İçeriğe geç

Hurda Kurşun Alımı

Kurşun hurdası alımı yapıyoruz. Hurda kurşun alan yerler içerisinde en yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Saray Metal hurdacılık Türkiye’nin her yerinden hurda kurşun alımı yapmaktadır. Hurda kurşun alan hurdacı firmamız bu sayfadan tüm bilgi birikimini paylaşmaya devam etmektedir. Lütfen takipte kalın!

Kurşun en kolay işlenebilir metaller arasındadır. Dolayısıyla kullanım alanı oldukça yüksektir. Süs eşyalarından kapı kollarında kadar yoğun bir yelpazede kullanılmaktadır.

Kolay kolay korozyona uğramaz. Neme dayanaklıdır. Bu sebeple sıvı teması olan yüzeylerde tercih kullanılmaktadır. Özellikle Camilerin kubbe kaplamalarında ve yağmur oluklarında kurşun tercih edilmektedir.

İçerdiği kimyasal sebebiyle zehirlenmeye sebep olmaktadır. Bu nedenle gıda ile temas eden eşya veya gereçlerde kullanılmamaktadır. Anlık hurda kurşun fiyatları için ilgili listemizi inceleyebilirsiniz.

Hurda kurşun alan hurdacı firması arayan herkesin bizlerle iletişime geçmesini bekliyoruz. Her yıl yüzlerce ton kurşunun geri dönüşüme kazandırılmasını sağlıyoruz. Hurda kurşun geri dönüşüm fabrikaları ile yaptığımız anlaşmalar neticesinde en yüksek fiyatı uyguluyoruz.

Hurda Kurşun Alan Yerler

Kurşun hurdası satın alan yerler içerisinde profesyonel hizmet veriyoruz. Piyasadaki artış ve inişlerden olumsuz etkilenmenizi önlemek amacıyla kendi listelerimizi yüksek tutuyoruz. Hurda kurşun alan yerler içerisinde kaliteli hizmetlerle ön plana çıkıyoruz.

Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun32,50 ₺/Kg
Hurda Levha Kurşun31,00 ₺/Kg
hurda kurşun alan hurdacı
0 (534) 247 06 10
Whatsapp İle Yazın