İçeriğe geç

Özalp Hurdacı Telefonu

Özalp hurdacı firmaları arasında öncülük ediyoruz. Saray Metal adıyla hurda alımı için bulunduğunuz yere geliyoruz.

Her çeşit hurda satmak için iletişim kurabilirsiniz. Güncel Özalp hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız. Van, Özalp hurdacı olarak buradayız. Van hurdacı firmalar içindeyiz.

Özalp Hurdacısı

Özalp hurdacı firması mı arıyordunuz? Sizlerde her nevi hurda sarı satmak sebebiyle şirketimizi kaydedebilirsiniz. Van ilinin hızla gelişen ilçesi Özalp sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Özalp genelinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Özalp hurdacı olarak Van ilinin tamamında hurda alımı yapıyoruz.

Özalp Hurdacı Numarası

Özalp hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde sadece dokunarak tuşyalabileceğiniz konumdadır. Van Özalp hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler arasında yer alır. Boş yere süre harcamadan arayıp en yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satmak nedeni ile telefonumuzu aramalısınız.

Özalp Hurda Bakır Alanlar

Antikron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, Hurda kızıl talaş, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Özalp hurdacı telefonunu ivedi bir şekilde arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurda, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alanlar içindeyiz. Özalp bölgesinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Özalp bakır hurda fiyat listesi için arayın. Bakır hurda alanlar sitemizde geniş bilgi var. Van Özalp bakır hurda alan yerler içindeyiz.

Özalp Demir Hurda Alım Satımı

Saray Metal Van Özalp bölgesinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. Demir, yeryüzünde bol miktarda çıkarılan madenler arasındadır. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacıyla telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı demir hurda konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla bağlantısının olduğu linke tıklayınız. Sizlerinde bildiği üzere her tür demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni için peşin ödeme yapmaktayız. Özalp ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz. Anlık demir hurda fiyatı için zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan hurdacı firma makalesine bir göz bakınırsanız pişman olmayacaksınız.

Özalp Kablo Hurda Alanlar

Lakin tek damar kablo, enya kablo, çok damarlı kablo hurdaları alımında piyasasının üstünde fiyatları teklif ediyoruz. Van Özalp hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Van Özalp ilçesinin tamamında hurda kablo alıyoruz. Çünkü Saray Metal olarak sadece hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdaları, karışık kablo hurdası satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Kullanılış biçimlerine göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Kablo hurdası alanlar içerikli içeriği okuyun.

Van Özalp hurdacı firma olarak her çeşit iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar ticareti yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan oldukça yüksek fiyat listesi veriyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Özalp hurdacı arayanlar için buradayız. .

Müşterilerde sıklıkla ele geçen %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini nakitle ödüyoruz. Bir de hurda alüminyum kablo alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılıyor.

Her yerden enya kablo hurdaları, antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar içerdiği bakır tel nedeni ile hurda kablo alan yerler için kıymetlidir. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlere ayrılır.

Özalp Sac Hurdası Alan Yerler

Sac hurda alımı yapan şirketler arasındayız. Özalp Van ve çevresinde sac levha hurdası, sac varil hurda, galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, alımı amacıyla irtibat kurabilirsiniz. Ek bina çatısı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz. Elimizde bir tek deliği bulunmayan ikinci el trapez sac bulunuyor.

Özalp Hurda Alanlar

Özalp adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Antimon zamak hurdası, kalay hurda, çelik hurdası alan Özalp hurdacı firmasıyız. Birlikte kârlı hurda ticareti yaparak sürekli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda raf almak için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alanlar içindeyiz. Özalp hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konuma geçiyoruz.

Van Özalp ilçesinde hurdacılık yapan Saray Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik.

Özalp Hurda Çinko Alım Satımı

Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Özalp ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Özalp Krom Hurdası Alım Satımı

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurdası, hurda krom tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz.

Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Paslanmaz krom hurdası için iyi fiyat veriyoruz.

Özalp Kurşun Hurda Alan Hurdacılar

Cami minaresi kurşun hurda , Kurşun levha hurda, Cami kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk alım satımı yapıyoruz. Metal kurşunun kullanılan en eski madenler içinde olduğu dünüşünülmektedir. Hurda kurşun alan yerler makalesine kesinlikle bir göz atmalısınız. Kurşun cevherleri maviye yakın gümüş renkli şekliyle öne çıkıyor. Kurşun hurdası alım satımı gönderisine mutlaka göz atmalısınız. Özalp hurda kurşun alım satımı hizmetleri verdiğimiz yerlerdendir.

Özalp Alüminyum Hurdası Alanlar

Her çeşit alüminyum hurda almaktayız. . Van Özalp alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Özalp bölgesinde alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı yaparken tartımları müşteriyle birlikte yapıyoruz. Bizlere verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu, alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Hurda satanların yardımıyla sürekli profesyonelleşiyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı alabilmek için aramanızı bekliyoruz. Her türlü alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası ticaretiyle meşgulüz. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz.

Özalp Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Sarı alan hurdacılar içerikli içeriğe bir göz atın. Özalp hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı yerinize geliyor.

Bu yüzden Özalp sarı hurdası alanlar içerisindeyiz. Özalp ilçenin tümünde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz. Bununla birlikte kırkambar sarı hurda, hurda sarı vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. Saray Metal şirketi bu hurda sarıların yanında hurda sarı pirinç bronz araiş hurdası alım satımında lider konumdadır.

Aslına bakarsanız sarı hurda isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, sarı hurda çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde renginden ötürü sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır.

Özalp Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Günümüzde şeffaf ve renkli araç camı, gazoz ve soda şişesi türlerde cam hurda yüksek miktarda alınıyor. Cam saydam ya da yarısaydam genellikle kırılgan ve sert bir yapıdaki suları geçirmeyen organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir.

Özalp Hurda Klima Alımı

Özalp etrafında 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Hurda klima Özalp ilçesinde en fazla alınıp satılan elektronik hurdaları arasında yer almaktadır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el kombi alım satımı yapan hurdacı fimayız.

Özalp Moloz Nakliyesi

Molozlar Özalp Belediyesi tarafından belirlenen araziye taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımdan sonra sözleşmemize bağlı olarak bina molozunun taşıma işi itina ile yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınacak her nevi hurdanın depomuza yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Özalp Hurda Raf Alımı

Hurda raf Özalp alımı sebebiyle iş yerimize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alım satımı yapıyoruz. Genellikle kapanan yerlerden satın aldığımız market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından seçtiğimiz kullanılabilir olan 2.el raf hurdası satıyoruz.

Özalp Hurda Nikel Alım Satımı

İlçe genelinde %99 şablo nikel hurdası , %95 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda, anot nikel alıyoruz. Özalp hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Nikel hurda arsenik içerdiğinden zehirlidir. Dolayısı ile nikel hurdaları alınıp satıldığında elden geldiğince özenli çalışılmalıdır.

Özalp İkinci El Eşya

Sıfır gibi 2. El dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, bozdolapları, çamaşır makineleri, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı anakart hurdası almak nedeniyle firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Özalp bölgesinin her yerinden titiz biçimde kullanıldığı ilk bakışta anlaşılan, 2. el ev mobilyaları satabilirsiniz. Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis mobilyası, sekreter masaları, çalışma koltukları yeteri miktarda bulunur. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek bir durumdaki kanepe, koltuklarınızı adresten yüksek fiyatlarla alıyoruz.

Özalp İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Kullanılmayan hurda jeneratör alıyoruz. Her türlü yıpranmamış 2.el jeneratör satılır. İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız.

Özalp Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdası ve benzeri her cinste hurda eşyayı ücretle alıyoruz. Yıkım esnasında gerekli tedbir önlemleri Yukarıdaki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı yapıyoruz. Kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yeniden inşa edilecek dükkanların gerektiği bir şekilde inşaatının yapılması amacıyla yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

Özalp 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısıyla batan iş yerlerinden satın aldığımız Özalp ilçesinde yıkılan apartman binalarından alınan kullanılabilir durumda 2. el kapı, pimapenler, mutfak dolabı alıyoruz. İnşatlarda yük asansörleri, alçı karıştırma makinesi, boya tabancası, harç pompası ikinci el vidalı iskele, plywoon hurda 2.el olarak satılır.

Özalp Hurda Karton Alımı

Piyasadan fazla liste fiyatı ile hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, bristol hurda, peçete hurdası, kullanılmış gazete alanlar içindeyiz. Özalp Van kağıt hurdası alanlar içerisindeki iş yerimiz yardımıyla hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satımı yapabilirsiniz.

Bölgenin her yerinde kitap, defter hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında uyguladığımız ekstra duyarlılık sayesinde satıcılara çok daha yüksek kâr elde etme şansı iletiyoruz. Özalp karton hurdası alımı yaptığımız alanlar arasındadır.

Özalp Plastik Hurda Alan Hurdacılar

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi çeşitleri vardır. Van ve Özalp ilçesinin her yerinden jelatin hurda, abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren alım satımı yapıyoruz. Özalp plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinden ön planda olan hurdacı firmasıyız. En yüksek fiyatlarla pet şişe, hurda kırkambar plastik, mavi kapak, hurda market poşeti, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası almaktayız. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin ismidir.

7/24 Özalp Hurdacı

Bin dokuz yüz doksan dört senesinden buyana hurdacılık faaliyetleriyle hemşerilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz. Geçip giden yılların kazandırdığı kurumsallaşmayla gelişen tekonolojiye ayak uydurarak yeni hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Özalp hurdacı olan firmamız ile 7/24 iş yerimizdeyiz.

Özalp Araba Hurdası Alanlar

Tabiki de müşterilerimize hurda araba alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İmkan oldukça Özalp etrafında hurda araba alım satımı yapıyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyecek pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, hurda çeki demiri
, hurda vagon, parçalanmış araba hurdası, motor hurdası alımı için hemen arayın. Ancak otomobil hurdası trafikten düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Özalp Akü Hurdası Alanlar

Akü içindeki kurşun bulunduran sıvılar ayrılabildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Yoğun kullanımla kullanılamayacak duruma gelen aküye akü hurdası denir. Araçlarda enerji ihtiyacında kullanılmaktadır. Dolayısı ile bizim gibi kendisine ait geri dönüştürme fabrikası olanlar sulu ve kuru akü alımı yapan tesisler içerisindedir. Akü diğer ismiyle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır.

Özalp Güncel Hurda Fiyatları

En doğru fiyatlara ulaşabilmek amacı ile bize ulaşın. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken borsa fiyatından daha fazla fiyatlarla alımlar uyguluyoruz. Hurda krom fiyatları hakkındaki yazıya göz gezdirebilirsiniz Özalp hurdacı firma hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatları piyasada her an değişkenlik gösteriyor.

Özalp Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yıkımla uğraşanların anlattığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Sektörde yüzlerce fabrika söküm ihaleleri yerine getirdik. Özalp fabrika sökümü uzun yılların deneyimine sahibiz. İşe başlamadan önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylı bir biçimde gezilerek gerekli ekipmanların hazırlanması gereklidir. Güvenli bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde nam saldık.

Özalp En Yakın Hurdacı

En yakın Özalp hurdacı firması hizmetiyle her nevi hurda malzeme alıp satarken adresinize gelmekteyiz. Bu şekilde size en yakın hurda alan yer Özalp çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Saray Metal şirketimizle Özalp ilçesinin tamamında her nevi hurda eşya alımı yapmaktayız. Özalp hurdacıları içerisinde istihdamındaki çalışanlarımızla yerinizden hurda alımına devam ediyoruz.

Özalp Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Her hali ile iyi bir Van Özalp yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bu türden atıkları almıyoruz. Özalp hurdacılar sitesi 9. blok içerisinde bulunan dükkanımız vasıtasıyla atık hurda malzeme alım yapmaya devam ediyoruz.

0 (534) 247 06 10
Whatsapp İle Yazın