İçeriğe geç

Ahırlı Hurdacı Telefon Numarası

Ahırlı hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Her türlü hurda satışı sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Saray Geri Dönüşüm ve Hurda Metal firmamız ile hizmetimize devam ediyoruz. Güncel Konya Ahırlı hurda fiyatları ile alım yapıyoruz. Konya hurdacı olarak Ahırlı ilçesinde hizmet veriyoruz. Konya, Ahırlı hurdacı firmalar arasında hurda alıyoruz.

Ahırlı Hurdacısı

Ahırlı hurdacısı olarak Konya ilçelerinde hurda alımı yapıyoruz. Ahırlı genelinde hurda alım hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Sizde her türlü hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle telefonumuzu rehberinize ekleyebilirsiniz. Ahırlı hurdacı firması mı arıyorsunuz? Konya şehir merkezine bağlı gözde ilçesi Ahırlı 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir.

Ahırlı Hurdacı Telefonu

Konya Ahırlı adresten hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak amacı ile operatörlerimizi aramanız gereklidir. Hemen telefon numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyatları ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Konya Ahırlı hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumdadır.

Ahırlı Sac Hurda Alan Hurdacı Firma

Depolarımızda her türlü 2. el trapez sac var. Sac hurdası alımı yapanlar içindeyiz. Ahırlı bölgesinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı talep etmek amacıyla. Depo tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Ahırlı Hurda Kablo Alımı

Konya Ahırlı hurdacısı Saray Geri Dönüşüm ve Hurda Metal her türlü antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alım satımı için buradayız. Ancak hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında ederinin üzerinde veriyoruz. Daha doğru sitemizde daha önce yazılan kablo hurda alanlar metne göz gezdirebilirsiniz.

Satıcılarda bolca toplanan Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası,50% bakırlı hurda kablo alımı yaparken değerini nakit ödüyoruz. Çünkü Saray Geri Dönüşüm ve Hurda Metal firmamız ile sadece hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. Adresten hurda tek damar kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları almaktayız. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satacak olanlar hemen bizi arayabilir. Hurda kablolar içindeki bakır tel sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem taşır.

İçindeki telin madenine göre ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. İlaveten hurda fare yemez kablolar fiyatı öğrenmek için arayabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde makinelerde kullanılmaktadır.

Yüksek tonajlı hurda kablo alırken değerinden oldukça yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Kullanıldığı yerlere göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yer altı kablosu çeşitleri bulunur. Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Her nevi hurda kablo alan alan Ahırlı hurdacı arayanlar için buradayız. Konya Ahırlı hurdacısı olarak TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. Ahırlı ilçesinin tümünde hurda kablo almaktayız.

Ahırlı Hurda Kurşun Alımı

Cevher şeklindeki kurşun metali mavimsi renktedir. Kurşun hurdası fiyatları gönderimizi okuyabilirsiniz. Kurşun metali kullanılmakta olan madenlerden biridir. Kurşun hurdası alan yerler gönderisine bir göz atmalısınız. Cami sökümü hurda kurşun, Cami minaresi hurda kurşunu , Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yaparız. Ahırlı kurşun hurdası alım satımıyla uğraştığımız yerlerdendir.

Ahırlı Hurda Alanlar

Ahırlı adresten hurda alımı yapılan ilçeler içerisindedir. Zamak hurdası, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Hurda krom alımı için evinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar arasındayız. Ahırlı hurda alan yerler içinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuzla öne çıkıyoruz. Konya Ahırlı ilçesinde hurdacılık yapan Saray Geri Dönüşüm ve Hurda Metal hurdacılık her tür hurda alıyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Ahırlı Hurda Çinko Alan Firmalar

Ahırlı bölgesinin tamamında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alıyoruz.

Ahırlı Hurda Bakır Alanlar

Soyma bakır hurda, hurda bakır levha, antikron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, lama bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır hurdası alan Ahırlı hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin alım satımı yapıyoruz. Ahırlı içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Ahırlı hurda bakır fiyat listesi için şirket hattımızı arayınız. Hurda bakır alan hurdacı yazımızda detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Konya Ahırlı hurda bakır alan yerler arasındayız.

Ahırlı Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz. alüminyum hurda alanlar hakkındaki yazıyı ziyaret edin. Firmamıza duyduğunuz güven sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Her tür hurda alüminyum alım satımı yapılır. Ahırlı ilçesinde alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alırken tartımı güvenilir şekilde yapmaktayız. Bize hurda satanların desteğiyle her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Ayrıyeten alüminyum kutu, alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda yapmaya özen gösteriyoruz. Konya Ahırlı alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Konumdan alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda almak için telefonlaronızı bekliyoruz.

Ahırlı Hurda Demir Alım Satımı

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı yazımızı incelerseniz mükemmel olur. Güncel anlık hurda demir fiyatı talep etmek için bize ulaşın. Demir hurdası alan hurdacılar bölümüne mutlaka göz atabilirsiniz. Hurda demir, yer yüzünde bol miktarda bulunan metaller içindedir. Firmamız Ahırlı şehrinin her yerinde demir hurdası ticareti yapmaktadır. Hatırlamanızı isteriz ki her türlü demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan için peşin ödeme yapan firmayız. Ahırlı etrafında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz.

Ahırlı Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Gerçekte sarı hurda adıyla hurda çeşidi yoktur. Saray Geri Dönüşüm ve Hurda Metal şirketi bahsettiğimiz çeşitlerin yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurda almaktadır.

Müşterilerde kırkambar sarı hurda, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri kıymetlidir. Ahırlı ilçesinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır.

Pirinç metali mahalle arasında rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda denilmektedir. Haliyle Ahırlı sarı pirinç hurda alan yerler içindeyiz. Hurda sarı içerikli metine göz atın. Ahırlı hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alımı yapmaktadır.

Ahırlı Krom Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz.

201 krom hurda, 202 krom, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçebilirsiniz. Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor.

Ahırlı Hurda Akü Alım Satımı

Bir müddet sonra şarj olmaz aküye hurda akü denilmektedir. Dolayısı ile hurdacı firmamız benzeri firma bünyesinde geri dönüşüm fabrikası olanlar kuru akü ve sulu akü alan hurdacılar içerisindedir. Hurda akü barındırdığı kurşun içeren akü suyu geri dönüştürülebildiğinden hurdacılar için oldukça değerlidir. Otomobillerde elektrik ihtiyacında bulunmaktadır. Akümülatör diğer adıyla batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan cihazdır.

Ahırlı Bina Yıkımı

Yıkım esnasında önem verilen tüm güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkımda sökülen laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası vb. her türlü hurda malzemeleri ücretle satın alıyoruz. Ahırlı kentsel dönüşüm alanında kısmen yıkılmış dairelerin yeniden inşa edilmesi nedeniyle yıkımını yapıyoruz. Bir üstteki fabrika söküm işlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri ücretsiz yerine getiriyoruz.

Ahırlı Jeneratör Hurdası Alan Hurdacı

Hurda jeneratör alıyoruz. Endüstriyel sıfırdan farkı bulunmayan 2.el jeneratör satışı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

Ahırlı İkinci El Hurda Raf

Genellikle yenilen kuruyemişçilerden satın aldığımız reyonlar, teşhir rafları, market rafı hurdası, hurda demir raflar, hurda çelik raflar içinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satışı yaıpyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Hurda raf Ahırlı alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz.

Güncel Anlık Ahırlı Hurda Fiyatları

Ahırlı hurdacı firma hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi her dakika değişmekte. Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki tonajlı hurda ticareti yaparken piyasa fiyatlarından daha fazla fiyatlar öneriyoruz. En doğru ton fiyatına ulaşabilmek amacıyla bizimle irtibat kurmanız gereklidir.

Ahırlı Kağıt Hurdası Alım Satımı

Konya Ahırlı kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki firmamız Saray Geri Dönüşüm ve Hurda Metal sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, hurda koli satabilirsiniz. İlçenin tümünde A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası, renkli kağıt hurda, beyaz hurda kağıt alımında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan titizlikle hurda satıcılarına çok daha fazla kazanma şansı veriyoruz. Kağıt hurda alıyoruz. Yüksek fiyata hurda peçete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, kağıt bardak, hurda gazete alıyoruz.

Ahırlı Hurda Otomobil Alanlar

Hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz. Zaman zaman Ahırlı yakınlarında hurda araç alım satım hizmetleri vermekteyiz. Fakat hurda otomobil vergiden düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Elbette sizlere araba hurdası hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Resmi belge işi olmayan römork, trafikten çekme belgesi olan hurda araba, zirai alet hurdaları, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri, hurda motor alımı yapıyoruz.

7/24 Ahırlı Hurdacı

Tam tamına 1996’dan bugüne hurdacılığa hizmet etmeye devam ediyoruz. Sektörün sağladığı profesyonellik aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Ahırlı hurdacı firması olan firmamızla cumartesi-pazar bile hurdacılık sektöründe hizmet vermekteyiz.

Ahırlı 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan ardiye benzeri binalardan bir kenara ayırılan yeni ayarında 2.el pencere, mutfak dolabı, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Ayrıca batmış fabrikalardan satın aldığımız Büyük projelerde alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinci, harç makinesi, boya makinesi ikinci el demir iskele, hurda plywood alıyoruz.

Ahırlı Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Sökümden önce yıkıma hazırlanan imalathanenin detaylı biçimde gezilmesi gerekmektedir. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında öncü olduk. Fabrika sökümü yapanların anlattığı biçimde kolay olmamıştır. Yıllardır sayısız fabrika bozum ihalelerini yerine getirdik. Ahırlı Konya fabrika sökümü işleri yapımında tecrübeliyiz.

Ahırlı 2.el Ev Eşyası

Sıfırdan farkı bulunmayan ikinci el derin dondurucular, bozdolapları, LCD televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik el aletleri, bilgisayar, çıkma ekran kartı hurda anakart hakkında bilgi almak nedeniyle bizlere ait numaralar ile irtibata geçerek sorular sorabilirsiniz. Sahibinden büro mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları elimizde adetli mevcuttur. Konya Ahırlı ve çevresinde yeni ve 2. el ev eşyaları satın alabilirsiniz. Az 2el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikte bulunan kanepelerinizi belirttiğiniz yere gelerek alıyoruz.

Ahırlı Hurda Cam Alımı

Cam yarısaydam veya saydam genelde sert yapıya sahibi su tutan amorf ve organik olmayan sert maddelerdir. Genellikle renkli ve şeffaf içecek şişesi, kırık otomobil camı vb. cam hurdaları yüklü miktarda satılıp alınıyor.

Ahırlı Plastik Hurda Alan Firmalar

Konya şehri Ahırlı ilçesinin her yerinden polipropilen moblen hurdası, abs plastik hurdası, polistren, hurda jelatin satışı yapmak amacı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin ismidir.

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Ahırlı plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinde bulunan Ahırlı hurdacısıyız. Avantajlı fiyatlarla pet şişe, hurda poşet, kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf naylon hurdası, pimapen hurda, kırkambar plastik hurda almaktayız.

Ahırlı Hurda Nikel Alımı

Bu sebeple nikel hurdalar alındığında mümkün olduğunca dikkatli çalışılmalıdır. Nikel hurdası zehirlidir. Bu bölgede turbo nikel hurda, anot nikel hurdası, %95 ve %99 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz. Konya Ahırlı nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

Ahırlı Hurda Klima Alan Yerler

Ahırlı çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. 2.el Klima Ahırlı ilçesinde oldukça fazla alımı yapılan hurda eşyalar arasındadır. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

Ahırlı Moloz ve Hurda Nakliyesi

Saray Geri Dönüşüm ve Hurda Metal tarafından alınacak tüm hurdaların işyerimizi taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle antlaşmamıza göre molozların taşıma işleri güvenle yapılır. Molozlar Ahırlı Belediyesi’nce önceden belirlenen yerlere dökülür.

Ahırlı En Yakın Hurdacı Telefon Numarası

Ahırlı hurdacı sitesi olan firmamız ile istediğiniz yerden hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Bu neden ile hurda eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı firma Ahırlı etrafında servis veriyoruz. Saray Geri Dönüşüm ve Hurda Metal hurda alım firması olarak Ahırlı genelinde hurda malzeme satımı yapmaktayız. En yakın Ahırlı hurdacı ismi ile hurda metal ticareti için deponuza geliyoruz.

Ahırlı Hurdacılar Sitesi

Ahırlı hurdacılar sitesindeki iş yerimizin aracığıyla hurda malzeme ticareti işiyle sektörde lideriz. Ahırlı halkına daha yaşanır bir Konya Ahırlı yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bu türden hurdaların alımını gerçekleştirmiyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz.

0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın