İçeriğe geç

İstanbul hurdacı firması olarak hem Avrupa Yakası’nda hemde Anadolu Yakası’nda hurda malzeme alıyoruz. Hiçbir ayrım yapmadan her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Türkiye’nin metropöl şehri İstanbul’da hurdacılık ve geri dönüşüm işleri ile iştikal ediyoruz.

Marmara Bölgesi’nin en büyük hurdacı firması olan Saray Metal firmamızla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Güncel İstanbul hurda fiyatlarıyla ile alım yapıyoruz. Firmamız aynı zamanda geri dönüşümcülük ile de uğraştığından fiyatlarımızın piyasa fiyatlarından gayet yüksek olması normaldir. Her hangi bir aracının kazanazağı oranları doğrudan müşterilerimize yansıtıyoruz.

İstanbul Hurdacıları

İstanbul’un her iki yakasının tüm mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. İstanbul hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? İstanbul 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. İstanbul hurdacı firması olarak şehrin tümünde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Sizlerde her çeşit bakır hurdası satışı satmak için telefonlarımızı arayabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı Telefonu

İstanbul hurda alımı hurda alım satımı hizmetleri sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Bize kolaylıkla ulaşabileceğiniz İstanbul hurdacı telefon numarası sayfamızın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Boş yere zaman harcamadan arayın güncel hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satabilirsiniz. Bu yüzden hurda satmak nedeni ile numaralarımızı aramanız yeterlidir.

İstanbul Krom Hurdası Alım Satımı

Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Gayet sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

İstanbul Alüminyum Hurda Alımı

İş yerimize güven duyanların yardımıyla daha hızlı profesyonelleşiyoruz. Firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle teşekkür ederiz. Her nevi alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Sitemizdeki hurda alüminyum alan yerler yazıya bir göz gezdirebilirsiniz.

İstanbul’da alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda alabilmek için telefonunuzu diliyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek yapıyoruz.

Hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum jant alım satımı yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alımı yapıyoruz. İstanbul ilçesinin tümünde alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımında hurda tartımını gözünüzün önünde yapıyoruz.

İstanbul Sarı Hurdası Alımı

İstanbul ilçesinde hurda sarı pirinç alıyoruz. İtirafta bulunmak lazımsa sarı hurda olarak geçen hurda türü bulunmamaktadır. Piyasada kırkambar hurda sarı, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Sitemizde çok daha önceden yazılan hurda sarı pirinç alanlar metni okuyabilirsiniz. Dolayısıyla İstanbul hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız.

Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğundan hurda sarı denilmektedir. Sizlerinde bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça gibi sarı pirinç hurda cinsleri vardır. Firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurda, sarı hurda bronz ticaretiyle iştigal ediyor. İstanbul hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alım satımı için adresinize geliyoruz.

İstanbul Kablo Hurda Alım Satımı

İstanbul hurdacı firma olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo alım satımı yapıyoruz. Adresten hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablolar, hurda enya kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Kablo hurdası alanlar hakkında yazılmış konuya bir göz gezdirebilirsiniz. İçindeki telin madenine bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki malzemenin adlandırılır.

Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. İstanbul hurdacı olarak TTR kablo hurdası, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Bunun yanısıra tek damar hurda kablo, enya kablo, çok damarlı hurda kablolar alım satımında piyasanın üzerinde fiyat listesini gönderiyoruz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez, karışık kablolar satacak olanlar şimdi bizi arayabilir.

İstanbul kablo hurdası alımı yapıyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki İstanbul hurdacı arayanlar için buradayız. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, koaksiyel kablolar, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Tonajlı hurda kablo alışverişinde değerinden oldukça yüksek teklifler veriyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alımında uğraşmıyoruz.

Bir de alüminyum kablo hurdaları ticareti amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Kablo iletkenliği ile sıkça kullanılıyor. Etrafta çoğunlukla bulunan %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini yerinde ödüyoruz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz.

İstanbul Çinko Hurda Alan En Yakın Firma

Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. İstanbul çevresindeki tüm il ve ilçelerde hurda çinko alıyoruz.

İstanbul Sac Hurda Alım Satımı

Firmamızda her türlü 2.el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurda alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Bağ kulübesi çatısı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. İstanbul etrafında hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz hurda, trapez, galvanizli boru hurda, ticareti sebebiyle arayın.

İstanbul Demir Hurdası Alanlar

Hatırlatmak isteriz her çeşit demir ev kapısı, pencere demiri, demir merdiven korkuluğu için nakit para ödeme yapan firmayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurdacı firmamız İstanbul ilçesinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor. İstanbul etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alım satımı yapıyoruz.

Anlık demir hurdası fiyatı için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir, yer yüzünde çokça bulunan madenler içindedir.

İstanbul Hurda Alanlar

Hurda antimon zamak, hurda kalay, çelik hurda alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Fire hurda kumaş alan firmalar içindeyiz. İstanbul hurda alanlar arasında hızlı hizmet ve uzman kadromuzla öne geçiyoruz. İstanbul yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Hurda krom almak amacıyla yerinize geliyoruz. Avrupa Yakası İstanbul ilçesindeki hurdacılar arasında olan Saray Metal her tür hurda alım satımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik.

İstanbul Hurda Kurşun Alımı

Cevherleri olan kurşun metali mavimsi renktedir. Kurşunun kullanılmakta olan en eski madenlerden biri olduğu düşünülüyor. İstanbul hurda kurşun için iyi fiyatı uyguladığımız bölgelerden biridir. Cami minaresi hurda kurşunu , Kurşun levha hurdası, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Yağmur oluğu kurşun hurda alımı yaparız.

İstanbul Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır boru hurda, hurda yanık bakır, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz. Antigron kırma granür bakır hurda, Hurda kızıl talaş, TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Hurda bakır alanlar sitemizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. İstanbul hurda bakır fiyat listesi için cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Avrupa Yakası İstanbul bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alan İstanbul hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın. İstanbul genelinde hurda bakır alıyoruz.

İstanbul Akü Hurda Alan Hurdacılar

Akü hurdası içerisindeki kurşun içeren akü suyu ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için kıymetlidir. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi kaynağı bulunur. Aküler diğer adıyla batarya büyük pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik kaynağıdır. Zamanla kullanılmayacak haline gelen akülere akü hurdası deniliyor. Dolayısıyla iş yerimiz benzeri işletme bünyesinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar kuru ve sulu akü alanlar içindedir.

İstanbul İkinci El Eşya

Temiz bilgisayar masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyaları için ücreti değerinde ödemekteyiz. Kısa bir süre kullandığınız 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı istediğiniz yere gelerek alıyoruz. Her türlü 2.el dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makineleri, bozdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, çıkma ekran kartı anakart satın almak için bizimle. En ucuz fiyatlara yeni gibi, 2. el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz.

İstanbul Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima İstanbul ilçesinde çok alınıp satılan hurdalar içindedir. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. İstanbul çevresinde hurda klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı fimayız.

İstanbul Moloz Dökümü

İstanbul hurdacı tarafından satın alınan her çeşit hurdanın iş yerimize yükleme ve taşınması bedelsiz yapılmaktadır. Molozlar İstanbul Belediyesi’nce önceden bildirilen yerlere naklediliyor. Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak molozun taşınması itinayla yapılmaktadır.

İstanbul Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu yüzden hurda nikeller alımı yapılırken elden geldiğince özen ile hareket edilmelidir. Nikel hurda zehirlidir. İstanbul hurda nikel alımı yapıyoruz. Bu ilçede %99 şablon nikel – %95 şablon nikel hurda, hurda turbo nikel, anot nikel alımı yapıyoruz.

İstanbul Hurda Raf Alanlar

İstanbul raf hurdası almak sebebiyle mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapatılan pastahanelerden aldığımız çelik raf hurdası, hurda demir raflar, ürün teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, market rafı hurdaları içinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki ikinci el market rafları satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alım satımı yapıyoruz.

İstanbul 2.el Jeneratör Satanlar

Her voltajda yıpranmamış ikinci el jeneratör bulunur. 2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en iyi hurdacı firmasıyız. Kullanılamayan jeneratör hurdası alan firmayız için nakit para ödemeler yapıyoruz.

İstanbul Araba Hurdası Alan Yerler

Tabi ki de sizlere otomobil hurdası alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ancak hurda otomobil vergiden muafiyet alma evrakları zaman aldığından bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hasarlı hurda araç, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri gibi hurda zirai aletler , hurda vagon, hurda motor gibi hurdaların kilo fiyatını öğrenmek için istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Bazen İstanbul etrafında araç hurdası alıyoruz.

İstanbul En Yakın Hurdacı Telefonu

Saray Metal hurdacı sitesi olarak İstanbul ilçesinin etrafında hurda malzeme alıyoruz. İstanbul hurdacı şirketi içinde çalışan çalışanlarımızla konumuzdan her tür hurda atık almaya başladık. Haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar İstanbul ilçesinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. En yakın İstanbul hurdacı firma servisi ile her cins hurda tartımı yapmak nedeni ile adresinize gelmekteyiz.

İstanbul Fabrika Sökümü

İşe başlamadan yıkılacak imalathanenin etraflıca gezilmesi gerekiyor. İstanbul fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz.

Bu sayede fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde nam saldık. Profesyonel biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Sektörde on binlerce fabrika sökümü ihaleleri gerçekleştirdik. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir işlem sayılmaz.

İstanbul Hurda Plastik Alanlar

İstanbul’un her yerinden abs plastik, polipropilen moblen, jelatin hurda, polistren kristal hurda satmak amacıyla numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir.

Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul hurda plastik alan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan işletmeyiz. En avantajlı fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, hurda mavi kapak, market poşeti, pimapen, şeffaf naylon hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz.

İstanbul Hurda Kağıt Alım Satımı

Kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz. Bölgenin tamamında renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter alırken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra duyarlılıkla satıcıya daha yüksek miktarda kazanma avantajı yöneltiyoruz. İstanbul’da hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki iş yerimiz ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, koli hurdası kilo fiyatı isteyebilirsiniz. Yüksek ton fiyatlarıyla hurda kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, karton bardak alıyoruz.

İstanbul 2.El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte işi bırakan satıcılardan satın aldığımız İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, alçı makinesi, yük asansörü, harç mikseri az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood satılıktır. Yıkılan market vs. binalardan ayırılan hala kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler alıyoruz.

7/24 İstanbul Hurdacı

Nerdeyse bin dokuz yüz doksan bir yıllarından buyana hurdacılık ile hizmet veriyoruz. 7/24 İstanbul hurdacı firması şirketimiz vasıtası ile hafta sonu dahil işimizin başındayız. Sizlerin bahşettiği deneyimlerler araç parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

İstanbul Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler gibi her türden hurda eşyayı ücretle satın alıyoruz. Yıkımlarda önem verilen tedbir önlemleri Üstteki makalede ifade ettiğimiz fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkımı yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek ev ve işyerlerinin yeniden inşaatının yapılması sebebiyle yıkılmasını gerçekleştiriyoruz.

Güncel İstanbul Hurda Fiyatları

Unutmayın ki tonajlı hurda alım satımlarında borsasından fazla kilo fiyatı ödüyoruz. Sayfamızdaki hurda alüminyum fiyatları içeriğe göz atabilirsiniz İstanbul hurdacı hurda alım esnasında kullanılan kilo fiyatları çabucak güncelleniyor. Güncel fiyat listesine ulaşmak nedeniyle bize ulaşmanız gerekmektedir.

İstanbul Hurdacılar Sitesi

Çocuklarımıza olması gerektiği gibi temiz bir İstanbul oluşturmak için sürekli çalışıyoruz. Sadece bunları alımını yapıyor değiliz. İstanbul hurdacılar sitesindeki dükkânımız iş birliği ile geri dönüşüm işi gerçekleştiriyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz.

İstanbul Organize Sanayi Bölgesi Hurdacı

Hem Avrupa yakasındaki hem de Anadolu yakasındaki Organize Sanayi bölgelerinden hurda alımı yapıyoruz. İstanbul OSB hurdacı firma olarak en yüksek fiyatlarla hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz. Avantajlı fiyatlar ve özel hizmetlerle hurda alım satımı için hemen arayın!

hurdacı
0 (534) 247 06 10
Whatsapp İle Yazın