İçeriğe geç

Hurda sarı alan hurdacı firması olarak bulunduğunuz yere geliyoruz. Güncel hurda sarı fiyatları ile peşin ödeme yapıyoruz. Size en yakın hurdacı firması olarak hurda sarı alımı gerçekleştiriyoruz.

Hurda sarı pirinç borsasını yakından takip ediyoruz. Firmamız bünyesindeki hurda sarı fabrikası sayesinde piyasadan daha yüksek teklifler sunabiliyoruz.

Halk arasında hurda sarı olarak bilinen pirinç metali oldukça değerlidir. Saray Metal Hurdacılık firmamızın hurda sarı alımı için avantajlı fiyatlar uyguladığını duymayan kalmamıştır. Sitemizin bu sayfasında hurda sarı fiyatları hakkında bilgi güncel veriyoruz.

Sarı pirinç hurda fiyatı borsadaki arz talep oranlarından ve dövizlerdeki dalgalanmalardan etkilenmektedir. Bu nedenler hurda sarı alan yerler piyasayı yakından takip etmek zorundadır.

Öncelikli olarak müşteriye kazandırmayı ilke edinen firmamız, sarı pirinç hurdası kilo fiyatı belirlerken tüm piyasadaki en yüksek fiyatları uygulamaktadır. Sizlerin güven ve desteğiyle her geçen gün büyüyen Saray Metal Hurdacılık sektöründe lider olmayı başarmıştır. Dolayısıyla sizlerin gösterdiği güveni boşa çıkarmamak için çaba göstermektedir.

Buradaki fiyat listesi en son 05 Mayıs 2022 tarihinde güncellenmiştir. O günden bu yana piyasalar değişmiş hurda sarı fiyatları değişmiş olabilir. En güncel fiyat listesi için bizi hemen arayabilirsiniz.

Güncel Hurda Sarı Alımı Fiyatları

Hurda Sarı Araiş MS-64Sorunuz
Hurda Sarı Araiş MS-70Sorunuz
Sarı Hurda MS-58 Çubuk TalaşıSorunuz
Sarı Hurda Çubuk Ucu ParçaSorunuz
Sarı Hurda Kırkambar Vana / MuslukSorunuz
Hurda Sarı RadyatörSorunuz
Sarı Hurda Su SaatiSorunuz
Hurda Fosfor Bronz AraişSorunuz
hurda sarı alımı
0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın