İçeriğe geç

Hurda demir alan hurdacı firması mı arıyorsunuz? Saray Metal hurdacılık olarak toptan hurda demir alımı için özel fiyat listesi uyguluyoruz. Güncel hurda demir fiyatları ile anında nakit ödeme yapıyoruz.

Demir hurdası hurdacılık sektöründe en çok alınıp satılan metaldir. Hurda demir alımı ile ilgili tüm bilgi birikimine sahibiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hurda demir alımı için yerinize kadar geliyoruz. Ekstra demir hurda ve DKP demir hurdaları için en yüksek fiyat garantisi veriyoruz.

Hurda Demir Alan Yerler

Hurda demir alan fabrikalar arasında en güncel fiyat listesine sahibiz. İstanbul’da tonajlı hurda demir alımı sırasında, hurdanızın değerini yerinden peşin ödüyoruz. Bugüne kadar tonlarca metali geri dönüşüme kazandırmış, tecrübeli hurdacı firmamızı tercih ederek daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Demir hurdası en sık rastlanan hurda metaller arasındadır. Sanayinin geliştiği ve inşaat sektörünün hızlandığı dönemlerde fiyatı yükselmektedir. Son günlerde artan hurda demir ihracatı sayesinde hak ettiği değeri kazanmıştır.

Demirin geri dönüşüme kazandırılması ülkelerin gelişiminde oldukça büyük bir öneme sahiptir. Hurda demirin yeraltından çıkarılması oldukça fazla enerji gerektirir. Dolayısıyla geri dönüştürülmesinden daha pahalıya mâl olacak ve daha uzun zaman gerektirecektir. Oysa madenlerin dönüştürülmesi daha az enerji ve zamanla mümkündür.

Güncel Hurda Demir Fiyatları

Son Güncelleme: 28-03-2023 Saat: 10:26

Hurda Demir Çeşitleri1 KG Fiyatı
Dkp Hurdası Kilo Fiyatı7.56 TL /KG
Ekstra Hurdası Kilo Fiyatı7.04 TL /KG
Karışık ve Toplama Hurdası Kilo Fiyatı6.83 TL /KG
Talaş Hurdası Kilo Fiyatı5.04 TL /KG
Hurda Demir Fiyatları 2023

Buradaki hurda demir fiyatları her hafta güncellenmektedir. En güncel bilgiye ulaşmak için bizi hemen arayabilirsiniz. Tonajlı demir hurdası alan yerler içerisinde en iyi fiyatı sunduğumuzu göreceksiniz.

hurda demir alan hurdacı
0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın