İçeriğe geç

Saray Metal Hurdacılık olarak, İstanbul dahil tüm şehirlerde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı firmalar arasındayız. Yirmi yıl önce bakır hurdası alımına başladık. Sektörde geçen yılların verdiği tecrübeye sahibiz. Yakından takip ettiğimiz, hurda bakır piyasası sayesinde rakiplerimizden daha iyi fiyat teklifleri veriyoruz. Bu yazımızda sizlere, hurda bakır alım fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Hurda Bakır Alan Firma

Bakır hurdası, hurdacılık sektörünün vazgeçilmezleri arasındadır. Bu sebeple hurda bakır alım fiyatı diğer malzemelerden daha yüksektir. Bakır, 1B geçiş grubunda yer alıyor. Değerli bir kimyasal elementtir. Elektriği diğer bütün metallerden daha iyi gümüşten biraz daha az iletir. Pirinç, bronz gibi endüstriyel önemi yüksek alaşımlar yapar. Dolayısıyla geniş bir kullanım alanı vardır. Ulaşım sanayi, kuyumculuk gibi her alanda kullanılıyor. Bronz, pirinç ve hurda bakır atık kodu 170401 olarak belirlenmiştir.

Hurda bakır alış fiyatı hurda bakır borsası tarafından arz ve talep dengesiyle belirlenmektedir. Hurda bakır alım satımı yapan firmalar bu fiyat listesiyle hareket ediyor. Ancak, hurda bakır geri dönüşüm tesisi olan firmamız daha yüksek fiyat teklifleri yapıyor. Hali hazırda hurda bakır satışı yapmak isteyenlerin firmamıza ulaşmasını rica ediyoruz.

Hurda Bakır Alan Fabrikalar

İstanbul’da hurda bakır alanlar, daha büyük bir hurda bakır geri dönüşüm fabrikası ile anlaşır. Dolayısı ile müşteriye verdiği hurda bakır kg fiyatı fabrikadan daha düşük olur. Bakır hurdası alım satımı yapan firmamız tam olarak burada devreye giriyor. Firmamıza ait bakır geri dönüşüm fabrikaları sayesinde doğrudan satıcıya ulaşıyoruz. Aracılık yapanların kâr oranını fiyatlarımıza yansıtıyoruz. Böylelikle iki yönlü kazanç ediyoruz. Size sunduğumuz bakır ton fiyatı öteki hurdacılardan daha yüksek oluyor.

Hurda Bakır Çeşitleri

Bakır hurda çeşitleri lama bakır, soyma bakır, kırkambar bakır, antigron kırma bakır, TTR kırma bakır, %98 Külçe bakır ve bakır talaşı olarak gruplandırılmaktadır. Granür bakır, TTR kırma grubundadır. Bakır talaş, hurdacılar arasında kızıl olarak bilinmektedir. Hurda bakır geri dönüşümü piyasadaki bakır hammadde ihtiyacını azaltır. Teknolojinin ilerlemesi ve fabrikaların üretiminin artması daha fazla ham madde ihtiyacı doğurmuştur.

Çevremizde gördüğüm bir çok bakır emtia hurda bakırdan üretilmeye başlandı. Bu sebep ile hurda bakıra olan ihtiyaç yükselmiştir. Günümüzde 99.99 saf bakır en büyük ihtiyaç duyulan madenler içindedir. Üretim alanının genişliği hurda bakır piyasasında yükselişe sebep olmuştur. Ham bakır her gün çok daha değerli hale geliyor. Hurda bakır alan hurdacı firma telefonu ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 • Kırkambar Bakır
 • Antigron Kırma Bakır
 • TTR Kırma Bakır
 • Soyma Bakır
 • Talaş Bakır
 • Soyulmuş Hurda Bakır
 • %98 Külçe Bakır
 • Lama Bakır
 • Hurda Bakır Levha
 • Hurda Bakır Boru
 • 99.99% Külçe Bakır

Hurda Bakır Alan Hurdacı

İstanbul hurdacı firma olarak çalışıyoruz. Dolayısı ile bakır alan hurdacı firmasıyız. İstanbul’da hurdacılık ve geri dönüşüm alanlarında hizmet verip, bakır hurdası alımı yapmamak düşünülemez. Hurda bakır tencere, kazan ve hatta radyatör üretiminde kullanılmaktadır. Hurda sarı pirinç, bronz hurdası muhteviyatında bakır içerir. İşletmemizi arayarak, hurda bakır kablo dahil her nevi hurda bakır emtia fiyatı öğrenebilirsiniz.

Hurda Bakır Alan Yerler

Bakır alan hurdacılar içindeyiz. İstanbul genelinde hizmet veriyoruz. Avrupa Yakası’nda ve Anadolu Yakası’nda bakır hurdası alan yerler içinde en iyi fiytaı biz veriyoruz. ” Satılık hurda bakır var ” diyen herkesin adresine kadar gidiyoruz. Hurda bakır ithalatı yapan firmalar ile anlaşmalı olduğumuz için doldurmamız gereken bir kota var. Dolayısıyla yüksek tonajlı hurda bakır alımı yapıyoruz. Elinizdeki bakır hurdası ne kadar olursa olsun değerini nakit ödüyoruz.

Hurda Bakır Fiyatı

Bakır hurda fiyatı belirlenirken içeriğinde bulunan bakır oranı baz alınır. Her ne kadar bakır piyasası ile doğru orantılı ilerlesek de firmamızın kendine has bir fiyat politakası var. Taktir edersiniz ki hurda bakır fiyatı ve ham bakır fiyatları aynı çerçevede değerlendirilemez. Öylece karşınıza geçip hurda bakır kg fiyatı şudur, diyemeyiz. Bakır fiyatları esnek ve değişken bir yapıya sahiptir.

En değerli hurdalar arasında yer alan bakırın kilo fiyatı alçalıp yükselmektedir. Hurda bakır fiyatı hesaplamak için piyasaya hakim olmak zorunludur. Adresten hurda bakır alımı yapıyoruz. Böylece bakır hurdası için nakit ödeme sağlıyoruz. Para eden hurdalar içindeki bakırın kilosu değerlidir. İstanbul hurdacı firmaların hurda bakıra olan ilgisinin asıl sebebi budur.

 • 1 kilo hurda bakır kaç TL?
 • Hurda bakır fiyatı ne kadar?
 • Bakırın kilosu ne kadar 2021?

1 kilo kablodan ne kadar bakır çıkar?

İletkenliğin yüksekliği sebebiyle kablo üretilirken bakır tercih ediliyor. Bu nedenle Hurda bakır kablo üretimi için de önemlidir. Kablo hurdası hakkında daha fazla bilgi vermek istiyoruz. Bir kilo kabloda ortalama %58 ila %72 bakır bulunmaktadır.

Bir kilo kabloda yaklaşık 580 – 720 gram bakır çıkabilmektedir. Elbette kablonun yalıtım malzemesi ve cinsine göre bu oranlar değişir. Verdiğimiz oran piyasanın ortalamasıdır. Sonuç olarak kablodaki hurda bakır tel fiyatı belirlemedeki esas aktördür. Ortaya çıkan soyulmuş hurda bakır fiyatları için sayfanın sonundaki fiyat listemizi takip edilebilirsiniz.

Hurda Bakır Fiyatları

Son Güncelleme: 24-03-2023 Saat: 13:43

Hurda Bakır Çeşitleri1 KG Fiyatı
Fosfor Bronz (CuSn6-8) Hurdası Kilo Fiyatı183.75 TL /KG
Soyma Bakır Hurdası Kilo Fiyatı173.25 TL /KG
Lama Bakır İmalat Artığı (Elektrolitik) Hurdası Kilo Fiyatı173.25 TL /KG
Antigron Kırma (Kalın kırma) Hurdası Kilo Fiyatı173.25 TL /KG
Ttr Kırma (İnce Kırma) Hurdası Kilo Fiyatı173.25 TL /KG
Külçe Bakır Cu%98 Hurdası Kilo Fiyatı159.60 TL /KG
Bakır Talaşı Cu%99 Hurdası Kilo Fiyatı155.40 TL /KG
Granül Bakır (Kırkambar Kırma) Hurdası Kilo Fiyatı159.60 TL /KG
Kırkambar Bakır Hurdası Kilo Fiyatı154.35 TL /KG
Kızıl Parça Rg5 (Dişli ,Yatak,Burç vb.) Hurdası Kilo Fiyatı152.25 TL /KG
Kızıl Talaşı RG5 Hurdası Kilo Fiyatı136.50 TL /KG
Araiş Sarı Ms-70 Hurdası Kilo Fiyatı130.20 TL /KG
Araiş Sarı Ms-64 Hurdası Kilo Fiyatı126.00 TL /KG
Fermuar Talaşı Pirinç (İmalat Artığı) Hurdası Kilo Fiyatı120.75 TL /KG
Sarı Külçe Ms58 Hurdası Kilo Fiyatı112.35 TL /KG
Çubuk Talaşı Ms58 Hurdası Kilo Fiyatı110.25 TL /KG
Kırkambar Sarı Hurdası Kilo Fiyatı101.85 TL /KG
Radyatör (Oto Radyatör) Hurdası Kilo Fiyatı101.85 TL /KG
Su Saati (Sökülmemiş) Hurdası Kilo Fiyatı86.10 TL /KG
Alüminyum Bronz Talaşı Cu75-80 (Alaşımlı) Hurdası Kilo Fiyatı93.45 TL /KG
Çinko Hurdası Kilo Fiyatı43.05 TL /KG
Kurşun Levha (Hurda) Hurdası Kilo Fiyatı34.65 TL /KG
CuNi30 Beyaz bafon Hurdası Kilo Fiyatı210.00 TL /KG
Hurda Bakır Fiyatları 2023

Günlük hurda bakır fiyatları ile alım satım yapıyoruz. Hurda bakır resimleri çekerek her hangi bir mobil uygulama aracılığıyla bize göndererek, hurda bakır fiyat listesi talep edebilirsiniz. Böylelikle anlık hurda bakır fiyatları ile hurda bakır ticareti yapabilirsiniz.

WhatsApp veya Telegram uygulamalarıyla göndereceğiniz konuma profesyonel ekip yolluyoruz. Hurda bakır nakliyesi ve yüklenmesi tamamen uzman personelimiz tarafından yapılıyor. Değerini hesapladıktan sonra peşin para ile ödüyoruz. Şimdi sitemizdeki telefon numarası ile bize ulaşın. Herkesin aradığı ana alıcı ile çalışma fırsatını yakalayın. Hurda sarı bakır fiyatları için hurda sarı fiyatları sayfamızı ziyaret edin.

hurda bakır alan hurdacı
0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın