İçeriğe geç

İskenderun Hurdacı Firma

İskenderun hurdacı firması olarak hurda alımı yapıyoruz. Saray Hurda Metal ve Geri Dönüşüm adıyla hurda alımı için bulunduğunuz yere geliyoruz. Her nevi hurda alım satımı yapıyoruz.

Anlık Hatay İskenderun hurda fiyatlandırma ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Hatay, İskenderun hurdacı olarak buradayız. Hatay hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Hatay İskenderun Hurdacı Firmalar

İskenderun hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Sizlerde her nevi hurda satışı sebebiyle numaramızı arayabilirsiniz. Hatay ilinin nadide ilçesi İskenderun 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. İskenderun hurdacı olarak Hatay bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. İskenderun bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürmeye devam ediyoruz.

İskenderun Hurdacı Telefon Numarası

İskenderun hurda alım hurda alım satımı faaliyetleri yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle operatörlerimizi aramanız yeterlidir. Hemen arayıp en yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı satabilirsiniz. İskenderun hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında bir tıkla tuşyalabileceğiniz konumdadır.

İskenderun Hurda Kablo Alımı

Hatay İskenderun bölgesinde %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan yerler içindeki İskenderun hurdacı firma arayanlara hizmet iyi fiyatlar veriyoruz. . İçinde bulunan tellerin türüne göre ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin adlandırılır. Bunun yanı sıra tek damar kablo, enya kablo, çok damarlı kablo için anlık fiyat teklifini veriyoruz.

Çünkü firmamız sadece hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Genelde koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir. Konumdan antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar alımı yapıyoruz.

İskenderun ilçesinin tümünde kablo hurdası almaktayız. Kesin bilgi amacıyla kablo hurda alanlar konuya bir göz atabilirsiniz.

Kablo hurdası telindeki bakır oranı yüzünden hurda kablo alanlar için önemlidir. Kablo iletkenliğiyle elektrikli araçlarda kullanılıyor. Üstelik hurda alüminyum kablo fiyat listesi almak için arayabilirsiniz. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satmayı dileyenler hemen arayın.

İskenderun hurdacısı olarak her nevi iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapmaktayız. Etrafta bolca satılan %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar,Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini peşin parayla ödüyoruz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasasından fazla fiyat teklifi veriyoruz.

İskenderun Hurda Çinko Alanlar

İskenderun çevresinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha satımı için arayabilirsiniz.

İskenderun Hurda Sarı Pirinç Alanlar

İskenderun ilçesinin her yerinde sarı pirinç hurda alıyoruz. Bu sebeple İskenderun hurda sarı alım hizmeti veriyoruz. Pirinç hurdalar halk ağzıyla rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda denilmektedir.

Herkesin bilgi sahibi olduğu gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış hurda çeşidi yoktur. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri kıymetlidir. Hatay İskenderun hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti konusunda hizmet veriyor.

Anlık bilgi almak için sarı pirinç alan hurdacı konuya göz atabilirsiniz. Saray Hurda Metal ve Geri Dönüşüm hurdacılık firması bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, bronz hurdası ticaretinde lider konumdadır.

İskenderun Hurda Krom Alımı

Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 ticaretiyle ilgileniyoruz. Yapısından dolayı gayet sert olduğu için zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılıyor. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir.

İskenderun Sac Hurda Alım Satımı

Kış bahçesi tavanı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır. İskenderun ilçesinde sac levha hurdası, sac varil hurda, galvanizli sac, trapez, galvanizli boru hurda, ticareti sebebiyle arayabilirsiniz. Şu anda sıfırdan farksız 2. el trapez sac hurdası var. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz.

İskenderun Hurda Alım Satımı

Zamak hurdası, hurda kalay, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazançlı hurda alışverişi gerçekleştirerek uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda bakır alımı için adresinize kadar geliyoruz.

Hatay İskenderun geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Saray Hurda Metal ve Geri Dönüşüm her nevi hurda karton alım satım hizmeti veriyor. Kumaş fire hurdası alanlar içindeyiz. İskenderun hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. İskenderun kapıdan hurda alımı yapılan yerler içindedir.

İskenderun Hurda Bakır Alımı

İskenderun içinde bakır hurdası alıyoruz. Bakır alan İskenderun hurdacı iş yerimizi ivedi bir biçimde arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Hatay İskenderun bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda antikron granür bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Bakır alan hurdacılar bölümünde geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır boru, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alan hurdacıyız. İskenderun hurda bakır kilo fiyatı için telefonlarımızı arayın.

İskenderun Kurşun Hurdası Alım Satımı

Hurda kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurdası sökümü yapıyoruz. Hatay İskenderun hurda kurşun aldığımız ilçelerden biridir. Cevherleri olan kurşun mavimsi rengiyle biliniyor. Metal kurşunun kullanılmakta olan en eski madenler arasında olduğu bilinmektedir.

İskenderun Alüminyum Hurdası Alan Fabrikalar

Her nevi hurda alüminyum alınır. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. İskenderun ilçesinin tümünde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel alımı yaparken tartımları profesyonelce yapmaya özen gösteriyoruz.

Sayfamızdakihurda alüminyum alan yerler yazıya göz gezdirebilirsiniz. Hatay İskenderun hurda alüminyum alan firmalar içinde fark yaratıyoruz. Sizlerin sayesinde her gün gelişiyoruz.

Hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek İskenderun hurdacılık firmaları arasındayız. Güvenli bir biçimde alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda satışı yapmak amacıyla arayın.

Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda almak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Bize verdiğiniz önem sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

İskenderun Hurda Demir Alım Satımı

Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı talep etmek için gecikmeden arayabilirsiniz. İskenderun ilçesinin tüm mahallerinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Sizinde bildiği gibi her türlü demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alırız. Demir hurdası, yer kabuğunda çokça bulunan metaller içinde yer alır.

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satışı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Saray Hurda Metal ve Geri Dönüşüm Hatay İskenderun genelinde hurda demir ticareti yapıyor.

7/24 İskenderun Hurdacı

Bu sürenin kazandırdığı tecrübelerle güncellenen tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. 2001 senesinden bugüne dek hurdacılık ile hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hurda alan İskenderun hurdacı olarak günün her saatinde çalışıyoruz.

İskenderun Nikel Hurdası Alımı

Bu bölgede anot nikel, turbo nikel, %95 şablon nikel hurda , %99 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Dolayısıyla hurda nikel toplanırken çok dikkat ile davranmalıyız. İskenderun hurda nikel alıyoruz.

İskenderun En Yakın Hurdacı Telefon Numarası

Saray Hurda Metal ve Geri Dönüşüm şirketimizle İskenderun çevresinde her türde hurda malzeme almaktayız. İskenderun hurdacı olan firmamızla dilediğiniz adresten her türlü hurda atık alım hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetimizle sizlere en yakın hurda alanlar İskenderun genelinde hizmet veriyoruz. İskenderun en yakın hurdacı hizmetleri ile her cins hurda malzeme tartmak amacı ile deponuza tecrübeli çalışanlarımızı yolluyoruz.

İskenderun 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla kapatılan şirketlerden satın almış olduğumuz Bazı projelerde alçı sıva makinesi, yük asansörleri, harç makinesi, boya tabancası ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood mevcuttur. Yıkılan market binalarından sökülen sıfır ayarında 2.el pimapen pencereler, kapı, mutfak dolabı alıyoruz.

Güncel İskenderun Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken borsadan yüksek ton fiyatları sunuyoruz. İskenderun hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan kilo fiyatı saat başı değişiklik göstermektedir. Güncel hurda fiyat listesine ulaşabilmek amacı ile bizi arayabilirsiniz. Sayfamızdakigüncel hurda fiyatları yazıya göz gezdirebilirsiniz

İskenderun Otomobil Hurdası Alan Firma

İskenderun hurda alımında hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Zaman zaman İskenderun yakınlarında hurda araba alımı yapıyoruz. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama işleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Elbette sizlere hurda otomobil alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen römork, kazalı araba hurdası, çeki demiri hurdası hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, motor hurdası .

İskenderun Bina Yıkımı

Yıkım sırasında lüzum görülen güvenlik önlemleri Çıkacak hurda bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler ve benzeri tüm hurda malzemeyi alıyoruz. İskenderun kentsel dönüşümü nedeniyle yıkılacak binaların en baştan yapılması sebebiyle yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Aynen fabrika sökümünde olduğu üzere bina yıkım işleri yapıyoruz.

İskenderun Plastik Hurdası Alımı

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi çeşitleri vardır. Hatay şehri İskenderun bölgesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası fiyatları öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. İskenderun hurda plastik alan yerler içinde bulunan hurdacı firmasıyız.

Hurda plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin ismidir. İyi fiyatlarla kırkambar plastik, mavi kapak, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, pet şişe alım satımı yapmaktayız.

İskenderun Klima Hurdası Alımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. İkinci el klima İskenderun çevresinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurda malzemeler içinde yer alır. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı fimayız. İskenderun ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır.

İskenderun Hurda ve Moloz Nakliyesi

İskenderun hurdacı tarafından alınan tüm hurdaların şirketimize ait depoya taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Bina yıkımından sonra anlasmamıza bağlı olarak molozların taşıma işleri titizlikle yapılır. Molozlar İskenderun Belediyesi’nce belirlenen alanlara nakliyesi yapılıyor.

İskenderun İkinci El Raf Fiyatları

Raf hurdası İskenderun almak nedeniyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri yapıyoruz. Özellikle kapatılan elbisecilerden aldığımız teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, market rafları, demir raf hurdaları, çelik raflar arasından seçtiğimiz yeniden farksız 2.el hurda raf satıyoruz.

İskenderun Akü Hurda Alanlar

Zamanla enerji depolamaz aküye akü hurdası diyoruz. Akümülatör diğer ismiyle biriktireç büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan elektrik kaynağıdır. Dolayısı ile şirketimiz gibi firma içinde geri dönüştürme tesisi olanlar kuru ve sulu akü alımı yapmaktadır. Akü hurdası barındırdığı kurşun bulunduran sıvı ayrıştırıldığından kıymetlidir. Otomotiv sektöründe enerji deposu sıkça bulunur.

İskenderun Hurdacılar Sitesi

Hurda alırken ayrım yapmadan alıyoruz. İskenderun ilçesinde ikamet edenlere şimdiden daha temiz bir Hatay İskenderun oluşturmak için yorulmadan çalışıyoruz. Sırf bu türeki atıkların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. İskenderun hurdacılar sitesi içinde bulunan tesisimiziz iş birliği ile hurda malzeme geri dönüşüm yapmaya devam ediyoruz.

İskenderun Cam Hurdası Alanlar

Özellikle renkli kola meşrubat şişesi, araç camı türlerde cam hurdaları oldukça fazla geri dönüşüme gönderiliyor. Cam tam yada yarısaydam oldukça kırılgan bir yapıda olan sıvıları tutabilen amorf katı maddelerdir.

İskenderun Karton Hurda Alımı

İskenderun hurda kağıt alan yerler içerisindeki firmamız Saray Hurda Metal ve Geri Dönüşüm yardımıyla hurda koli, hurda iplik bobin kağıdı, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satımı hakkında bilgi alabilirsiniz. İskenderun kağıt hurdası aldığımız alanlar içinde yer alıyor. Yüksek kağıt fiyatı ile hurda kuşe kağıt, karton bardak hurdası, bristol hurda, hurda peçete, hurda gazete alım satımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. Bölgenin tamamında renkli hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı alıp satarken uyguladığımız extra müşkülpesent sayesinde size daha yüksek oranda kazanç etme imkanı veriyoruz.

İskenderun Fabrika Bozumu

Hurdacıların dile getirdiği gibi kolay bir iş olmamıştır. Güvenlice fabrika söküyoruz. Uzun zamandır on binlerce fabrika yıkımı ihalesini tamamladık. İskenderun Hatay fabrika sökümü yapımında deneyimliyiz. Fabrika sökülmeden önce yıkılması teklif edilen fabrikanın etraflıca dolaşılması gerekir.

İskenderun Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Her voltajda yüksek kw 2. el jeneratör satıyoruz. Bozuk jeneratör alım satımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

İskenderun İkinci El Eşya

Kısa süreliğine kullanılan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek temizliğe sahip koltuklarınız adresinizden satın alıyoruz. Kullanılmış büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, sekreter koltuğu mevcuttur. Her türlü 2. el bozdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, ekran kartı hurdası anakart hurdası hakkında bilgi edinmek için telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Makul fiyatlara sıfır ve 2.el mobilyalar satın alabilirsiniz.

0 (534) 247 06 10
Whatsapp İle Yazın