İçeriğe geç

Cizre Hurdacı Telefonu

Cizre hurdacı firmalar içinde hizmetinizdeyiz. Günlük Cizre hurda fiyatlandırma ile hurdacılık yapıyoruz. Saray Metal olarak hurda alımı yapıyoruz. Şırnak, Cizre hurdacı olarak buradayız. Her türlü hurda satışı nedeniyle iletişim kurabilirsiniz. Şırnak hurdacısı olarak Cizre ilçesinde hurdacılık yapıyoruz.

Cizre Hurdacı Firmalar

Cizre hurdacısı mı arıyorsunuz? Sizlerde her tür hurda malzeme satmak amacı ile mobil hatlarımızı aramalısınız. Şırnak merkezinin nadide ilçesi Cizre öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Cizre hurdacı firması olarak Şırnak ilinin tamamında her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Cizre genelinde hizmet yürütüyoruz.

Cizre Hurdacı Telefon Numarası

Şırnak Cizre hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayıp güncel hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Şırnak Cizre hurda alımı hurda alım hizmetleri sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Bu yüzden hurda malzeme satmak üzere sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir.

Cizre Sac Hurda Alanlar

Hurda sac alıyoruz. Şantiye çatısı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Elimizde yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurda bulunmaktadır. Cizre çevresinde hurda sac onduline, sac varil hurdası, galvaniz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, işletmemizi tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Cizre Kablo Hurda Alan Yerler

Kablo iletkenliği ile elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaktadır. Bir de hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile telefon edebilirsiniz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Cizre hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Bunun yanısıra enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında değerinin üstünde fiyat listesini sunuyoruz. Satıcılarda hızlıca edinilen 40% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları alımında hemen peşin para ödeme yapıyoruz.

Cizre hurdacı firma olarak her nevi hurda elektrik kablosu, antigron kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken değerinden daha yüksek teklifler sunuyoruz. Kablo hurdası telindeki bakır madeni nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem teşkil eder. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, hurda antigron kablo, hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu almaktayız.

Şırnak Cizre hurdacısı olarak TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır. Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Güncel bilgi edinmek amacıyla kablo alan hurdacılar içeriği okuyabilirsiniz.

Kullanım yerleri itibariyle alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu, koaksiyel kablo, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Cizre ilçesinin tamamında hurda kablo alanlar içindeyiz. Çünkü firmamız sırf hurda alımıyla ilgilenmiyoruz.

Cizre Kurşun Hurda Alanlar

Cizre hurda kurşun aldığımız bölgelerden biridir. Kurşun eski madenlerdendir. Hurda kurşun alan yerler sayfamızı gezmelisiniz. Yer yüzünde cevher halinde bulunan metal kurşun mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası fiyatı kurşun hurdası konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile sayfasının linkine tıklayın. Kurşun levha hurda, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi hurda kurşunu fiyat listesi hakkında bilgi alma nedeniyle firmamızı şimdi tuşlayınız.

Cizre Hurda Alımı

Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaç edindik. Zamak hurda, kalay hurda, hurda çelik alan Cizre hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz.

Cizre kapıdan hurda alımı yapılan yerler içerisindedir. Hurda Kumaş alan yerler içerisindeyiz. Cizre hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuzla öne geçiyoruz. Hurda kablo alımı için adresinize gelmekteyiz. Cizre geri dönüşüm firması Saray Metal hurdacılık her tür hurda inşaat demiri alıyor.

Cizre Çinko Hurdası Alımı

Cizre etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alıyoruz.

Cizre Bakır Hurdası Alan Firmalar

Soyma bakır hurdası, bakır levha hurdası, antikron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek hurda, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır alan hurdacı sitemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Cizre hurda bakır fiyat listesi için arayın. Cizre bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz.

Bakır hurdası alan Cizre hurdacı şirketimizi ivedi bir biçimde arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Kırkambar bakır hurdası,hurda bakır boru, hurda yanık bakır, bakır bobin hurdası alımı yapıyoruz. Şırnak Cizre hurda bakır alan yerler arasındayız.

Cizre Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her türde alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı alabilmek için aramanızı beklemekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin sayesinde daha hızlı gelişiyoruz.

Daha güncel sayfamızda önceden yazılan hurda alüminyum alan hurdacı makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Bizlere gösterdiğiniz özen sebebi ile saygılar sunarız.

Şırnak Cizre alüminyum hurdası alan firmalar arasında öncüyüz. Ek olarak alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek, alüminyum radyatör hurdası satışı için iletişime geçebilirsiniz. Cizre ilçesinin her yerinde hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını istediğiniz yerde yapmaktayız. Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurda, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda ticareti yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurda peşin alınır.

Cizre Hurda Demir Alanlar

İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke satmak amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar makalemize kesinlikle göz atabilirsiniz. Cizre ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alım satımı yapıyoruz. Saray Metal Şırnak Cizre ilçesinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor.

Anlık demir hurda kilo fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler makalesine göz atın. Bildiğiniz üzere her çeşit demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alırız. Demir hurdası, Cizre bölgesinde en fazla alım satımı yapılan metaller içindedir.

Cizre Hurda Sarı Pirinç Alımı

Saray Metal şirketi tüm bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz hurda araiş alım satımında piyasaya hakimdir. Bu neden ile Cizre sarı hurdası alanlar içindeyiz. Etrafta hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri değerli hurda malzemeler içerisinde sayılabilir. Gerçekte sarı hurdası olarak geçen hurda cinsi varolmamıştır.

Pirinç sarı alan hurdacı içerikli konuya göz atabilirsiniz. Cizre genelinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Pirinç metaline halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda olarak anılmaktadır. Cizre hurdacı işletmemiz her çeşit hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

Cizre Hurda Krom Alımı

Nikel metaliyle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçebilirsiniz. Paslanmaz krom hurda için iyi fiyat veriyoruz. 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Cizre Akü Hurdası Alan Hurdacı

Atıl aküler içerisindeki kurşun bulunduran sıvı ayrıştırıldığından değerlidir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacı sebebiyle bulunmaktadır. Yoğun kullanımla ömrünü tamamlamış hale düşen aküye akü hurdası denmektedir. Bu sebep ile Şırnak Cizre hurdacısı şirketimiz gibi firma içerisinde geri dönüştürme tesisi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alan fabrikalar içerisindedir.

Cizre Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vb. her cinste hurda malzemeleri satın alıyoruz. Cizre kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılacak binaların gerektiği şekilde imar edilmesi sebebi ile yıkım işini sağlıyoruz. Yukarıda fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere çıkacak hurdalar karşılığı bina yıkım işi ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Yıkımda bilinen tüm iş güvenliği önlemleri

Cizre Az Kullanılmış Jeneratör Alan Hurdacı Firma

Bozulmuş jeneratör alan firmayız alımında yüksek fiyatı vermekteyiz. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeniden farksız 2.el jeneratör satılır.

Cizre Hurda Raf Alan Yerler

Cizre 2.el hurda raf satışı yapmak amacı ile cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Çoğunlukla iflas eden fabrikalardan elde ettiğimiz teşhir rafları, çelik raf hurdası, market rafı hurdası, reyonlar, demir raf hurdaları arasından seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el market rafları satan hurdacılar içerisindeyiz.

Cizre Hurda Fiyatları

Tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken öteki hurdacı firmalardan yüksek kilo fiyatları sunuyoruz. Bloğumuzda önceden yazılananlık hurda bakır fiyatları metni okuyabilirsiniz En doğru kilo fiyatlarına ulaşabilmek sebebiyle irtibat kurabilirsiniz. Cizre hurdacı firmalar içinde hurda alım sırasında uygulanılan ton fiyatı anlık güncellenmektedir.

Cizre Karton Hurdası Alan Hurdacılar

Bölgenin tamamında değişik renklerde hurda kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılıkla satıcıya daha çok kazanma olanağı sunuyoruz. Cizre hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki işletmemiz sayesinde toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satımı yapabilirsiniz. Cizre karton hurda aldığımız yerler arasındadır. Ederinden fazla fiyatlarla hurda peçete, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, hurda karton bardak alan yerler içerisindeyiz.

Cizre Araba Hurdası Alan Yerler

İşlerin sıkışık olmadığı anlarda Cizre çevresinde otomobil hurdası alım hizmetleri vermekteyiz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak vagon hurdası, trafikten çekme belgesine sahip araç hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz hurdası, hurda çeki demiri, motor hurdası . Elbette sizlere araç hurdası hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Lakin hurda araç trafikten düşürme işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

7/24 Cizre Hurdacı

Neredeyse altı seneden bu yana hurda alımı yapıyoruz. Yılların kazandırdığı kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek artan hizmetlerimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Cizre hurdacı firmamız aracılığı ile cumartesi pazar dahil açığız.

Cizre İkinci El İnşaat Malzemesi

Cizre çevresinde yıkılan öğrenci yurdu ve benzeri binalardan sökülen yeni ayarında 2.el pencere, demir kapı, mutfak dolabı alanlar içindeyiz. Birde ne yazık ki iflas eden satıcılardan satın aldığımız İnşatlarda boya tabancası, yük asansörleri, alçı makinesi, harç karıştırma mikseri 2.el vidalı iskele, hurda plywood alım satımı yapıyoruz.

Cizre Fabrika Sökümü

Cizre fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. Güvenli bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz.

Böylece hurda fabrika sökümü yapan firmalar arasında başarılı bir yerdeyiz. Yıllardır yüzlerce fabrika sökümü ihaleleri gerçekleştirdik. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylı şekilde incelenmesi gerekmektedir. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş sayılmaz.

Cizre İkinci El Ev Eşyası

Her çeşit 2. el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, set üstü ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı anakart hurdası almak sebebiyle bizlere ait çağrı merkezi numaralarla etkileşimde bulunarak sorularınız sorabilirsiniz. Sahibinden ofis büro mobilyası, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masaları almak amaçlı firma numaralarımızı arayın. Çok ekonomik fiyatlarla titiz biçimde kullanılmış ve 2. el mobilya ve aksesuarlar satıyoruz. Titizlik ile 2el piyasasında alıcı bulabilecek temizlikte bulunan kanepelerinizi dilediğiniz yere gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz.

Cizre Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Cam yarısaydam ya da saydam genelde sert ve kırılgan bir yapıda olan sıvıları tutabilen organik olmayan katı maddelerdir. Çağımızda rengarenk araba camı, gazoz vb. hurda cam çok miktarda alımı yapıyoruz.

Cizre Plastik Hurdası Alımı

Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır. Avantajlı fiyata hurda pet şişe, hurda market poşeti, mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik almaktayız.

Cizre plastik hurdası alan yerler içerisinden ön planda olan firmayız. Şırnak ve Cizre ilçesinin her yerinden polipropilen moblen hurda, abs plastik hurdası, polistren, jelatin hurdası alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Cizre Hurda Nikel Alanlar

Bu nedenle nikel hurdası depolanırken çok dikkatle davranmalıyız. Özellikle anot nikel, turbo nikel hurda, %95 – 99 nikel şablon alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz. Hurda nikel kükürt ile arsenik içermektedir. Şırnak ve Cizre nikel hurdası alıyoruz.

Cizre Klima Hurda Alımı

İkinci el klima Cizre ilçesinde en fazla satılan hurdalar içindedir. Cizre bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Hurda kombi alan hurdacılar içerisindeyiz.

Cizre Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Cizre Belediyesi tarafından bildirilen yere taşınır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozların taşınması titizlik ile firmamızca yapılıyor. Firmamız tarafından alınacak tüm hurda eşyaların tesisimize taşıma işleri ücretsiz yapılıyor.

Cizre En Yakın Hurdacı

Saray Metal hurda alım firması olarak Cizre ilçesinde her nevi hurda eşya satımı yapmaktayız. Cizre en yakın hurdacı firma hizmeti ile hurda malzeme ticareti yapmak nedeni ile dilediğiniz yere geliyoruz. Cizre hurdacısı bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile yerinden hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Böylelikle hurda satanlara en yakın hurda alanlar Cizre ilçesinin çevresinde servis sunmaktan gurur duyarız.

Cizre Hurdacı Sitesi

Sevenlerine şimdiden daha yaşanabilir bir Cizre bırakmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu cins hurdalarınızı almıyoruz. Cizre hurdacılar sitesi içindeki depomuz yardımıyla geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz.

0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın