İçeriğe geç

Hurda Raf Fiyatları

Hurda raf fiyatları malzemenin cinsine ve içeriğine göre belirlenmektedir. Burada yer almayan raf hurdaları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hurda raf alan hurdacı firması olarak sizlere en güncel teklifi sunacağımızdan emin olabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir ve Konya gibi bir çok ilden hurda raf alımı gerçekleştiriyoruz.

Hurda çelik raf alım satımı konusundan uzun yılların tecrübesine sahibiz. Dolayısıyla firmamıza hurda market rafı satabilirsiniz. Depolama veya ürün teşhir alanlarınızı genişletmek maksadıyla hurda çelik raf satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun hurda raf sitemleri için hemen bizi arayabilirsiniz.

Hurda Market Rafları ve Reyonlar

Hurda market reyonları ve çeşitli hurda raflar temin ediyoruz. Türkiye’nin her yerinde hurda market dolabı ve ürün teşhir reyonu ihtiyaçlarınızı uygun fiyata karşılıyoruz. 2.el çelik raf hurdaları sayesinde iş yerlerinizi ekonomik fiyatlarla donatabilirsiniz.

Yalnızca hurda raf satanlar değil aynı zamanda profesyonel market ve mutfak ekipmanları satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. İkinci el kasap, şarküteri dolapları ve butik mağaza askıları bulabileceğiniz oldukça geniş bir depoya sahibiz.

Size en yakın hurdacı firması olarak güncel fiyatlarla alım satım yapıyoruz. 2.el hurda raf fiyatları için aşağıdaki numaralarımızı arayabilirsiniz.

2.el Raf Fiyatları

Civatalı çelik raf hurdası fiyatları ile demir raf hurdası fiyatları birbirinden farklıdır. Çelik raflardaki konstrüksiyonun milimetrik kalındığından boyalı veya boyasız olması dahi fiyatı etkileyen faktörlerdendir.

İkinci el raf fiyatları sormak için hemen aşağıdaki telefonlarımızı arayabilirsiniz. 2.el sütlük ve şarküteri reyonları temin ediyoruz. Dolayısıyla her türlü çıkma çelik raf ihtiyacınızı kolaylıkla karşılıyoruz.

hurda raf fiyatları
0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın