İçeriğe geç

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi Hurdacı Firması

Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. İstanbul Üsküdar ilçesi bölgesinin her tarafında olduğu gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız adrese kadar geliyoruz Saray Metal şirketimiz ile Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi bölgesinde hizmet veriyoruz.

Şu an İstanbul Üsküdar firmasıyız. Elbette ki Aziz Mahmut Hüdayi mahallesinde de hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi etrafında hurda ve ikinci el eşyalar almaktayız İstanbul Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz. Anlık İstanbul Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi hurda fiyatları ile hurda alımı hizmeti veriyoruz.

Aziz Mahmut Hüdayi hurdacısı olarak hurdalarınızı almaktayız İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız hizmetinizdedir. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi hurdacı şirketleri içinde öncü geri dönüşüm tesisiyiz.

İçindekiler

Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi Hurdacı Firmalar

İstanbul Üsküdar hurdacısı olarak Anadolu yakasının tamamında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Sizlerde her nevi demir hurdası satışı yapmak için numaralarımızı aramalısınız. Üsküdar mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Anadolu yakası hurdacı olarak her geçen gün gelişmekteyiz. İstanbul ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Üsküdar merkezde, Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi daimi hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. İstanbul Anadolu yakasında, Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi mahallesinde bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Aziz Mahmut Hüdayi Hurdacı Telefon Numarası

Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi hurda alım hurda alım hizmetleri yürüttüğümüz bölgeler içindedir. İstanbul Anadolu Yakasındaki Üsküdar semtinin Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi hurdacı irtibat numarasını bir fihristinize yazınız Bu yüzden hurda satmak amacı ile hizmet numaramızı aramalısınız. Boş yere süre geçirmeden arayıp güncel hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. İstanbul Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi hurdacı numarası bu sayfanın içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesinde Hurda Sac Alımı

Elimizde hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası var. Müştemilat tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi çevresinde sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda oluklu sac galvaniz sac, trapez sac, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak nedeni ile arayın.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesinde Kablo Hurdası Alımı

Kapıdan hurda antikron kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablo tek damar kablo hurdası alıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Ek olarak tek damar kablo hurdası, enya kablolar, çok damarlı kablo hurdası alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat listesini teklif ediyoruz. Hurda telefon kabloları, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablolar satarak daha çok para kazanmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önemlidir.

Kullanım alanlarında göre yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde isimlendirilir. İstanbul Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi bölgesinin tümünde TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Çünkü Saray Metal ismiyle sadece hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz.

Aziz Mahmut Hüdayi mahallesinde mahallesinin her yerinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi hurdacısı Saray Metal firmamız her nevi hurda elektrik kablosu, antikron kablo, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapmaktayız. Kablo alan hurdacılar hakkındaki konuyu inceleyebilirsiniz. Bunlardan başka hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile elektrikli eşyalarda kullanılmaya devam ediyor.

Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden yüksek fiyat veriyoruz. Etrafta kolayca toplanan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdaları ticaretinde anında peşin para ödeme yapıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi hurdacı arayanlar için buradayız. . İçindeki iletkenin türüne göre ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesinde Kurşun Hurdası Alımı

Kurşunun kullanılan en eski madenlerden biri olduğu bilinmektedir. Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi hurda kurşun alım satımıyla uğraştığımız yerler içerisindedir. Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi renge sahiptir. Cami sökümü kurşun hurdası, Minare kurşunu
, Kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası fiyatıfiyatları edinmek için hurdacı firmamızı tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz.

Aziz Mahmut Hüdayi Hurda Alan Yerler

Hurda zamak, çelik hurda, kalay hurdası alan Aziz Mahmut Hüdayi hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak uzun süreli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla ön plana geçiyoruz. Aziz Mahmut Hüdayi mahallesinde adresten hurda alımı yaptığımız semtler içindedir. Hurda krom alımı için bulunduğu yere geliyoruz. İstanbul Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi hurdacı firması olan Saray Metal her çeşit atık hurdası alımı gerçekleştiriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesinde Çinko Hurda Alım Satımı

Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi yakınlarında hurda çinko alıyoruz. Hurda çinko alanlar bölümümüze bir göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi Hurda Bakır Alan Firma

Hurda antikron granür bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alıyoruz. Bakır boru hurda, hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurdası, yanık bakır hurdası alıyoruz. İstanbul Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Aziz Mahmut Hüdayi mahallesinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır alan hurdacı bölümünde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bakır hurdası alan Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi hurdacı telefonunu kolayca arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Aziz Mahmut Hüdayi bakır hurda kilo fiyatı için bizi arayınız.

Aziz Mahmut Hüdayi Alüminyum Hurda Alımı

İstanbul Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Alüminyum alan hurdacı içeriğiyle yazılmış içeriği inceleyebilirsiniz.

Hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan firmayız. Üsküdar ilçesinin tümünde alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alırken tartımları teknolojik aletlerle yapıyoruz. Ayrıca alüminyum petek,alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz. Bizlere güven duyanların yardımıyla daha hızlı profesyonelleşiyoruz. Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alımı için irtibata geçmenizi beklemekteyiz.

İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz. Her çeşit hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan hurdacıyız. Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz.

Aziz Mahmut Hüdayi Hurda Demir Alanlar

Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi bölgesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Hurda demir, dünya genelinde çokça bulunabilen madenler arasındadır. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı konusunda bilgi almak amacıyla içeriğinin olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Hatırlatmak isteriz her türlü demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alımı yapılır. Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal demir hurdası ticareti yapıyoruz. Güncel anlık demir hurda fiyatı öğrenmek nedeni ile firmamıza ulaşın.

Aziz Mahmut Hüdayi Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı

İstanbul Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi hurdacı depomuz piyasaki her türde hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Ayrıca sarı hurda kırkambar, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati türleri bulunabilir. Pirinç hurdalar halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı ismiyle bilinir. Gerçekte sarı hurda diye adlandırılmış bir hurda varolmamıştır. Aziz Mahmut Hüdayi bölgesinde sarı pirinç hurda alım satımı yapıyoruz.

Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri vardır. Sitemizdeki sarı alan hurdacı makaleyi inceleyin.

Dolayısıyla Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi sarı hurdası alım satım hizmeti veren firmayız. Firmamız bu hurdaların yanında sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurda, hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesinde Hurda Krom Alanlar

Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Krom hurda alan hurdacı yazımıza göz gezdirirseniz şahane olacaktır. 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz. Krom paslanmaz hurda alımı yapıyoruz. Aziz Mahmut Hüdayi mahallesinde krom hurda satışı yapmak için firmamızı arayın 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımıyla ilgileniyoruz.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi Akü Hurda Alım Satımı

Arabalarda elektrik kaynağı bulunabiliyor. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Dolayısı ile firmamız vb. işletme bünyesinde geri dönüştürme imalathanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alan yerler içindedir. Akü içinde bulunan kurşun bulunduran suyu ayrıştırılabildiğinden oldukça değerlidir. Kullanımdan sonra ömrünü tamamlamış hale gelen aküye akü hurdası deniliyor. İstanbul Akü hurdası alan yerler paylaşımına bir göz atarsanız pişmanlık duymazsanız.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesinde Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Üstteki fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere ortaya çıkacak hurdalar karşılığı bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, sökülen hurda çelik kapı, çıkma parkeler vs. her cinsten hurda eşyayı satın alıyoruz. Kentsel dönüşüm yüzünden yıkılacak binaların yeniden imar edilmesi nedeni ile yıkım işini sağlıyoruz. Bina yıkımında önem verilen iş güvenliği önlemleri

Aziz Mahmut Hüdayi 2. El Jeneratör Alım Satımı

Sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör alıyoruz. 2. el jeneratör satanlar içindeyiz. Jeneratör hurdası alan Aziz Mahmut Hüdayi hurda firmayız alırken yüksek fiyatla ödemeler yapmaktayız.

Aziz Mahmut Hüdayi İkinci El Raf Fiyatları

Demir raf hurdası alıyoruz. Üsküdar Raf hurdası alan yerler paylaşımına göz bakmanız harika olur. Raf hurdası Aziz Mahmut Hüdayi alım satımı nedeni ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla batan fabrikalar tarafından satışa çıkarılan hurda market rafı, ürün reyonları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, mağaza rafları içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir ikinci el raf satıyoruz.

Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi Güncel Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyat listesine erişmek amacı ile bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir. Aziz Mahmut Hüdayi hurdacı firmalar arasında hurda alım sırasında kullanılan fiyat listesi Üsküdar pazarında anlık güncelleniyor. Tekrar söylemekte fayda görüyoruz yüksek miktarda hurdaların alımında piyasadan yüksek ton fiyatları uyguluyoruz.

Aziz Mahmut Hüdayi Karton Hurdası Alım Satımı

Piyasanın üstünde fiyatlarla bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt, karton bardak, kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alımı yapan firmalar içindeyiz. İstanbul Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi kağıt hurdası alıp satanlar içindeki şirketimiz yardımıyla matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, hurda koli fiyatları edinebilirsiniz. Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi mahallesinde hurda karton alım satımı yaptığımız yerler içinde yer alır. İlçenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt hurdası alırken göstermiş olduğumuz fazladan duyarlılık sayesinde satıcıya çok daha yüksek kâr elde etme olanağı takdim ediyoruz.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi Hurda Araba Alanlar

Pek tabi müşterilerimize hurda otomobil alımı konusunda yardım etmek isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Ara sıra Aziz Mahmut Hüdayi etrafında hurda araç alım hizmetleri vermekteyiz. Resmi belge işi olmayan parçalanmış hurda otomobil, çeki demiri hurdası patoz hurdası, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler
, hurda vagon, hurda motor . Fakat hurda otomobil vergiden muafiyet alma evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

7/24 Hurda Alan Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi Hurdacı

Sektörün kazandırdığı kurumsallaşmalar aracılığıyla çağın teknolojisine ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi hurdacı firması olan şirketimizle günün her saatinde sektörde hizmet veriyoruz. Tam tamına 2017’den bu günlere değin geri dönüşümde hizmet veriyoruz.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemeleri

Tamamlanmış projelerde boya makinesi, yük asansörleri, alçı mikseri, harç makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Dolayısıyla kapanan nalburlardan edindiğimiz Yıkılan yurt binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencereler satıyoruz.

Aziz Mahmut Hüdayi Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenilir şekilde fabrika yıkım işi yapıyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar arasında nam saldık. Başlamadan önce yıkılması arzu edilen taşınmazın incelikle gezilmesi gerekiyor. Sektörde bol miktarda fabrika bozumu ihalelerini başarıyla gerçekleştirdik. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Aziz Mahmut Hüdayi mahallesinde fabrika söküm işleri deneyime sahibiz.

Aziz Mahmut Hüdayi İkinci El Eşya

Her türlü ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart satın almak sebebi ile bizlere ait numaraları tuşlayarak irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. Kullanılmış öğrenci masaları, ofis mobilyası, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı satıyoruz. Az kullanılmış olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan mobilyaları konumunuzdan almaktayız. İstanbul Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi bölgesinin tümünde temiz bir biçimde kullanıldığı kolayca anlaşılan, ikinci el koltuklar satıyoruz.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi Cam Hurda Alım Satımı

Son zamanlarda rengarenk meyve suyu şişesi, kırılmış otomobil camı ve benzeri hurda cam cinsleri bulunabilmekte. Cam saydam ya da yarısaydam genelde sert bir yapıya sahip sıvı maddeleri tutabilen amorf sert bir maddedir. Aziz Mahmut Hüdayi mahallesinde cam hurdası alan yerler içinde bulunuyoruz.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi Hurda Plastik Alım Satımı

Avantajlı fiyatlarla kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe hurdası alımı için yerinize geliyoruz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye denir. Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi plastik hurda alanlar içerisinde bulunan Aziz Mahmut Hüdayi hurdacı firmasıyız. İstanbul ve Aziz Mahmut Hüdayi bölgesinin her yerinden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset benzeri çeşitleri vardır.

Aziz Mahmut Hüdayi Nikel Hurdası Alım Satımı

Bu mahallede hurda turbo nikel, anot nikel, %95 ile %99 şablon nikel hurdası alım satımında borsasının üzerinde fiyatlar sunuyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller taşınırken elimizden geldiğince hassasiyet ile hareket edilmelidir. Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir.

Aziz Mahmut Hüdayi Klima Hurdası Alım Satımı

2.el Klima Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi çevresinde oldukça fazla alınan elektronik hurdaları içinde yer alıyor. Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesinde Moloz Nakliyesi

Bina yıkımı sonrasında müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak ortaya çıkan molozların taşınma işi itinalı bir biçimde yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların depomuza taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Yıkım molozları Üsküdar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bildirilen yerlere nakliyesi yapılıyor.

En Yakın Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi Hurdacı Firması

Saray Metal hurdacı sitesi olarak Aziz Mahmut Hüdayi mahallesinin tümünde hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Aziz Mahmut Hüdayi çevresinde servisler veriyoruz. Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi hurdacıları arasında firmamız ile yerinden hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. En yakın Aziz Mahmut Hüdayi hurdacı ismi ile her nevi hurda malzeme alırken yolladığınız konuma geliyoruz.

Aziz Mahmut Hüdayi Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Milletimize daha yaşanır bir Üsküdar Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi yaratmak için yirmi dört saat çalışıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Hepsi için bizi arayın. Aziz Mahmut Hüdayi mahallesi hurdacılar sitesi içerisindeki iş yerimizle geri dönüşümde sektöre hizmet veriyoruz.

0 (532) 579 61 12
Whatsapp İle Yazın