İçeriğe geç

Tekirdağ Hurdacı

Tekirdağ hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz. Saray Metal ismiyle hizmetimizi sürdürüyoruz. Her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Güncel Tekirdağ hurda fiyatları ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Tekirdağ merkez hurdacı firmasıyız. İlimiz 1.055.412 kişilik nüfusuyla Türkiye’nin en kalabalık 20. şehridir.

Tekirdağ hurdacı firmalar içindeyiz. Merkeze bağlı 11 ilçe belediyesi ve 361 mahalleden oluşmaktadır. Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu her nerede olursanız olun hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Şarköy ve Süleymanpaşa’da hurda alımı için adresinize kadar geliyoruz.

Tekirdağ Merkez Hurdacı Firma

Tekirdağ hurdacısı firması olarak Merkez genelinde hurdacılık yapıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda karton satışı yapmak sebebiyle şirketimizi kaydedebilirsiniz. Tekirdağ genelinde hizmet gösteriyoruz. Tekirdağ hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Tekirdağ’ın her sokağında biz varız. Tüm mahalle ve caddelerinde yerinize kadar geliyoruz.

Tekirdağ Hurdacı Telefonu

Tekirdağ merkez hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında kolayca tuşlayabileceğiniz yerdedir. Tekirdağ hurda alım hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Şimdi arayıp en yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Bu yüzden hurda fiyatı sormak nedeniyle iş yerimizi aramanız gereklidir.

Tekirdağ Hurda Bakır Alanlar

Tekirdağ bakır hurda fiyat listesi için arayın. Tekirdağ bölgesinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Tekirdağ bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, hurda bakır kırkambar, bakır boru hurda alımı yapıyoruz.

Bakır hurdası alan Tekirdağ hurdacı numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Hurda bakır alan yerler konumuzda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, Antikron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımı yapıyoruz.

Tekirdağ Demir Hurdası Alanlar

Hurdacı firmamız Tekirdağ genelinde hurda demir alımı ile iştigal ediyor. Hatırlatmak isteriz her cins demir trabzan, demir pencere korkuluğu, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Tekirdağ çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı öğrenmek nedeniyle hemen arayın. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası, yeryüzünde en çok kullanılan madenler içerisindedir.

Tekirdağ Kablo Hurdası Alımı

Tekirdağ ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar arasındayız. İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bundan başka hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo alımı amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektrikli araçlarda kullanılmaktadır. Hurda kablo alanlar başlıklı makaleyi okuyun.

Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde değerinden fazla fiyatlar sunuyoruz. Kullanılış alanlarına göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Tekirdağ hurdacı firmayız. Etrafta sıklıkla bulunan Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdaları alırken hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Tekirdağ hurdacı firma olarak her çeşit elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdası alımı yapıyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar içerdiği bakır madeni sebebi ile hurda kablo alanlar için kıymetlidir. Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık kablo satacak olanlar hemen arayın.

Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdası alımı esnasında en doğru fiyat teklifini sunuyoruz. Tekirdağ hurdacı olarak TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız.

Tekirdağ Sac Hurdası Alımı

Tekirdağ bölgesinde sac hurda levha, sac varil hurda, galvanizli sac hurdası, trapez sac hurda, galvanizli boru, satışı yapmak için arayınız. Depolarımızda sıfırdan farkı fiyatı olan ikinci el trapez sac vardır. Ardiye çatısı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hurda sac alıyoruz.

Tekirdağ Hurda Alanlar

Tekirdağ yerinden hurda alımı yaptığımız yerler arasındadır. Kumaş fire hurdası alan yerler içindeyiz. Tekirdağ hurda alanlar içinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz.

Hurda zamak antimon, hurda kalay, çelik hurdası almaktayız. Müşterilerimizle beraber kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda kağıt alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz.

Tekirdağ geri dönüşüm firması Saray Metal her türlü hurda bakır alımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Tekirdağ Çinko Hurdası Alanlar

Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Tekirdağ bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Tekirdağ Hurda Krom Alım Satımı

Oldukça yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Hurda nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

Tekirdağ Kurşun Hurdası Alım Satımı

Dünyada cevher halinde bulunan kurşun metali gümüşe yakın mavi renktedir. Minare kurşun hurda , Kurşun levha hurda, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda için yüksek fiyat uyguluyoruz. Metal kurşun hala kullanılan eski madenlerdendir. Tekirdağ hurda kurşun alım satımı ile uğraştığımız bölgelerden biridir.

Tekirdağ Alüminyum Hurda Alımı

Tekirdağ’da alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Yerinden alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı yapmak için aramanızı bekliyoruz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Hurdacı firmamıza güven duyanların yardımıyla her gün tecrübeli hale geliyoruz.

Alüminyum alan hurdacı içeriğiyle paylaşılmış metne bir göz gezdirebilirsiniz.

Alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum araba jantı alımı yapan firmayız. Her türlü alüminyum hurdası nakit alınır. Tekirdağ ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımı sizinle gerçekleştiriyoruz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Firmamıza duyduğunuz güven için sonsuz teşekkürler.

Tekirdağ Hurda Sarı Pirinç Alımı

Aslına bakarsanız sarı hurda adıyla hurda türü varolmamıştır. Bu sebeple Tekirdağ hurda sarı alanlar içerisindeyiz.

Pirinç sarı alan hurdacılar hakkındaki içeriğe göz atabilirsiniz. Saray Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurdaların yanı sıra radyatör hurdası, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alım satımında öncülük etmektedir. Benzer şekilde kırkambar sarı hurda, sarı hurda vana, musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metal hurdası mahalle arasında renginden ötürü sarı pirinç hurda deniliyor.

Tekirdağ hurdacı firmamız her türlü hurda ticareti için adresinize geliyor. Tekirdağ ilçenin tümünde sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz.

Tekirdağ Cam Hurdası Alanlar

Özellikle renkli kırılmış oto camları, gazoz ve soda şişesi cinslerde cam hurdası yüksek miktarda bulunabiliyor. Cam yarısaydam veya saydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvıları muhafaza eden inorganik sert bir malzemedir.

Tekirdağ Hurda Klima Alanlar

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Tekirdağ çevresinde çok alım satımı yapılan hurda eşyalar arasında yer alır. Hurda kombi alım satımı yapan hurdacı fimayız. Tekirdağ ilçesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz.

Tekirdağ Moloz Nakliyesi

Molozlar Tekirdağ Belediyesi’nce alınan karar ile bildirilen yere dökülür. Fabrika yıkımı tamamlandığında antlaşmamıza bağlı olarak bina molozunun nakliye işleri itinalı bir şekilde tarafımızdan yapılıyor. Tekirdağ hurdacı Saray Metal firmamız tarafından alınan her nevi hurdanın depomuza yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılıyor.

Tekirdağ 2.el Raf Satanlar

Genellikle kapatılan butikler tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdası, orta reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları içinden seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el hurda raf satışı yaıpyoruz. Hurda raf Tekirdağ fiyatı istemek nedeni ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır.

Tekirdağ Hurda Nikel Alımı

Dolayısıyla nikel hurdaları alınırken mümkün olduğunca dikkatle hareket etmeliyiz. Nikel hurda içeriğinde kükürt ve arsenik olduğundan zehirlidir. Tekirdağ nikel hurdası alıyoruz. Bu ilçede anot nikel, hurda turbo nikel, %95 ile %99 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz.

Tekirdağ 2.El Eşya

Titizlik ile kullandığınız 2el olarak alıcı bulabilecek durumdaki koltuklarınız kapınıza gelerek alıyoruz. Temiz kullanılmış büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltuğu alınır satılır. İyi durumda 2. el bozdolapları, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı hurdası hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak için telefonbağlantıya geçebilirsiniz. En makul fiyatlarla titiz biçimde kullanılmış ve 2.el ev eşyaları alabilirsiniz.

Tekirdağ 2. El Jeneratör Alanlar

Endüstriyel yıpranmamış 2.el jeneratör bulunur. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Hurda jeneratör alımı yapıyoruz.

Tekirdağ Bina Yıkımı

Yıkım esnasında önem verilen iş güvenliği önlemleri Üst taraftaki fabrika yıkımlarında olduğu gibi binaların yıkımını başarıyla gerçekleştiriyoruz. Tekirdağ kentsel dönüşüm alanında yenilenmesi gereken dairelerin yeniden inşa edilmesi nedeni ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz. Yıkım bitiminde sökülen laminant parkeler, sökülen çelik kapılar, hurda pimapen benzeri her türlü hurdanızı almaktayız. Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız.

Tekirdağ İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası, yük asansörleri, harç karıştırma mikseri 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılmış lokanta benzeri binalardan ayırılan hala kullanılabilir 2.el kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları satıyoruz. Bunun ile birlikte kapanan iş yerlerinden satın almış olduğumuz

Tekirdağ Karton Hurdası Alım Satımı

İlçede kitap, defter hurdası, renkli hurda kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyetle satıcılara daha yüksek kazanma imkanı takdim ediyoruz. Hurda karton alımı için adresinize geliyoruz. Piyasadan fazla fiyata karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete alımı yapıyoruz. Tekirdağ kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki işletmemiz yardımıyla karton koli hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, hurda kağıt kırpıntı fiyatları sorabilirsiniz.

Tekirdağ Plastik Hurdası Alım Satımı

Avantajlı fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda alım satım işleri için bildirdiğiniz adrese gelmekteyiz. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Tekirdağ hurda plastik alanlar içerisinden öne çıkan Tekirdağ hurdacısıyız. Tekirdağ’ın tümünden abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin hurda satışı yapmak sebebiyle numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Tekirdağ Hurdacı

7/24 Tekirdağ hurdacı firması olan şirketimizle günün her saatinde iş yerimizdeyiz. Yılların sağladığı güven aracılığıyla araç gereç parkurumuzu arttırarak hizmetimize devam ediyoruz. Nerdeyse yedi senedir hurdacılık faaliyetleri sunuyoruz.

Tekirdağ Hurda Araç Alan Yerler

Bu sektörde hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Bazen Tekirdağ çevresinde hurda araba alım satımı yapıyoruz. Tabiki de size hurda araç alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Ancak hurda araba vergiden muafiyet alma işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hasarlı otomobil hurdası, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri , hurda vagon, motor hurdası alıyoruz.

Tekirdağ Akü Hurdası Alım Satımı

Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz akülere akü hurdası denir. Akü hurdası içerdiği kurşun içeren akü suyu ayrıştırıldığından hurdacı firmalar için değerlidir. Bu neden ile hurdacı firmamız vb. kendisine ait geri dönüşüm dökümhanesi olan iş yerleri sulu akü ve kuru akü alan yerler içerisindedir. Akü diğer ismiyle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik deposudur. Araçlarda elektrik enerjisi kaynağı kullanılmaktadır.

Tekirdağ Güncel Hurda Fiyatları

Tekirdağ hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatları saatlik olarak değişmekte. Tekraren söylemekte yarar görüyoruz ki tonajlı hurdaların alım satımında piyasasından daha fazla teklifler uyguluyoruz. Hurda fiyatları hakkındaki içeriği okuyabilirsiniz Doğru ton fiyatına ulaşmak sebebiyle bize ulaşmanız gerekmektedir.

Tekirdağ Fabrika ve Makine Sökümü

Tekirdağ Merkez fabrika sökümü işi yapımında tecrübeliyiz. Böylece fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde lider bir konumdayız. Yıkım yapanların bahsettiği gibi kolay bir iş değildir. İlk önce sökülecek tesisin incelikle incelenerek gerekli ekipmanın hazırlanması uygun olur. Uzun zamandır binlerce fabrika yıkım ihalesi başarılı biçimde tamamladık. Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz.

Tekirdağ En Yakın Hurdacı

Tekirdağ hurdacı bünyesindeki personelimizle konumdan hurda almaya devam ediyoruz. Tekirdağ en yakın hurdacı deposu ismi ile her tür hurda eşya ticareti yapmak sebebi ile ayağınıza geliyoruz. Saray Metal şirketimizle Tekirdağ ilçesinin etrafında hurda malzeme alırız. Bu yöntem ile müşterilere en yakın hurdacı Tekirdağ bölgesinde hizmet veriyoruz.

Tekirdağ Hurdacılar Sitesi

Tekirdağ hurdacılar sitesi içerisindeki hurda iş yerimizin vasıtası ile hurdacılık işi yapıyoruz. Sırf malzemelerin geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Tekirdağ’da yaşayanlara yaşanır ve daha temiz bir Tekirdağ bırakmak için yılmadan çalışıyoruz. Hurda eşya alırken ayrım yapmadan alım yapıyoruz.

0 (534) 247 06 10
Whatsapp İle Yazın