İçeriğe geç

İstinye Hurdacı Firma

Sarıyer geri dönüşüm tesisleri içerisindeyiz. Sarıyer İstinye hurdacı firma olarak hurda alım hizmeti veriyoruz. Sarıyer İstinye mahallesi hurdacı depoları içinde öncüyüz. Her nevi hurda alımında tecrübeye sahibiz. Saray Metal şirketimiz ile İstanbul Sarıyer İstinye mahallesine yakın noktalarda hizmetimizi sürdürüyoruz. Sarıyer genelinde yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla uzman ekip gönderiyoruz

Şu anda İstanbul Sarıyer firmasıyız. Lakin Sarıyer İstinye mahallesinde de hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul hurdacıları arasındaki Saray Metal hizmetlerine devam ediyor. İstinye mahallesinin çevresinde kullanılmış ev eşyası ve hurda için eşyanızın değerini peşin ödüyoruz İstinye mahallesinde hurdacı olarak hurdanızı nakit almaktayız Güncel Sarıyer İstinye hurda fiyatları ile alım satım yapmaya devam ediyoruz.

Sarıyer İstinye Mahallesi Hurdacı Firma

İstinye mahallesi hurdacısı mı arıyorsunuz? Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları kaldırıyoruz. Sizlerde her nevi hurda kablo satışı yapmak sebebi ile mobil hatlarımızı tuşlamalısınız. İstanbul ilinin gözde ilçesi Sarıyer merkezinin, İstinye mahallesi 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. İstinye mahalle genelinde bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sarıyer hurdacı olarak Avrupa yakasının tümünde her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Sarıyer genelinde faaliyet veriyoruz.

İstinye Hurdacı Telefonu

Sarıyer İstinye mahallesi hurdacı telefonu sitemizin içinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz yerdedir. Boş yere süre harcamadan arayıp güncel hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak nakit para elde edebilirsiniz. İstanbul Sarıyer İstinye mahallesi hurda alım hurdacılık hizmetleri sürdürdüğümüz yerler içerisindedir. İstanbul Avrupa yakasında yer alan Sarıyer İstinye mahallesi hurdacı Saray Metal irtibat numaralarını bir rehberinize yazın Bu yüzden hurda satmak amacıyla çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

İstinye Mahallesi Hurda Kablo Alımı

Kullanılış biçimlerine göre alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri bulunur. Fakat tek damar kablo hurdası, enya kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı için en yüksek fiyatı teklif ediyoruz. Kablolar elektrik iletiminde elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Ayrıca hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo alımı için bize ulaşabilirsiniz. Avrupa Yakası Sarıyer İstinye hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. Müşterilerde kolayca bulunan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. İçinde bulunan telin cinsine göre ve birde dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir. Çünkü Saray Metal firmamız ile sadece hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz.

Tonajlı hurda kablo alımında piyasasından oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İstinye mahallesi mahallesinin tamamında kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablolar, karışık hurda kablolar satanlar hemen arayın. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Sarıyer İstinye hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet etmeya devam ediyoruz. . İstanbul Sarıyer İstinye mahallesi hurdacı firma olarak özellikle hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablosu, antikron kablolar alım satımı yapmaktayız. Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arz eder.

Her yerden hurda antikron kablo, hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo alıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul hurda kablo alan hurdacı makaleyi inceleyin.

İstinye Mahallesi Hurda Bakır Alanlar

İstinye içerisinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alanlar konumuzda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, hurda bakır lama, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurda, Hurda antikron granür bakır, bakır profil hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alımı yapıyoruz. Bakır alan Sarıyer İstinye mahallesi hurdacı iş yerimizi ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. İstanbul Sarıyer İstinye bakır hurda alan yerler içindeyiz.

İstinye bakır hurda kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayın. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda alıyoruz.

İstinye Alüminyum Hurdası Alanlar

Ayrıca alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu alıyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak alan firmayız.

Sitemizde bir süre önce yazılmışhurda alüminyum alan hurdacı metni okuyun. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Bizlere duyduğunuz güven sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Sizin destekleriyle her gün yenilikler üretiyoruz. Sarıyer ilçesinin tamamında alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımları müşterinin yanında yapmaya özen gösteriyoruz.

Adresten hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için telefon etmenizi beklemekteyiz. Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapılır. İstanbul Sarıyer İstinye mahallesinde hurda alüminyum alan yerler içindeyiz.

İstinye Mahallesi Kurşun Hurda Alanlar

Yer yüzünde cevher şeklinde elde edilen kurşun maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun eski madenlerdendir. İstanbul ili Sarıyer İstinye mahallesinde hurda kurşun alımıyla iştigal olduğumuz ilçelerdendir. Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu, Çatı söküm kurşunu için iyi fiyatlar uyguluyoruz.

İstinye Mahallesinde Sac Hurda Alan Firma

Hurda sac alım satımı yapan işyerleri arasındayız. Ardiye tavanı kaplamak için kullanılabilir. İstinye mahallesinde sac hurda levha, sac varil hurdası, oluklu sac galvanizli sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, ticareti nedeniyle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurdası vardır.

İstinye Çinko Hurda Alan Hurdacılar

Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü fiyat listesi talep etmek için bize iletişim kurabilirsiniz. İstinye mahallesi yakınlarında çinko hurdası alıyoruz. Sarıyer Çinko hurdası alım satımı bağlantısına tıklayın.

İstinye Demir Hurdası Alımı

İstinye mahallesinin her yerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı öğrenmek nedeni ile zaman kaybetmeden arayın. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Sarıyer Hurda demir ton fiyatı yazımızı okursanız harika olur. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir ev kapısı alırız. Demir, yer kabuğunda en fazla bulunan metaller içerisindedir. Hurdacı firmamız İstinye genelinde demir hurdası alım satımı ile iştigal ediyor.

İstinye Hurda Alan Firmalar

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedef edindik. Zamak hurdası, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazançlı çıkarak uzun süreli hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

İstinye mahallesinde adresten hurda alımı yaptığımız mahalleler arasındadır. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Sarıyer İstinye hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmetler ve uzman kadromuzla öne çıkıyoruz. Hurda kağıt alımı için yerinize kadar gelmekteyiz. İstanbul Sarıyer İstinye mahallesi yakınlarındaki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacısı Saray Metal her nevi hurda atık alıyor.

İstinye Hurda Krom Alan Hurdacılar

Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. İstinye mahallesinde krom hurda alan firma arıyor iseniz arayın 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz. Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araba dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Krom, nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. İstanbul Krom hurda fiyatı konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla linkine tıklayınız.

İstinye Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Sizlerinde bilgi sahibi olduğu üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Hurda pirinç sarı alan hurdacı hakkındaki metini okuyun. Bu neden ile Sarıyer İstinye sarı pirinç hurdası alımı yapmaktayız. İstinye mahallesinin tümünde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz. Gerçekte sarı hurda isminde bir hurda yoktur.

Pirinç hurdalar yöresel olarak rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismi verilmiştir. İstanbul Sarıyer İstinye mahallesi hurdacı işletmemiz her türlü hurda alımı yerinize geliyor. Saray Metal hurdacılık tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra radyatör hurdası, sarı hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Ek olarak kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati türleri vardır.

7/24 İstinye Hurdacı

Yılların verdiği profesyonellikle teknolojimizi geliştirerek sayısız hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık İstinye mahallesinde hurdacı firması olan firmamızla haftanın yedi günü hurda eşya alımı yapıyoruz. Tam tamına 37 seneden beri hurda alım satım yapıyoruz.

İstinye Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Kullanılmayan hurda jeneratör alan şirketler içindeyiz. 2. el jeneratör satanlar içindeyiz. Endüstriyel yüksek kw ikinci el jeneratör alınır.

İstinye Mahallesinde Plastik Hurdası Alanlar

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir. İyi fiyatlarla hurda şeffaf naylon, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda pimapen alımı için gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası İstinye mahallesinde hurda polipropilen moblen, abs plastik hurda, polistren kristal hurda, hurda jelatin alımı yapıyoruz. İstinye plastik hurda alımı yapan firmalar içinden öne geçmeyi başaran Sarıyer İstinye mahallesi hurdacı firmasıyız.

İstinye Mahallesinde İkinci El Raf Fiyatları

Sarıyer İstinye 2. el hurda raf satışı yapmak amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz. Sarıyer Hurda raf fiyatları gönderimizi okursanız şahane bir iş yaparsınız. Çoğunlukla kapatılan depolardan temin ettiğimiz hurda mağaza rafları, teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raflar, hurda demir raflar arasından seçilen sıfır gibi 2. el raf satan yerler arasındayız.

İstinye Mahallesinde En Yakın Hurdacı Firması

Sarıyer İstinye en yakın hurdacı ismiyle her cinsten hurda nakliyesi yapmak sebebi ile gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Saray Metal firmamızla İstinye mahallesinde her tür hurda satımı işleri yapmaktayız. İstinye mahallesi hurdacı sitesi olan firmamızla yerinden her türlü hurda atık alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile hurda malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer İstinye mahallesi bölgesinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız.

İstinye Hurdacılar Sitesi

Sarıyer İstinye mahallesi hurdacılar sitesi 9. bloktaki iş yerimizin iş birliği ile atık hurda malzeme geri dönüşüm yapıyoruz. Sırf bu atıkların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Tüm hizmetlerimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Çocuklarımıza her hali ile güzel bir şehir bırakmak için gece gündüz çalışıyoruz.

İstinye İkinci El Eşya

2.el ofis mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, öğrenci masası temin edilir. Kısa bir zaman kullanılan 2el olarak satışa sunulabilecek durumdaki mobilyalarınızı adresten satın alıyoruz. İstinye mahallesi bölgesinde yeni gibi, ikinci el ev eşyası alabilirsiniz. Her çeşit 2. el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik el aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart satın almak nedeniyle telefonlarımızıarayabilirsiniz.

İstinye Nikel Hurdası Alan Firmalar

Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerir. İlçe genelinde anot nikel hurda, %95 şablon nikel , %99 şablon nikel, turbo nikel hurda alıyoruz. Bu sebeple hurda nikeller alım satımında elimizden geldiğince dikkat ile hareket etmeliyiz. Sarıyer İstinye mahallesi nikel hurda alıyoruz.

İstinye Hurda Araç Alanlar

Elbette sizlere hurda araba hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Lakin araba hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı araba hurdası, römork, zirai alet hurdası, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. Zaman zaman İstinye mahallesinde otomobil hurdası alıyoruz.

İstinye Fabrika Sökümü

İstanbul, İstinye fabrika sökümü işleri uzun yılların tecrübesine sahibiz. Fabrika sökümünde önce yıkımı istenen fabrikanın detaylıca incelenmesi gerekiyor. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde başarılı bir yerdeyiz. Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Daha önce binlerce fabrika sökümü ihalesi aldık. Güvenlice fabrikaları söküyoruz.

İstinye Bina Yıkımı

İstinye kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yenilenmesi gereken apartmanların en baştan inşaatının yapılması sebebiyle yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda belirtilen tüm güvenlik önlemleri Yukarıdaki fabrika sökümünde yaptığımız üzere hurdalar karşılığında bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, sökülen laminant parkeler vs. her cins hurda malzemeyi piyasa fiyatına almaktayız. Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız.

İstinye Akü Hurdası Alım Satımı

Taşıtlarda elektrik ihtiyaçları nedeni ile bulunuyor. Aküler diğer adıyla batarya bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Uzun zaman sonra enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denilmektedir. Akü hurdası fiyatları hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla Sarıyer İstinye hurdacısı iş yerimiz vb. kendisine ait geri dönüştürme atölyesi bulunanlar sulu ve kuru akü alımı yapan hurdacılar arasındadır. Hurda akü içinde bulunan kurşunlu suyu nedeni ile hurdacılar için değerlidir.

İstinye Hurda Kağıt Alım Satımı

Ederinden fazla fiyatlarla hurda karton bardak, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, kağıt peçete alıyoruz. İlçede kitap defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında göstermiş olduğumuz ekstra özen ile müşterilerimize çok daha yüksek oranda kazanma şansı veriyoruz. İstinye mahallesi kağıt hurda alan firmalar içerisindeki iş yerimiz sayesinde kırpıntı kağıt hurda, koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satışı yapabilirsiniz. Kağıt hurdası alımı yapıyoruz.

İstinye Klima Hurdası Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. İstinye mahallesi yakınlarında ikinci el klima satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin. İkinci el klima Sarıyer İstinye çevresinde çok alınan elektronik eşya hurdaları arasında yer alır. 2. El Kombi alan firmalar içerisindeyiz.

İstinye Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozları Sarıyer Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından imzalanan karar ile belirlenen alana nakliyesi yapılıyor. Bina yıkımı sonrasında antlaşmamıza bağlı olarak bina molozlarının nakliyesi itinalı bir şekilde personellerimizce yapılıyor.

İstinye Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış iş yeri binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolapları, kapı, pencereler alıyoruz. Bunun ile birlikte iflas eden esnaflardan edindiğimiz Bazı projelerde inşaat vinci, boya tabancası, harç makinesi, alçı makinesi az kullanılmış vidalı iskele, plywoon hurda bulunur.

İstinye Güncel Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken borsadan fazla kilo fiyatı teklif ediyoruz. İstinye hurdacı firma olarak hurda alırken uygulanılan kilo fiyatı anlık değişiyor. Anlık hurda fiyatlarına ulaşmak amacı ile iletişime geçebilirsiniz.

0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın