İçeriğe geç

Silopi Hurdacı Telefon Numarası

Silopi hurdacı firması olarak hurda alımı yapıyoruz. Şırnak, Silopi hurdacı firmasıyız. Şırnak hurdacısı firmalar arasındayız.

Güncel Şırnak Silopi hurda fiyatlandırmayla hurdacılık yapıyoruz. Saray Metal şirketimiz ile hurda çeşitleri alıyoruz. Her çeşit hurda satmak amacıyla bizi arayabilirsiniz.

Silopi Hurdacı Firmalar

Silopi bölgesinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Silopi hurdacı firma mı arıyordunuz? Şırnak merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Silopi sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Silopi hurdacı olarak Şırnak ilinin her yerinde her nevi hurda alımı yapıyoruz. Sizde her türlü karton hurdası satmak sebebiyle telefonlarımızı aramalısınız.

Silopi Hurdacı Telefon Numarası

Silopi hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içindedir. Şimdi arayın en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak para elde edebilirsiniz. Şırnak Silopi hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumdadır. Dolayısıyla hurda atık satışı yapmak nedeni ile numaralarımızı aramanız yeterlidir.

Silopi Hurda Alımı

Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Silopi hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz. Zamak hurda, çelik hurdası, kalay hurdası almaktayız. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı istiyoruz. Silopi kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır.

Silopi hurdacı firma olan Saray Metal her tür hurda atık alım hizmeti veriyor. Hurda paslanmaz almak amacıyla bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

Silopi Sarı Hurda Alanlar

Şırnak Silopi hurdacı firmamız her çeşit hurda ticareti için adresinize geliyor. Pirinç hurdalar bazı yörelerde sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Saray Metal şirketimiz tüm bu hurda sarıların yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı hurda sarı fosfor hurdası, hurda sarı pirinç bronz alımıyla iştigal ediyor. Aslında sarı hurdası isminde bir hurda varolmamıştır.

Dolayısıyla Silopi sarı hurdası alan firmalar içindeyiz. Hurda sarı hakkındaki içeriğe göz atabilirsiniz.

Silopi ilçenin tümünde sarı hurda ticareti yapıyoruz. Ek olarak kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda cinsleri bulunmaktadır.

Silopi Hurda Krom Alım Satımı

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz. Paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Sert yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir.

Silopi Sac Hurda Alanlar

Hali hazırda yeni ürün gibi ikinci el trapez sac hurda mevcuttur. Müştemilat tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır. Silopi Şırnak ve çevresinde hurda sac levha, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, firmamızı tercih edebilirsiniz. Sac hurda alıyoruz.

Silopi Hurda Alüminyum Alanlar

Ayrıca alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası yapmaktayız. Silopi ilçesinin tümünde alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alırken hurda tartımını sizinle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Her türlü alüminyum hurda nakit alınır. Şırnak Silopi alüminyum hurdası alanlar içindeyiz. Hurda satanların yardımıyla her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Hurda alüminyum başlığıyla yazılmış metne bir göz atın. Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası alıyoruz. İş yerimize duyduğunuz güven nedeniyle teşekkür ederiz. Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alabilmek için irtibata geçmenizi bekliyoruz.

Silopi Bakır Hurdası Alım Satımı

Silopi bakır hurdası kilo fiyatı için şirket hattımızı arayınız. Bakır alan hurdacı içeriğimizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan Silopi hurdacı firmamızı tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

Silopi genelinde hurda bakır almaktayız. Antikron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alıyoruz.

Bakır boru hurda, hurda bakır bobin, kırkambar bakır hurdası, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz. Şırnak Silopi bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Silopi Çinko Hurda Alanlar

Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha satmak için bizimle irtibata geçin. Silopi ve çevresinde hurda çinko alıyoruz.

Silopi Kablo Hurda Alan Firma

Silopi hurdacı firma olarak özellikle antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası ticareti yapıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Silopi hurdacı firma arayanlara yerinde hizmet vermeye devam ediyoruz. . Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektronik eşyalarda kullanılıyor. Ek olarak hurda çok damarlı kablo fiyatı öğrenmek için telefon edebilirsiniz. Bunun yanısıra enya kablo hurdası, tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo alımında piyasanın üstünde fiyat listesini öneriyoruz. Kullanılış biçimlerine göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir.

Kablo hurdası içerisindeki bakır madeni sebebiyle hurdacılar için önem teşkil eder. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz. Yerinden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Hurda kablo başlıklı yazıya göz atabilirsiniz.

Silopi genelinde %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo alımında deneyime sahibiz. Silopi ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçinde bulunan iletkenin türüne bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasasından pahalı fiyat teklifi sunuyoruz. Çünkü firmamız sırf hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Piyasada kolayca toplanan 40% bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı kablo hurdası alımında anında nakit para ödeme yapıyoruz.

Silopi Hurda Demir Alan Hurdacı Firma

Silopi çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacıyla telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar makalemize kesinlikle göz atmalısınız. Güncel anlık hurda demir fiyatı öğrenmek nedeni ile gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan yerler makalemize bir göz atın.

Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı alırız. Demir hurdası, yeryüzünde çokça satılan madenler arasındadır. Silopi genelinde demir hurdası ticareti yapmaktadır.

Silopi Kurşun Hurdası Alanlar

Silopi hurda kurşun alım satımı hizmetleri sunduğumuz bölgelerden biridir. Hurda kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk, Minare kurşun hurdası fiyat listesi edinmek sebebiyle çağrı merkezlerimizi tuşlayıp irtibat kurmanız gerekiyor. Cevher şeklindeki kurşun gümüş-mavi renkli biçimiyle göze çarpar. Hurda kurşun alanlar paylaşımını ziyaret ederseniz iyi olacaktır. Kurşun kullanılan en eski madenlerdendir. Kurşun hurdası alım satımı gönderisini okuyunuz.

Silopi Hurda Fiyatları

Silopi hurdacısı olarak hurda alım satımında kullanılan ton fiyatı an be an değişmekte. Güncel hurda fiyatları başlıklı yazıya bir göz gezdirebilirsiniz Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki belirli bir miktardan yüksek hurda ticareti yaparken piyasasından yüksek kilo fiyatı ödüyoruz. Güncel kilo fiyatlarına ulaşabilmek amacıyla irtibata geçebilirsiniz.

Silopi Hurdacılar Sitesi

Silopi hurdacılar sitesindeki hurda dükkânımızla geri dönüşüm hizmeti ediyoruz. Çocuklarımıza her hali ile iyi bir Şırnak Silopi bırakmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

7/24 Silopi Hurdacı

Bin dokuz yüz doksan dokuzdan bugünlere kadar geri dönüşüm sektöründe hemşehrilerimize hizmet veriyoruz. Yılların verdiği güvenle çağın teknolojisine ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Silopi hurdacı olarak yirmi dört saat sektörde çalışıyoruz.

Silopi Akü Hurda Alanlar

Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Araçlarda elektrik kaynağı kullanılıyor. Dolayısı ile depomuz benzeri şirket bünyesinde geri dönüşüm kazanları olanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapan tesisler içindedir. Akümülatör başka deyişle biriktireç şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Hurda akü içerdiği kurşun içeren suyu nedeni ile oldukça değerlidir.

Silopi Klima Hurda Alan Firmalar

İkinci el klima Silopi çevresinde çok alım satımı yapılan hurda eşyalar arasındadır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Silopi ilçesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Silopi Hurda ve Moloz Nakliyesi

Bina yıkımından sonra antlaşmamıza göre bina molozlarının taşınması titizlik ile tarafımızdan yapılıyor. Molozlar Silopi Belediyesi Fen işlerince daha önce bildirilen araziye naklediliyor. Silopi hurdacı Saray Metal firmamız tarafından alınacak tüm hurdanın tesisimize yükleme ve taşınması ücretsiz yapılıyor.

Silopi Hurda Otomobil Alanlar

Elbette müşterilerimize hurda otomobil hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesi olan araba hurdası, çeki demiri hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları , hurda yük vagonu, motor hurdası . Ara sıra Silopi bölgesinde hurda otomobil alım hizmetleri vermekteyiz.

Silopi Bina Yıkımı

Bina yıkımında lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri Üst tarafta fabrika yıkımlarında yaptığımız üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Silopi kentsel dönüşüm içerisinde yeniden inşa edilecek binaların tekrar inşaatının yapılması sebebiyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra çıkma parkeler, sökülen çelik kapılar, çıkma pimapen vebenzeri tüm hurdayı almaktayız.

Silopi Plastik Hurda Alan Firma

Şırnak ile Silopi ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası, polistren satışı yapmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyatlarla beyaz naylon hurdası, hurda mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, pimapen hurdası alım satımı için gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Silopi plastik hurda alım satımı yapanlar arasında olan işletmeyiz.

Silopi Nikel Hurda Alan Hurdacılar

Dolayısıyla nikel hurdaları alınıp satıldığında elimizden geldiğince özenli davranılmalıdır. Bu bölgede hurda %95 – %99 nikel şablon, nikel turbo hurda, anot nikel hurdası alıyoruz. Şırnak Silopi hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel kükürt ve arsenik içerir.

Silopi Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Uzun zamandır on binlerce fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde nam saldık. Yıkım işi yapanların dile getirdiği biçimde kolay bir işlem değildir. Öncelikle sökülecek imalathanenin etraflıca incelenmesi gerekiyor. Şırnak Silopi fabrika sökümü deneyime sahibiz.

Silopi 2.El İnşaat Malzemeleri

Silopi çevresinde yıkılan market binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, demir kapı, pimapen pencereler satıyoruz. Ayrıca batmış depolardan almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde boya tabancası, alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç pompası 2.el vidalı iskele, hurda plywood satılıktır.

Silopi 2.El Eşya

Titiz kullanılmış olan ikinci el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan yemek odası takımlarını kapınıza gelerek alıyoruz. İyi durumda ikinci el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, ekran kartı anakart almak amacı ile bizimle. Silopi sıfır gibi, 2. el masa, sandalye satıyoruz. Kullanılmış ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltukları bulunur.

Silopi 2.el Raf Satanlar

Demir raf hurdası alıyoruz. Genellikle resterasyon yapan dükkânlardan temin ettiğimiz hurda mağaza rafları, çelik raflar, market rafı hurdası, reyonlar, demir raf hurdaları içlerinden personelimizce seçilen yeni gibi ikinci el market rafı satıyoruz. Raf hurdası Silopi satın almak amacıyla mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Silopi Cam Hurdası Alanlar

Cam yarı saydam ya da tam saydam genelde sert bir yapıdaki sıvı maddeyi tutabilen amorf sert malzemelerdir. Bu dönemde renkli ve şeffaf kola şişesi, otomobil camları şeklinde cam hurda bulunmaktadır.

Silopi Karton Hurdası Alım Satımı

Bölgenin her yerinde hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası alımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özen sayesinde hurda satıcılarına değerinden yüksek miktarda kazanç elde etme olanağı iletiyoruz. Silopi Şırnak kağıt hurda alan firmalar arasındaki Saray Metal hizmetleriyle kırpıntı kağıt, karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası satımı yapabilirsiniz. Hurda kağıt alım satımı için konumunuza geliyoruz. Piyasanın üstünde ton fiyatları ile hurda kağıt peçete, hurda gazete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak alanlar içindeyiz.

Silopi 2.el jeneratör Alanlar

2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni üründen farkı bulunmayan 2. el jeneratör satışı yapıyoruz. Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alırken yüksek fiyatlarla ödeme yapmaktayız.

Silopi En Yakın Hurdacı Telefonu

Saray Metal hurda alım firması olarak Silopi bölgesinde hurda alımı işleri yapıyoruz. Silopi en yakın hurdacı firma olarak her tür hurda malzeme ticareti yapmak sebebiyle deponuza gelmekteyiz. Silopi hurdacısı içinde çalışan personelimiz ile adresinizden hurda malzeme alım satım hizmetimiz var. Bu hizmetimizle size en yakın hurda alanlar Silopi ilçesinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyuyoruz.

0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın