ait geri dönüştürme atölyesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapıyor. Araçlarda elektrik ihtiyacı sebebiyle bulunabiliyor. Hurda akü barındırdığı kurşunlu akü suyu nedeni ile hurdacı firmalar için kıymetlidir. Kullanımdan sonra şarj olmaz akülere akü hurdası denilmektedir.

Edirne Bina Yıkımı

Çıkacak hurda eşyaları bina yıkım işi yapıyoruz. Üstteki fabrika yıkımında olduğu gibi bina yıkım işi başarıyla gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurdayı almaktayız.

Yıkımlarda bilinen güvenlik önlemleri Edirne kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yenilenecek ev ve işyerlerinin yeniden inşa edilmesi için yıkılmasını sağlıyoruz.

Edirne 2. El Jeneratör Alanlar

Bozulmuş jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alım satımında peşin para ödemeler yapmaktayız. Sanayi tipi yeni gibi 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler arasındayız.

Edirne Hurda Raf Alımı

Hurda depo rafı alım satımı yapıyoruz. Hurda raf Edirne satın almak nedeniyle mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla raflarını yenileyen şarküteriler tarafından satılan hurda market rafı, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz yeni gibi 2.el raf hurdası satışı yaıpyoruz.

Anlık Güncel Edirne Hurda Fiyatları

Ayrıca tekrar söylemekte yarar görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurda ticaretlerinde pazar fiyatından fazla ton fiyatı ödüyoruz. Edirne hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatları her saat güncelleniyor. Güncel hurda fiyatlarına ulaşabilmek sebebi ile irtibat kurabilirsiniz.

Edirne Kağıt Hurda Alanlar

Edirne kağıt hurda aldığımız yerler arasındadır. Yüksek fiyata kağıt bardak, gazete hurdası, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt peçete alıyoruz. Edirne merkezde kağıt hurdası alanlar içindeki şirketimiz ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt, karton koli hurdası fiyatları sorabilirsiniz. Bölgede renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra müşkülpesent sayesinde size piyasa değerinden daha fazla kazanma şansı takdim ediyoruz.

Edirne Hurda Araç Alanlar

Edirne hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda Edirne çevresinde hurda araç alımı yapıyoruz. Tabiki de size hurda araç alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Ancak araç hurdası vergiden muafiyet alma işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Evraklarla zaman harcatmayan kazalı hurda araba, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, patoz, hurda çeki demiri , hurda yük vagonu, hurda motor .

7/24 Edirne Hurdacı

7/24 hurda alan Edirne hurdacı firması dükkânımız vasıtası ile zamana takılmadan açığız. Farkına vardığınız üzere bin dokuz yüz doksan altı yıllarından bugüne hurdacılığa hizmetimizi sunuyoruz. Geçip giden senelerin verdiği kurumsallaşmayla makine parkurumuzu çoğaltarak artan hizmetlerimize devam ediyoruz.

Edirne 2.El İnşaat Malzemeleri

Birde batmış esnaflardan almış olduğumuz Yıkılan ev vb binalardan ayırılan hala kullanılabilir durumda 2.el pimapen pecere, mutfak dolapları, demir kapı alan firmalar içerisindeyiz. İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, yük asansörleri, alçı mikseri, harç pompası az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood alıyoruz.

Edirne Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Edirne fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Uzun zamandır bol miktarda fabrika söküm ihaleleri gerçekleştirdik. Yıkım yapanların dile getirdiği gibi kolay bir işlem değildir. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde nam saldık.

İlk önce yıkımı arzu edilen fabrikanın detaylı şekilde dolaşılarak ihtiyaç duyulan aletler ve araçların hazırlanması daha doğru bir çalışma olur. Profesyonelce fabrikaların yıkımını sağlıyoruz.

Edirne 2.El Eşya

Az kullanılmış patron masası, ofis mobilyaları, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop için peşin para ödeme yapıyoruz. Her türlü 2. El televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, ekran kartı hurdası anakart hurdası almak amacı ile telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Edirne ilçesinde sıfır, ikinci el koltuk satıyoruz. Kısa süreliğine kullanılan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikteki salon takımlarını evinize gelerek alıyoruz.

Edirne Kırık Cam Hurda Alan Yerler

Özellikle renkli ve şeffaf otomobil camları, şişesi türlerde cam hurdası bulunmaktadır. Cam saydam veya yarısaydam oldukça kırılgan yapıya sahibi suları tutabilen inorganik sert bir maddedir.

Edirne Plastik Hurda Alımı

Edirne’nin dokuz ilçesinin tamamından hurda abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Edirne hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran firmayız. En güncel fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, hurda poşet, pimapen hurda, hurda beyaz naylon almaktayız.

Edirne Hurda Nikel Alımı

Hurda nikel arsenik içermektedir. Edirne nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu bölgede anot nikel hurdası, %99 şablon nikel hurda ile %95 nikel şablon, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz. Bu neden ile nikel hurdası taşınırken elimizden geldiğince hassasiyetle çalışılmalıdır.

Edirne Hurda Klima Alımı

İkinci el klima Edirne bölgesinde en çok satılan hurda eşyalar içindedir. Edirne etrafında klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2. El Kombi alan hurdacı firmasıyız.

Edirne Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce bildirilen alanlara nakledilir. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre molozun taşınması itina ile tarafımızdan yapılıyor. Edirne hurdacı Saray Metal firmamız tarafından satın alınacak tüm hurdanın depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır.

Edirne En Yakın Hurdacı

Saray Metal şirketimizle Edirne etrafında hurda alıyoruz. Bu hizmetimizle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Edirne etrafında hizmetler ediyoruz. Edirne en yakın hurdacı deposu hizmetiyle her cins hurda metal alıp satmak amacı ile bulunduğunuz yere geliyoruz. Edirne hurdacı firma içindeki çalışanlarımızla adresten her cins hurda eşya alım hizmetimiz var.

Edirne Hurdacılar Sitesi

Organize sanayi bölgesi hurdacı firması olarak her haliyle yaşanır bir Edirne yaratmak için yılmadan çaba sarf ediyoruz. Edirne hurdacılar sitesi içindeki tesisimiz vasıtasıyla sektörde hizmet ediyoruz. Mesleğimizin gerekliliklerini başarıyla yerine getiriyoruz. Hiç bir ayrım yapmadan her şeyi alıyoruz. Yalnızca bunları geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Geri dönüştürülmesi mümkün olan her türlü metal ve plastikleri satın alıyoruz.

0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın