İçeriğe geç

Hurda Alüminyum Alımı

Hurda alüminyum alan hurdacı firması mı arıyorsunuz? Saray Metal hurdacılık firmamızın en çok alım satımını yaptığı hurda türü alüminyumdur. Bu nedenle en iyi fiyatı biz sunuyoruz. Türkiye’nin her bölgesinden çeşitli tonajlarda hurda alüminyum alımı yapıyoruz.

Aynı anda hurda alüminyum geri dönüşümü gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla alüminyum hurdası alımlarında özel fiyatlar uygulayabiliyoruz.

Bildiğiniz üzere alüminyum geri dönüşümün vazgeçilmezi olmuştur. Özellikle alüminyum eşya üreten fabrikaların ihtiyaç duyduğu alüminyum hammadde geri dönüşüm vasıtasıyla sağlanmaktadır. Hurda alüminyum alan yerler içindeki firmamızın uyguladığı güncel hurda alüminyum fiyatları piyasanın oldukça üstündedir. Dolayısıyla güncel hurda alüminyum fiyatı sormak için arayabilirsiniz.

Alüminyum Hurdası Alan Yerler

İstanbul’da hurda alüminyum alan fabrikalar arasındaki en yüksek fiyatı biz uyguluyoruz. Alüminyum hurdası satışı için hemen bizi arayarak kazançlı çıkabilirsiniz. İstanbul hurdacı firması olarak uzun yıllar önce söktere hurda demir alımı ile başlamıştık.

Aradan geçen seneler boyunca hem kendimizi hem de ekipmanlarımızı geliştirerek sektörün lideri olmayı başardık. Böylelikle hurda alüminyum alımı ile de sizlerin hizmetindeyiz.

Hurda alüminyum geri dönüşümü en kolay hurdalar arasında yer almaktadır. Fabrikaların hammadde ihtiyacı oldukça yüksektir. Dolayısıyla alüminyum hurda kilo fiyatı diğer metallere istinaden yüksek sayılmaktadır.

Hemen bizimle iletişime geçerek alüminyum hurdası satabilirsiniz. Tonajlı hurda alüminyum alımı için çok daha farklı fiyat listesi uygulamaktayız.

Burada yer alan hurda alüminyum fiyatları 5 Mayıs 2022 tarihinde güncellenmiştir. O günden bu yana fiyatlar yükselmiş veya düşmüş olabilir. Bu sebeple en güncel fiyata ulaşabilmek için aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz.

Hurda Alüminyum Fiyatları

Son Güncelleme: 28-03-2023 Saat: 10:26

Hurda Alüminyum Çeşitleri1 KG Fiyatı
Alüminyum Klima Radyatörü (Bakırlı Petek) Hurdası Kilo Fiyatı78.75 TL /KG
Tel Alüminyum Hurdası Kilo Fiyatı47.25 TL /KG
Araiş Levha Alüminyum Hurdası Kilo Fiyatı40.95 TL /KG
Ofset Matba Alüminyumu Hurdası Kilo Fiyatı40.95 TL /KG
Profil Boyasız ve Eloksal Kaplı Hurdası Kilo Fiyatı36.75 TL /KG
Jant Alüminyum Hurdası Kilo Fiyatı44.10 TL /KG
Folyo Alüminyum Hurdası Kilo Fiyatı36.75 TL /KG
Boyalı Levha Alüminyum Hurdası Kilo Fiyatı34.65 TL /KG
Profil Tastabak Karışık Hurdası Kilo Fiyatı32.55 TL /KG
Çatı Alüminyumu Hurdası Kilo Fiyatı34.65 TL /KG
Sert Alüminyum (Blok) Hurdası Kilo Fiyatı31.50 TL /KG
Kutu Alüminyum Hurdası Kilo Fiyatı23.10 TL /KG
Alüminyum Sert Talaşı Hurdası Kilo Fiyatı21.00 TL /KG
Tel Alüminyum Çelikli Ve Plastikli (Alpekli) Hurdası Kilo Fiyatı28.35 TL /KG
Hurda Alüminyum Fiyatları 2023
hurda alüminyum alımı
0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın