İçeriğe geç

Güncel hurda kablo fiyatları ile hurda kablo alan hurdacı firmalara öncülük ediyoruz. Tonajlı kablo hurdası satmak isteyenlere özel fiyat uyguluyoruz.

Kablo içinde bulunan telin metaline göre değerlendirilmektedir. Genellikle bakır tel kullanılarak üretilmekte olup, nadiren de olsa alüminyum telli kablo üretildiği görülmektedir.

Bakır, yeryüzünde sıkça bulunan ve iletkenliği iyi bir metal çeşididir. Bu nedenle kablo üretilirken bakır metali tercih edilmektedir. Altından sonraki en iyi elektrik iletimi bakırla yapılmaktadır. Kolay işlenebildiğinden bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Gümüş ve altın daha fazla iletken bir yapıya sahiptir. Ancak bakırın kilo fiyatı daha ekonomiktir. Altından daha ucuz bir metal olduğundan kabloların iç damarlarında bakır kullanılıyor. Kablolar; elektronik aletlerden inşaat sektörüne kadar farklı alanlarda aynı amaç için kullanılır. Günümüzün en önemli ihtiyaçlarından olan elektriğin dağıtılabilmesi için kablolara ihtiyaç duyulmaktadır.

Bakır kablo hurdaları kendi aralarında farklı cinslere ayrılır. Yıpranmış, görevini yerine getiremeyen kablo hurdası geri dönüşüm sektörünün can damarıdır. Kablonun değerini dışındaki yalıtım malzemesi değil, içindeki damarda kullanılan metal belirlemektedir. Hurda kablo piyasası için, bakır kablo hurdası daha önemlidir. Çünkü, bakırlı hurda kablolar daha yüksek fiyata ve daha fazla alıcı bulmaktadır.

Hurda Kablo Alan Hurdacı

Sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin her tarafında hurda bakır kablo alımı yapmaktayız. Kablo hurdası alımı yapmak için dilediğiniz yere kadar geliyoruz. İstanbul’da hurda kablo alan hurdacılar içerisinde en iyi fiyatı teklif ediyoruz. Kablo hurdası satanlar oldukça dikkatli davranmalıdır. Zira, hurda kablo piyasası oldukça değişkendir.

Saray Metal hurdacılık ve geri dönüşüm tesisine sahip en büyük fabrikalar arasındadır. Dolayısıyla hurda kablo alımı için piyasadan daha yüksek fiyatlar teklif etmektedir. Hurda kablo alıyoruz. Değerini nakit ödüyoruz.

Dünya genelinde yaygın kullanımı olan bakırın hurdası; ulaşım, inşaat ve elektrik/elektronik sektörlerinin atıkları arasından seçilmektedir. Ziyan edilen bu atıkların, içerisinden ayrıştırılan en değerli hurdalar arasında bakır kablo hurdası gelmektedir. Diğer tüm metal hurdalarından çok daha kıymetlidir.

Hurda Kablo Alanlar

Bakır hammadde fabrikaları ile özel bir anlaşma imzaladık. Her yıl geri dönüşüme kazandırdığımız bakır miktarı göz önüne alınırsa, sektörün öncü bakır hurdacısı olduğumuz söylenebilir. Hurda bakır kablolarınız için en iyi fiyat garantisi veriyoruz. Bakır kablo hurdalarınız için profesyonel ekip gönderiyoruz. Personellerimiz gerekli incelemeyi yaptıktan sonra fiyat teklifimi sunuyoruz.

Hurda kablo satmak isteyenler firmamıza aşağıdaki “hemen ara” düğmesine tıklayarak ulaşabilir. Veya doğrudan whatsapp numaramıza yazabilirsiniz. Hurda kablo satışı yapmak için hurda kablo alan yerler arıyorsanız, biz buradayız. Kablo hurdası alan fabrikalar aramaya son veriyoruz. Hemen istanbul hurdacı firmamızı arayarak, fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Kapınıza kadar gelerek avantajlı hizmetlerle yardımcı oluyoruz. Hurda bakır, kablo hurdası gibi malzemelerinizi geri dönüşümle ülke ekonomisine kazandırıyoruz. Bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Aşağıdaki numaraları rehberinize kablo alan hurdacı telefonu ismiyle kaydedebilirsiniz.

Hurda Kablo Fiyatları

Son Güncelleme: 31-01-2023 Saat: 11:42

Hurda Kablo Çeşitleri1 KG Fiyatı
Dalgıç Pompa Kablosu Hurdası Kilo Fiyatı152.25 TL /KG
Ptt Kablo İçi (Deşe) Hurdası Kilo Fiyatı133.35 TL /KG
Ptt Kablo İçi Yağlı (Deşe) Hurdası Kilo Fiyatı108.15 TL /KG
Şantiye Kablosu (Enerji ve Tesisat karışık) Hurdası Kilo Fiyatı94.50 TL /KG
Karışık Kablo Hurdası Kilo Fiyatı55.65 TL /KG
Diğer kablolarınız için irtibata geçiniz Hurdası Kilo Fiyatı0.00 TL /KG
Hurda Kablo Fiyatları 2023

İstanbul da Hurda Kablo Alan Firmalar

İstanbul’da hurda kablo satmak için hurda kablo alan firmalar arıyor iseniz, tebrikler! Doğru hurdacı sitesini ziyaret ediyorsunuz. Güncel hurda kablo fiyatları ile hizmetinizdeyiz. Tecrübeli, güvenilir, uzman ekiplerimizle 7/24 kablo hurdası alımı gerçekleştiriyoruz.

Hurda Kablo Alan Yerler

Saray Metal olarak uzun yıllardır sektöre öncülük etmekteyiz. Yılların tecrübesinin bize öğrettiği yegâne şey sürümden kazanmaktır. Müşterinin kazanmasına öncelik vermek müşteriye güven vererek devamlı bir ticaret oluşturmanın temel ilkesidir. Hurda kablo alan yerler ile aramızdaki en büyük fark budur.

Müşterilerimize duyduğumuz güven ve sunduğumuz yüksek kazançlar neticesinde, portföyümüzü genişletmeyi başardık. İstanbul’da hurda kablo alanlar arasından bizleri tercih edenlere diğerinden fazla kazandırıyoruz.

Hurda Kablo Alan Fabrikalar

Kablo hurdası alan fabrikalar ile anlaştığımızı söylemiştik. Böylelikle hurda kablo piyasasında söz sahibi olduk. Anlaşmamız sayesinde yüksek fiyatlandırmalar yapabiliyoruz. İstanbul’daki güncel hurda kablo fiyatları içeren fiyat listemizi gördüğünüzde ne söylemek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Müşterilerin kazanmasına öncelik vererek uzun soluklu çalışmayı hedefliyoruz. En yakın hurda kablo satılacak yerler aramak yerine her türlü hurda kablo satışı için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

hurda kablo alan hurdacı
0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın