İçeriğe geç

Akü hurdası alan yerler içerisinde olsak da piyasadan oldukça yüksek teklifler veriyoruz. Hurda akü alımı yapıyoruz. İstanbul’da hurda akü satmak isteyenlerin telefonlarını bekliyoruz.

Günlük akü fiyatları aşağıdaki tablomuzda sunulmaktadır. Güncel hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Atık hurda akü fiyatları günlük olarak değişmektedir. Dolayısıyla en güncel bilgilere yalnızda telefonla ulaşabilirsiniz. Bu fiyatlar sadece yüksek tonlardaki akü hurdalarının fiyatlarını içermektedir.

Otomobillerden çeşitli elektronik eşyalara kadar bir çok alanda kullanılan aküler kurşun içermektedir. Bu sebeple hurda akü alımı önem kazanmaktadır.

Akü hurda Kg fiyatlarını elinizde bulunan akünün miktarı, hurda akü fiyatlarının çeşidi ve bulunduğu yerin ulaşım kolaylığı etkilemektedir.

Tonajlı Akü Hurda fiyatlarına bu sayfamızdaki listeden ulaşabilirsiniz. Atık Akü fiyatları 2022 yılı oldukça dalgalı geçmektedir. Hurda akü çeşitleri ve fiyatları aşağıda yer almaktadır.

Akü Hurdası Geri Dönüşümü Nasıl Yapılır?

Hurda Akü geri dönüşümü oldukça zordur. Akü suyundaki kurşunun geri dönüştürülmesi yalnızda Akümülatör geri kazanım tesislerinde yapılmaktadır.

Akülerin içerisindeki temel hammadde olan Kurşun oldukça değerlidir. Dünyada kurşun metali üretiminin %75’i akü üretiminde kullanılmaktadır.

Hurda akü gelişmiş ülkelerde %90 oranında geri dönüşümü sağlanan ender ürünlerdendir. Eski Hurda aküler içindeki tüm metallerin geri dönüşümü mümkündür. Eski akünün çevreye dolayısıyla insan sağlığına olumsuz etkisi büyüktür. Bu sebeple hurda akü, tehlikeli atık sınıfına girmektedir.

Hurda Akü Fiyatları

Büyük Akü Hurdası Kilo FiyatıSorunuz
Sulu Akü Hurdası Kilo FiyatıSorunuz
Kuru Akü Hurdası Kilo FiyatıSorunuz
Küçük Akü Hurdası Kilo FiyatıSorunuz
hurda akü alımı
0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın